Виправте Samsung Galaxy S4, який повільно заряджається при увімкненні та інші проблеми, пов’язані із заряджанням

Ми вже опублікували кілька статей щодо Samsung Galaxy S4 (#Samsung # GalaxyS4), які не заряджаються, але ми ніколи не вирішували пов'язану проблему, коли пристрій заряджається, але дуже повільно, особливо коли він увімкнений. В основному телефон використовує або розряджає акумулятор, що заряд не може наздогнати. Я сказав це тому, що пристрій нормально заряджається при вимкненому.

Samsung-Galaxy-S4-не заряджається

Що стосується питань зарядки, слід врахувати кілька факторів; пошкоджений зарядний пристрій, пошкоджений кабель та зірвана батарея. Також є одна річ, яку більшість із нас не помічає - проблема прошивки. Я хочу вирішити ці речі в цій публікації, а також розглянути проблеми наших читачів, які я включив.

 • Galaxy S4 заряджається повільно, коли його вмикають, припиняє заряджати
 • Galaxy S4 випадково зупиняє зарядку, коли підключений до мережі
 • Galaxy S4 не може завантажитися за допомогою нового акумулятора
 • Galaxy S4 швидко розряджає акумулятор
 • Galaxy S4 не вмикається і не заряджається

Перш ніж продовжити, якщо у вас виникли інші проблеми з телефоном, відвідайте сторінку з усунення несправностей, яку ми налаштували для Samsung Galaxy S4. Ми вже розглядали сотні проблем, тому знайдіть таку, яка пов’язана з вашою, і спробуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють для вас, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Обов’язково вкажіть більше деталей у полі опису, щоб нам було простіше оцінити вашу проблему.

Galaxy S4 заряджається повільно, коли його вмикають, припиняє заряджати

Проблема : Нещодавно у мого телефону виникали проблеми із зарядкою, зарядка тривала б набагато довше, ніж зазвичай, але я виявив, що якщо телефон вимкнути і зарядити, він зарядиться набагато швидше. Тому сьогодні вранці я пішов вимкнути телефон, щоб зарядити його, і він не заряджався і не включався знову. Коли я пішов заряджати телефон, він уже працював на 60%, тому батарея не розрядилася. Однак я намагався зарядити телефон у будь-якому випадку, але телефон щойно нагрівся, я думав, що це може бути проблемою з акумулятором у моєму телефоні, оскільки раніше у мене були проблеми з його нормальною зарядкою, але я хотів отримати пораду фахівця. Дякую .

Усунення несправностей . Поточна проблема полягає в тому, що телефон не заряджається і не вмикається, хоча у нього залишається близько 60% заряду акумулятора. Чесно кажучи, важко пояснити, чому це відбувається або що спричинило цю проблему, просто тому, що ми не можемо фізично оглянути телефон. Найкраще це усунути неполадки, і, спираючись на опис нашого читача, я б це зробив…

Крок 1: М'яке скидання телефону . Ця процедура подібна до перезавантаження, але з поворотом; він буде витрачати електроенергію, що зберігається в деяких компонентах, таким чином, освіжаючи пам’ять телефону. Все, що вам потрібно зробити, - це вийняти акумулятор, а потім натиснути та утримувати кнопку живлення протягом хвилини. Вставте батарею назад і спробуйте перевернути телефон. Це дуже ефективно при незначних збоях в апаратному та програмному забезпеченні, але метою цього усунення несправностей є повернення телефону до життя.

Крок 2: Підключіть зарядний пристрій і спостерігайте . Якщо перший крок не вдався, перейдіть до підключення зарядного пристрою, щоб побачити, чи відображає телефон звичні знаки зарядки, особливо світлодіодний індикатор. Саме на цьому кроці ви матимете уявлення, чи телефон все одно заряджається. Якщо індикатор не світиться і телефон нагрівається, негайно вимкніть зарядний пристрій і спробуйте наступний крок. Однак, якщо телефон заряджається нормально, є ймовірність, що ви можете його тут же ввімкнути.

Крок 3: Підключіть телефон до комп’ютера або ноутбука . Спробуйте перевірити, чи телефон заряджатиметься комп’ютером. Це дасть вам уявлення, чи саме зарядний пристрій нагріває чи ні. Якщо телефон заряджається, настав час придбати новий зарядний пристрій.

Крок 4: Переконайтеся, що кабель все ще хороший . Якщо телефон не заряджався за допомогою оригінального адаптера живлення або навіть за допомогою комп’ютера, перевірте кабель, оскільки він може перерватися чи щось інше. Досить фізичного огляду з кінця в кінець. Після цього кроку, і телефон все одно не ввімкнеться, нехай технік перевірить пристрій.

Припускаючи, що ви успішно повернули телефон до життя, але все одно заряджаєтесь дуже повільно, коли його увімкнено, спробуйте негайно виявити проблему, завантаживши телефон у безпечному режимі.

 1. Повністю вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 3. Як тільки на екрані з’явиться логотип Samsung Galaxy S4, відпустіть кнопку живлення.
 4. Як тільки ви відпустите кнопку живлення, натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не завершить процес перезавантаження.
 6. Якщо ви можете прочитати "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть клавішу зменшення гучності. В іншому випадку повторюйте процес, доки телефон не перейде в безпечний режим.

