Як виправити помилку Google Play Store 905 на Samsung Galaxy S9

Фактичне повідомлення про помилку «Не вдалося завантажити додаток через помилку. (905) »- одна з нестримних проблем Play Store, на яку скаржились користувачі Samsung Galaxy S9. Частіше помилка 905 раптово з’являється, коли користувач намагається завантажити програму, яка зупиняє процес без видимих ​​причин. Отже, якщо ви користувач, замість того, щоб продовжувати процес, вам не залишалося іншого вибору, як скасувати розпочатий процес завантаження.

У цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого Galaxy S9, яке постійно з’являється під час помилки 905 під час завантаження або встановлення програм. Ми розглянемо всі можливості та виключатимемо їх по черзі, доки ми не зможемо вирішити проблему. Якщо ви є одним із власників цього телефону, і зараз у вас виникла помилка через ту саму проблему, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Тепер, перш ніж що-небудь, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, обов’язково завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже надали рішення для сотень проблем, про які повідомляють наші читачі. Шанси на те, що ми, можливо, вже надали рішення проблеми, яку ви зараз маєте, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, на цій сторінці та сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють, або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами.

Усунення несправностей Galaxy S9 із помилкою 905 у Play Store

Основна мета виконання цих процедур на телефоні - з’ясувати справжню проблему та якомога простіше вирішити проблему. Ось що вам слід зробити:

Перше рішення: Виконайте програмне скидання

Як і сьогодні на багатьох пристроях Android, Galaxy S9 не позбавлений проблем і не вразливий до проблем програмного забезпечення. Отже, перед тим, як виконувати будь-які процедури з усунення несправностей, необхідно спочатку усунути підозру, що проблема в системі. Оскільки S9 не має знімної батареї, то все, що вам потрібно, - це зробити так звану процедуру імітації батареї або м'який скидання. Це оновлює пам’ять телефону та перезавантажує всі служби, що працюють у фоновому режимі. Ось як:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи кнопку гучності, також натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте обидві клавіші утримуваними разом протягом 10 секунд або поки на екрані не з’явиться логотип S9.

Після того, як телефон успішно перезавантажиться, відкрийте Play Store і завантажте будь-яку програму, щоб побачити, чи все ще відображається помилка 905. Якщо це все одно, перейдіть до наступного рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виправити помилку Play Store 961 на Samsung Galaxy S9

Друге рішення: Скиньте додаток Play Store

Скидання налаштувань Play Store означає, що вам доведеться знищити весь кеш і дані програми, щоб можна було створювати нові. Ця процедура є дуже ефективною, особливо при вирішенні такої проблеми, і з цього приводу нічого не турбує, оскільки під час процесу буде видалено лише збережені файли та дані Play Store. Виконайте такі дії:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться Google Play Store.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Натисніть кнопку Очистити дані.
 8. Перезапустіть телефон і перевірте наявність проблеми.

Коли телефон стане активним, спробуйте завантажити програму, щоб перевірити, чи все ще відображається помилка 905. Якщо це все одно, спробуйте наступне рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виправити помилку 194 магазину Google Play на Samsung Galaxy S9

Третє рішення: Видаліть свій обліковий запис Google і додайте його знову

Також можливо, що це проблема синхронізації і що ваш обліковий запис має щось спільне з цим. Тож цього разу ми рекомендуємо вам видалити свій обліковий запис Google, щоб спробувати виправити можливі проблеми із синхронізацією. Після цього просто додайте обліковий запис назад до свого телефону і перевірте, чи проблема не зникає. Ось як ви видаляєте свій обліковий запис Google зі свого телефону:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться хмари та облікових записів.
 4. Торкніться облікових записів.
 5. Виберіть обліковий запис Google (якщо у вас кілька облікових записів, виберіть той, який ви використовуєте для Google Play Store).
 6. Торкніться ВИДАЛИТИ РАХУНОК.
 7. Натисніть ВИДАЛИТИ РАХУНОК, щоб підтвердити.

Виконайте такі дії, щоб знову додати свій обліковий запис Google:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться хмари та облікових записів.
 4. Торкніться облікових записів.
 5. Унизу торкніться пункту Додати обліковий запис.
 6. Виберіть Google.
 7. Запропонуйте розблокувати екран, якщо буде запропоновано
 8. Введіть дані облікового запису Google.

Після цього відкрийте Play Store і завантажте програму, щоб побачити, чи все ще відображатиметься помилка 905 Play Store. Якщо це все одно, перейдіть до наступної процедури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виправити помилку камери на вашому Samsung Galaxy S9

Четверте рішення: Виконайте головне скидання

Якщо все інше не вдалося виправити помилку Play Store 905, то крайнім заходом буде скинути налаштування телефону. Це вирішить будь-які проблеми, пов’язані з додатком або програмним забезпеченням, і я впевнений, що це вирішить і ваш S9. Однак не забувайте, що вам потрібно створити копію важливих файлів і даних, оскільки вони будуть видалені. Після створення резервної копії видаліть свої облікові записи Google і Samsung, щоб не втратити доступ до пристрою. Після того, як все налаштовано, виконайте ці дії, щоб скинути налаштування телефону.

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться логотип Galaxy S9, відпустіть усі клавіші.
 4. Телефон продовжуватиме процес завантаження, поки не перейде до режиму відновлення. Коли ви бачите чорний екран із синьо-жовтим текстом, це означає, що ви готові перейти до наступного кроку.
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Після скидання вам буде запропоновано знову налаштувати телефон. Отже, налаштуйте його за допомогою свого облікового запису Google і дотримуйтесь інструкцій на екрані, доки налаштування не буде завершено. Я сподіваюся, що ми змогли допомогти вам виправити ваш Galaxy S9 із помилкою Play Store 905. Ми були б вдячні, якщо б ви допомогли нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо вважаєте це корисним. Щиро дякую за читання!

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook або підписавшись на нас у Twitter.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити повільний перегляд Інтернету на вашому Samsung Galaxy S9, проблемах із завантаженням веб-сайтів та веб-сторінок
 • Як виправити Samsung Galaxy S9 з помилкою "На жаль, контакти зупинилися" (прості кроки)