Як дивитись «Володар кілець» на Netflix | TheDroidGuy

Серія фільмів «Володар кілець» - один із класичних фільмів, який багато людей хотіли б дивитись знову і знову на Netflix. Навіть через десятиліття після виходу первинного фільму «Володар кілець» ця франшиза ніколи не пропускала магії на всіх нас. На щастя, Netflix підтримував фільми живими, хоча для більшості вони приховані. Через проблеми з ліцензуванням Netflix не може зробити ці фільми доступними для всіх країн, тому ми придумали рішення для перегляду.


З першого погляду: наш улюблений VPN для потокового передавання

 • Cyberghost Наш найкращий вибір
 • ExpressVPN

На цей час на Netflix є три доступні фільми «Володар кілець»: «Володар кілець: Братство кільця», «Володар кілець: Дві вежі» та «Володар кілець: Повернення Король.

Володар кілець: Братство кільця доступне лише для цих країн: Аргентина, Бельгія, Бразилія, Канада, Чехія, Угорщина, Індія, Ізраїль, Литва, Мексика, Нідерланди, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, Південна Африка, Південна Корея, Швеція та Туреччина.

Владар кілець: Дві вежі тепер доступні для цих країн: Бельгії, Канади, Чехії, Угорщини, Індії, Ізраїлю, Італії, Литви, Нідерландів, Польщі, Румунії, Росії, Словаччини, ПАР, Південної Кореї, Швеція, Швейцарія та Туреччина.

Владар кілець: Повернення короля можна переглянути в таких країнах: Аргентина, Бельгія, Бразилія, Чехія, Угорщина, Індія, Ізраїль, Литва, Мексика, Нідерланди, Польща, Румунія, Росія, Словаччина, ПАР , Південна Корея та Туреччина.

//www.youtube.com/watch?v=BuXkxy7HD3Q

Як дивитись Lord of the Rings на Netflix за допомогою CyberGhost VPN

Для того, щоб ви могли дивитись приховані дорогоцінні камені, такі як Lord of the Rings на Netflix, вам потрібно використовувати віртуальну приватну мережу або VPN. Це обов’язково, якщо ви не можете знайти шоу у своїй країні. Як уже згадувалося, усі три фільми доступні лише в країнах, які ми перелічили вище. Оскільки Netflix використовує геолокацію для ідентифікації місць своїх передплатників та обмеження їх доступу до вмісту, ви хочете переконати Netflix, що ви з однієї з країн у списку. Тут вступає в дію VPN найвищої якості.

Кожного разу, коли ваш комп’ютер або мобільний телефон підключається до служби VPN, йому надається IP-адреса віддаленого сервера, маскуючи його справжнє фізичне місцезнаходження. Іншими словами, ваш пристрій тепер використовуватиме IP-адресу сервера VPN, який ви використовуєте, тому Netflix буде думати, що ви насправді з іншої країни. Оскільки IP-адреса прив’язана до країни, Netflix надасть вам доступ до вмісту цієї країни. Наприклад, якщо ви проживаєте в США, ви можете вибрати сервер VPN для Канади, щоб побачити «Володаря кілець: Дві вежі».

Що стосується вибору VPN, ми настійно рекомендуємо вам використовувати CyberGhost. Підписка на CyberGhost може бути дорогою порівняно з конкуренцією, якщо ви будете платити щомісяця. Однак ви знайдете хороше співвідношення ціни та якості, якщо ви оберете довгострокові підписки. Якщо ви хочете отримати величезні знижки, відвідайте офіційний веб-сайт CyberGhost. Щоб продемонструвати, наскільки вони впевнені у надійності своєї послуги, ви можете спробувати CyberGhost до 45 днів із гарантією повернення грошей. Якщо після закінчення цього періоду ви не знайдете їхню послугу, яка відповідає вашим стандартам, ви можете подати запит на повне відшкодування, тому це повністю без ризику.

Тільки пам’ятайте, отримання передплати на CyberGhost дасть вам не тільки доступ до прихованого або недоступного вмісту Netflix, але й більш захищений перегляд. Якщо ви не хочете, щоб ваш Інтернет-провайдер знав, як ви користуєтесь Інтернетом, це найкращий спосіб.

Як встановити CyberGhost на свій мобільний телефон

Якщо ваш головний намір - спостерігати за переглядом Lord Of The Rings на Netflix де завгодно, налаштування CyberGhost у вашому мобільному телефоні є ключовим. Для демонстраційних цілей ми використовуємо Galaxy Note10 для налаштування програми CyberGhost. Якщо у вас пристрій, який не є Samsung або iOS, все, що вам потрібно зробити, це підписатися на послугу CyberGhost VPN та завантажити офіційний додаток із Google Play Store або Apple App Store.

 1. Перше, що вам слід зробити, це створити обліковий запис CyberGhost. Відкрийте веб-браузер на своєму пристрої та відвідайте веб-сайт CyberGhost, щоб отримати бажаний план підписки.
 2. Підписавшись на CyberGhost, прокрутіть униз до розділу "Перевірка всіх інших наших продуктів".
 3. Торкніться стрілки праворуч і виберіть логотип Android.
 4. Торкніться Отримати на Google Play. Крім того, ви можете відкрити додаток Google Play Store і шукати CyberGhost VPN - швидкий і безпечний додаток захисту WiFi.
 5. Натисніть Встановити.
 6. Натисніть Відкрити.
 7. Введіть свою адресу електронної пошти та пароль.
 8. Натисніть Увійти.
 9. Коли з’явиться запит на отримання дозволу на розташування, натисніть піктограму Cog та виберіть Дозволити.
 10. Натисніть Найкраще місце. Це гарантує, що CyberGhost надає вам оптимальні налаштування для Netflix.
 11. Якщо за запитом на підключення з’являється попередження за замовчуванням, просто натисніть OK. Це загальне попередження для пристроїв Android, якщо виявлена ​​спроба підключитися до служби VPN.
 12. Зачекайте кілька секунд, поки пристрій з’єднається з вибраним місцем розташування сервера.
 13. Вам слід підключити VPN! екран у разі успіху.
 14. Це воно! Тепер ви можете користуватися Інтернетом так, як хочете.

Як користуватися виділеними серверами CyberGhost для Netflix

Оскільки ваша головна мета - спостерігати за Netflix, переконайтеся, що ви використовуєте сервери, відведені CyberGhost для цієї мети. Зробити це дуже просто, і ви можете зробити це відразу після першого встановлення програми. Однак, якщо ви пропустили цей крок раніше, дізнайтеся, як це правильно зробити, нижче.

 1. Запустіть програму CyberGhost.
 2. Натисніть Найкраще місце.
 3. Торкніться піктограми "Потокове передавання", схожої на телевізор або монітор.
 4. Шукайте країну, яка показує, що вона оптимізована для Netflix. Наприклад, якщо ви намагаєтеся отримати доступ до американського Netflix, обов’язково виберіть запис із написом „Сполучені Штати, оптимізований для Netflix US.
 5. Якщо за запитом на підключення з’являється попередження за замовчуванням, просто натисніть OK. Це загальне попередження для пристроїв Android, якщо виявлена ​​спроба підключитися до служби VPN.
 6. Зачекайте кілька секунд, поки пристрій з’єднається з вибраним місцем розташування сервера.
 7. Вам слід підключити VPN! екран у разі успіху.

Пов’язані читання:

  • Як дивитись Людина-павук на Netflix
  • 5 найкращих класичних фільмів для перегляду на Netflix у відпустці

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти.


З першого погляду: наш улюблений VPN для потокового передавання

 • Cyberghost Наш найкращий вибір
 • ExpressVPN