Вирішено обсяг дзвінків Samsung Galaxy S8 низький

#Samsung #Galaxy # S8 - це перший флагманський телефон південнокорейської компанії, який використовує Infinity Display. В основному це 5,8-дюймовий Super AMOLED дисплей, який займає більшу частину передньої частини телефону, оскільки дизайн має дуже мінімальні рамки. Це робить телефон чудовим для перегляду різного мультимедійного вмісту. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблему обсягу дзвінків у Galaxy S8 і проблеми, пов’язані з цим.

S8 Низький рівень дзвінка

Проблема: Після нещодавнього оновлення, обсяг мого вхідного дзвінка дуже низький, я ледве чую абонента. Здається, абонент далеко. Гучність дзвінка вже максимальна. Мені доводиться користуватися навушниками, щоб правильно чути. Мій телефон не пошкоджений в результаті падіння чи чогось іншого.

Рішення. Якщо гучність дзвінка вже встановлена ​​на максимальний рівень, ви все ще майже не чуєте дзвінка, тоді слід перевірити, чи не спричинено це якимись програмними збоями. Іноді після оновлення програмного забезпечення виникають деякі проблеми, в основному через застарілі дані програмного забезпечення, які не були повністю видалені. Найкращий спосіб повністю видалити ці старі дані програмного забезпечення з телефону - це відновити заводські налаштування. Перед скиданням обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

Якщо проблема все-таки виникає після скидання, то може бути щось не так із внутрішнім динаміком телефону. Вам потрібно буде перевірити це в сервісному центрі.

S8 не може використовувати додаток стороннього дозвону

Проблема: Привіт. У мене є Samsung Galaxy S8, і я маю проблеми з використанням сторонніх номеронабирачів (зокрема номерів, включаючи інші). Здається, я не можу змусити дозвонник працювати під час отримання дзвінків, оскільки вбудований дозвон постійно з’являється. я навіть не можу здійснювати дзвінки за допомогою одного дозвону (або будь-якого іншого). Я намагався виключити вбудований дозвон з меню налаштувань і завжди надавати права стороннім номеронабирачам без жодних результатів. Допоможи мені, дякую заздалегідь

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити в цьому випадку, це встановити програму дозвону за замовчуванням на телефоні.

  • Відкрийте програму Налаштування на своєму пристрої
  • Тепер торкніться Програми
  • Далі торкніться трьох крапок у верхньому правому куті, щоб відкрити меню
  • Торкніться Програми за замовчуванням
  • Ви побачите програми, встановлені за замовчуванням.
  • Змініть програму Calling на програму третьої сторони на ваш вибір.

У випадку, якщо виникає та сама проблема, я рекомендую зробити резервну копію даних телефону, після чого виконати заводські скидання. Після завершення скидання завантажте бажану програму набору номера з Google Play Store, а потім встановіть її як телефонну програму за замовчуванням у телефоні.

Екран S8 стає чорним під час набору номера

Проблема. Коли я набираю номер, екран стає чорним і вмикається автоматичне блокування екрана. Приклад; коли я дзвоню на голосову пошту, і ця проблема виникає, часто, коли я просуваю екран, щоб розблокувати його, екран знову темніє, або блокування слайда не залишається відкритим, а знову закривається, що заважає мені ввести код, щоб отримати голосову пошту. Крім того, під час регулярних телефонних дзвінків, після закінчення дзвінка, мені доводиться кілька разів посувати екран, перш ніж він залишиться відкритим.

Рішення. У цьому випадку вам потрібно спочатку зробити перевірку, чи не викликає проблему встановлена ​​вами програма. Для цього потрібно запустити телефон у безпечному режимі. Коли телефон працює в цьому режимі, дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, це може бути спричинено завантаженою програмою. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема не зникає у безпечному режимі, виконайте додаткові дії, перелічені нижче.

  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, це, швидше за все, спричинено несправним апаратним компонентом. Вам потрібно буде доставити телефон у сервісний центр і перевірити його, чи це так.

Покращено дзвінок S8 після встановлення оновлення програмного забезпечення

Проблема: Дякуємо за те, що ви повідомили мою проблему щодо дзвінків, що відключаються, і дзвінків падає. Компанія Samsung випустила оновлення програмного забезпечення, на якому було написано “Покращено стабільність дзвінків”. Телефон ідеально працює за останні 2 дні після встановлення оновлення. Вперше за 50 днів я тепер можу здійснювати безперебійний дзвінок. На жаль, я дуже розчарований тим, як Samsung вирішив це. Вони ніколи не визнавали, що з їхнього кінця була якась проблема, коли це справді було проблемою програмного забезпечення.

Рішення: Ми раді почути, що оновлення вирішило вашу проблему. У більшості випадків виробники телефонів випускають оновлення програмного забезпечення для певних моделей телефонів для вирішення конкретних проблем.