Як виправити LG G6 Plus, який не вмикається (прості кроки)

LG G6 Plus в основному є старшим братом флагмана компанії, і він має справді вражаючі технічні характеристики, але, як і будь-які інші смартфони на ринку сьогодні, він не позбавлений помилок і проблем. Серед найпоширеніших проблем, з якими стикалися власники, є щось спільне з можливістю включення або завантаження телефону. Багато хто повідомляв, що вони дізналися, що їхні підрозділи мають чорний екран і не вмикаються та не реагують. Ця проблема може бути дуже незначною проблемою мікропрограми або серйозною апаратною проблемою.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого LG G6 Plus, який більше не вмикається. Я поділюсь з вами рішенням, яке ми завжди використовували для ефективного вирішення цієї проблеми та змушення телефону знову реагувати. Ми не вперше стикаємося з цією проблемою, тому ми вже знаємо щось, що може допомогти вам її вирішити. Отже, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Перш ніж продовжувати, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, переконайтеся, що ви відвідали нашу сторінку з усунення несправностей LG G6, де ми перераховуємо кожну проблему, яку ми вирішуємо щотижня. Знайдіть проблеми, подібні чи пов’язані з вашими, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся звертатися до нас, заповнивши анкету з питань Android.

Як виправити LG G6 Plus, який більше не включається

Ця проблема може здатися дуже серйозною апаратною проблемою, але в більшості випадків, виходячи з досвіду, це лише незначні проблеми, пов’язані з прошивкою. Часто це відбувається через збій мікропрограми, коли пристрій перестає реагувати і в більшості випадків чорний екран. Також бувають випадки, коли телефон застряє на екрані і показує ознаки, що він увімкнений. Ось що слід робити, якщо на телефоні чорний екран і він не вмикається ...

Перше рішення: Примусовий перезапуск

Це найефективніший метод вирішення проблеми з прошивкою, припускаючи, що це справді проблема вашого телефону. Насправді це може бути єдине, що потрібно зробити, щоб пристрій знову реагував. Якщо ви знайомі з процедурою витягування батареї, яку ми часто робимо на телефонах зі знімними батареями, це еквівалентно лише тому, що ми робимо це на телефонах із незнімними батареями.

 • Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення одночасно протягом 10 секунд або більше.

Після цього ваш LG G6 Plus може перезавантажитися нормально, але якщо ні, то спробуйте зробити це ще пару разів, щоб переконатися, що ви робите це правильно. Або ви також можете спробувати це ...

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
 3. Тримайте обидві клавіші утримуваними разом близько 10 секунд.

В основному це те ж саме, що і перша процедура, лише тому, що ми переконуємось, що ви натискаєте та утримуєте кнопку зменшення гучності перед тим, як зробити це з клавішею живлення, оскільки в іншому випадку подібний результат не дасть. Після цього, і ваш LG G6 Plus все ще не вмикається, перейдіть до наступного рішення.

Друге рішення: Спробуйте зарядити телефон і зробіть примусове перезавантаження знову

Якщо ваш телефон все ще не реагує навіть після другої процедури, можливо, акумулятор повністю розрядився. Якщо акумулятор повністю розряджений, існує ймовірність того, що прошивка також вийшла з ладу до того часу, коли закінчився сік, тому що апаратні компоненти, а також система могли належним чином вимкнутись. Якщо збій вбудованого програмного забезпечення призведе до того, що телефон не реагує, і навіть якщо примусова перезавантаження може змусити ваш телефон знову відповісти, якщо в пристрої недостатньо заряду акумулятора, ви все одно матимете пристрій, який не реагує. Отже, у цьому розділі я хочу, щоб ви зробили наступне:

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки. Для цієї процедури важливо використовувати дротовий зарядний пристрій.
 2. За допомогою оригінального кабелю живлення / передачі даних підключіть пристрій до зарядного пристрою.
 3. Тепер, незалежно від того, відображає пристрій знаки зарядки чи ні, дозвольте телефону підключатись до зарядного пристрою принаймні протягом 10 хвилин.
 4. Після цього спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 5. Тепер натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
 6. Тримайте обидві клавіші утримуваними разом протягом 10 секунд або більше, поки телефон все ще підключений до зарядного пристрою.

Якщо проблема не в апаратному забезпеченні, ваш телефон зараз повинен працювати належним чином. Однак, виконавши ці дії, і телефон продовжує не реагувати, тоді пора принести пристрій до сервісного центру.

Я сподіваюся, що вам не доведеться ходити до магазину, щоб ваш телефон знову відповів, але якщо пристрій все одно не реагує після всього цього, то у вас немає іншого вибору.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як виправити LG G6, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]
 • Текстові повідомлення LG G6 назавжди надсилають випуски та інші пов'язані з цим проблеми
 • Як виправити LG G6 із проблемою мерехтіння екрана [Посібник з усунення несправностей]
 • LG G6, на жаль, будинок зупинив проблему та інші пов'язані з цим проблеми
 • Екран LG G6 мерехтить Проблема та інші супутні проблеми
 • LG G6 не вмикається після випуску оновлення програмного забезпечення та інших супутніх проблем