Прості кроки для виправлення Xbox One, який не підключатиметься до життя

Хоча ваш Xbox One можна використовувати для офлайн-гри, цікавіше, якщо він підключається до Інтернету з Live. Переваги підписки на Xbox Live явно перевищують мінуси. Однак це також може викликати розчарування, якщо ваша консоль Xbox One з якихось причин не підключиться до Live. Ця проблема трапляється час від часу для деяких користувачів. Якщо у вас виникають проблеми з підключенням Xbox до служби Live, цей посібник з усунення несправностей повинен допомогти вам це виправити.

Можливі причини того, чому Xbox One не підключається до Live

Існує цілий ряд факторів, які ви повинні врахувати, якщо ваш Xbox One не підключається до служби Live.

Випуск сервера Xbox Live.

Сервери Xbox Live можуть час від часу не працювати. Зазвичай на екрані з'являється повідомлення про помилку, яке повідомляє, що Xbox Live наразі недоступний. Якщо ви отримуєте таке повідомлення, все, що вам потрібно зробити, це почекати, поки проблема не зникне.

Проблема домашньої мережі.

Сигнали з вашої консолі Xbox One проходять через ланцюг пристроїв у всій мережі, поки не потрапляють на сервери Xbox Live. Деякі з цих пристроїв включають обладнання домашньої мережі, як-от модем, концентратор та / або маршрутизатор. Якщо будь-який із цих пристроїв працює неправильно, підключення Xbox Live може працювати повільно, відключається або взагалі перестане працювати.

Випадкові помилки консолі.

Іншою можливою причиною проблем із підключенням Xbox Live може бути сама консоль. Якщо електронний пристрій може тривати довгий час, він може зіткнутися з помилками. Не забудьте перезапустити консоль, перш ніж підключатись до Xbox Live знову.

Програмний збій.

Якщо ваш Xbox One не підключається до Live, його програмне забезпечення може бути застарілим або може виникнути невідома помилка програмного забезпечення, яка заважає йому підключатися. Хоча проблеми з підключенням через проблеми з програмним забезпеченням не широко поширені, багатьом людям корисно встановлювати оновлення для виправлення проблем. Переконайтеся, що ви постійно оновлюєте програмне забезпечення консолі, особливо якщо ви регулярно не підключаєтесь до Live.

Модифікація програмного забезпечення або фальсифікація також можуть іноді блокувати підключення консолі до Live. Якщо у вас запущена модифікована консоль, радимо повернути її програмне забезпечення до офіційної версії, перш ніж знову підключатись до Live.

Несправність обладнання.

У деяких випадках погане обладнання, таке як збій мережевої карти або несправність материнської плати, може призвести до проблем із підключенням. Якщо ваша консоль має фізичні пошкодження або впливає на неї елементи, можливо, у вас під рукою проблема з апаратним забезпеченням.

Вирішення проблем із підключенням Xbox One

Виправити проблеми Xbox Live, як правило, просто, але потрібно кілька кроків. Нижче наведено те, що потрібно зробити, якщо ваша консоль не може підключитися до служб Xbox Live.

 1. Перевірте стан сервера Xbox Live.

  Це найперше, що вам потрібно зробити. На своєму комп’ютері чи смартфоні відвідайте офіційну сторінку стану Xbox Live, щоб дізнатись, чи є постійні проблеми із сервером. Якщо все працює і працює, вам потрібно продовжити пошук несправностей. 

 2. Цикл живлення консолі.

  Якщо помилок сервера Xbox Live взагалі немає, наступним кроком є ​​перезавантаження консолі Xbox One. 

  -На своєму Xbox натисніть і утримуйте кнопку Xbox, доки індикатор за ним не вимкнеться (приблизно 5 секунд). Це має вимкнути консоль.

  -Після вимкнення Xbox від'єднайте шнур живлення та зачекайте 2 хвилини.

  -Підключіть усі кабелі та підключіть Xbox One.

  Ці кроки повинні очистити мережеву карту, очистити кеш-пам’ять і загалом оновити систему.

 3. Циклічне обладнання домашньої мережі.

  Якщо ваш Xbox все ще не може підключитися до Live, це може бути через незначну помилку підключення у вашому модемі та / або маршрутизаторі. Переконайтеся, що ви вимикаєте їх, вимикаючи їх, від'єднуючи шнур живлення від розетки, і зачекайте принаймні пару хвилин, перш ніж підключати назад.

 4. Виконайте перевірку підключення до мережі.

  Якщо ваш Xbox наразі не може підключитися до Live, виконайте перевірку мережі, щоб побачити, де з’єднання не вдається. Ось як ви проводите мережевий тест:

  -Натисніть кнопку Xbox,   щоб відкрити путівник.

  -Виберіть систему .

  -Виберіть Налаштування .

  -Іди до генерала .

  -Виберіть параметри мережі .

  -Виберіть Тестове багатокористувацьке з'єднання .

  Якщо ви не можете повністю отримати доступ до серверів Xbox Live, зверніть увагу на помилку та перевірте, чи може ця сторінка рішень Xbox Live допомогти вам.

 5. Знову налаштуйте wifi.

  Якщо ви підключаєте консоль бездротовим способом, переконайтеся, що ваш Wi-Fi працює і працює. В іншому випадку спочатку вам доведеться вирішити проблеми з підключенням до Wi-Fi.

 6. Перевірте мережеві кабелі.

  Якщо ви налаштовуєте дротову установку, переконайтеся, що немає проблем із використовуваними кабелями Ethernet. Вимкніть Xbox One та модем / маршрутизатор, а потім від'єднайте від них мережеві кабелі. Потім огляньте кабелі, чи немає пошкоджень, які можуть спричинити проблему з підключенням. 

  Ви також хочете перевірити, чи є проблема з вашим постачальником послуг Інтернету (ISP). Якщо від них немає зв’язку, ваш маршрутизатор не зможе підключити ваш Xbox до Live. Якщо у вас є комп’ютер, використовуйте його, щоб перевірити, чи працює Інтернет, запустивши Ethernet до маршрутизатора або підключившись до вашої мережі Wi-Fi.

 7. Скиньте заводські налаштування Xbox.

  Якщо проблеми з сервером Xbox Live немає, а домашній маршрутизатор має підключення до Інтернету, причиною проблеми з підключенням Xbox Live може бути сама консоль. Це означає, що у нього може бути невідома помилка програмного забезпечення, що перешкоджає підключенню. Скиньте заводські налаштування на консолі та перевірте, чи допоможе це вирішити проблему.

Пропоновані показники:

 • Способи скидання Xbox One (заводський скидання, м'який скидання, жорсткий скидання)
 • Як виправити Xbox One No Video | Випуск чорного або порожнього екрану
 • Прості способи виправити PS4 не видаючи відео | Не підключатиметься до телевізора
 • Прості способи виправити Xbox One No Sound Issue | Аудіо не працює

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.