Якщо телефон заряджається нормальним темпом у безпечному режимі, це означає, що проблему викликають деякі завантажені програми. Спробуйте завантажитись у звичайний режим, перевірити програми, які споживають більше заряду, і видалити їх. Це один із способів вирішення проблеми, інший спосіб - виконати генеральне скидання, щоб повністю позбутися винних. Процедура також необхідна, якщо телефон все ще повільно заряджається в безпечному режимі.

 1. Вимкніть телефон.
 2. Утримуйте одночасно кнопки живлення, збільшення гучності та головну кнопку приблизно 10 секунд. Відпустіть їх, коли на екрані з’явиться логотип Android. Це відкриє меню розблокування / скидання.
 3. Для навігації по цьому меню використовуйте кнопки збільшення / зменшення гучності для прокрутки вгору та вниз та кнопки живлення для підтвердження вибору.
 4. Прокрутіть униз і виберіть Wipe Data / Factory Reset.
 5. Прокрутіть вниз і виберіть Так - Видалити всі дані користувача.
 6. Коли з’явиться відповідний запит, прокрутіть і виберіть Перезавантажити систему зараз. Потім телефон перезавантажиться до заводських налаштувань.

Galaxy S4 випадково зупиняє зарядку, коли підключений до мережі

Проблема : Я використовую свій S4 з останніх 6 місяців, тепер він починає створювати проблеми під час зарядки пристрою. Коли я підключаю зарядний пристрій, він постійно підключається та відключається (навіть я не рухаю телефон). Я перевірив рішення, але майже всі вони мають цю проблему під час зарядки від комп’ютера / ноутбука. У мене проблема під час заряджання від зарядного пристрою. Мені цікаво, чи це пов’язано з портом телефону, зарядним пристроєм чи якоюсь проблемою програмного забезпечення. Будь ласка, якщо ви можете надати будь-яке рішення для цього. Дуже дякую.

Усунення несправностей . Правильне усунення неполадок є ключовим фактором знання, у чому полягає проблема. Ви вже спробували зарядити телефон за допомогою оригінального зарядного пристрою та через комп’ютер і отримали ті самі результати. Наступне, що потрібно зробити - це використовувати інший кабель. Якщо це все те ж саме, то це більше схоже на USB-порт у вашому телефоні, який має проблему. Однак, щоб перевірити, що це не проблема з прошивкою, спробуйте завантажити свій пристрій у безпечному режимі та підключіть його до зарядки. Або ви можете вимкнути телефон і спостерігати, якщо трапляється те саме.

Насправді ми не можемо вирішити проблеми, пов’язані з апаратним забезпеченням, оскільки це робота технічного спеціаліста, який може фізично перевірити ваш телефон. Все, що ми можемо зробити, це допомогти вам вирішити проблему, щоб ви знали, що робити далі. Отже, якщо процес зарядки випадково відключається в безпечному режимі або навіть якщо телефон вимкнений, надішліть його на ремонт.

Galaxy S4 не може завантажитися за допомогою нового акумулятора

Проблема : Мій телефон сам вимкнувся, і тепер він не заряджається та не вмикається. Я відніс його до магазину T-Mobile, де встановили новий акумулятор, але тоді на ньому буде лише логотип, і більше нічого не трапиться.

Усунення несправностей : Це, мабуть, просто глюк. На вашому місці я спочатку зробив би м’який скидання; вийміть акумулятор, натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом хвилини, поверніть її назад і увімкніть телефон. Якщо завантажити його не вдалося, продовжте стирання розділу кешу в режимі відновлення.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавіша збільшення гучності, клавіша головного екрана, клавіша живлення
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати. Телефон автоматично перезавантажиться після стирання кешу.

Galaxy S4 швидко розряджає акумулятор

Проблема : Заряд на моєму Galaxy S4 заряджається до 100 відсотків, а потім до 2 відсотків за 2 години. Я придбав новий акумулятор 2 тижні тому. Зараз це 63 відсотки за 3 1/2 години. У мене є телефон із наведеним Wi-Fi обертанням екрана та режимом енергозбереження. Що я можу зробити, щоб акумулятор не розряджався так швидко?

Виправлення неполадок : Для проблем з розрядом акумулятора, які неможливо пояснити, завжди рекомендується негайно виконати генеральний скидання, щоб дізнатись, чи це проблема апаратного забезпечення чи просто тимчасова проблема з прошивкою. Я розумію, що дуже незручно робити резервні копії всього, але я вважаю, що незручніше, якщо під час подорожі у вас закінчиться заряд акумулятора.

Galaxy S4 не вмикається і не заряджається

Проблема : Я спробував кілька способів увімкнути S4, але все одно не можу його увімкнути. Здається, вітальні ноти “Samsung Galaxy GT-xxx” на одну секунду вимикаються знову. Крім того, коли я заряджаю акумулятор, на одній секунді з’являється піктограма “заряджання” з 0% заряду батареї, а також знову вимикається. То що я можу зробити, щоб увімкнути його і зберегти дані всередині?

Усунення несправностей : Спробуйте витягнути акумулятор і повернути його назад. Якщо телефон негайно вмикається, не натискаючи клавішу живлення, це означає, що кнопка застрягла. Якщо акумулятора недостатньо для живлення телефону, спробуйте використати інший (звичайно, із зарядом), щоб з’ясувати, чи пов’язано це з клавішею живлення. Крім того, якщо телефон вібрує після вимкнення, це підтверджує нашу підозру.

Повторне повторне натискання клавіші живлення вирішить проблему. Якщо ні, то, можливо, вона була пошкоджена і потребує заміни. Для цього вам потрібен технік.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.