Як виправити, що сповіщення Galaxy S7 не працюють належним чином після оновлення Android Oreo

Привіт та ласкаво просимо до нашої нової статті про усунення несправностей за день. Сьогоднішня публікація відповідає на два випадки проблем із сповіщеннями після оновлення # GalaxyS7 до Android Oreo. Основне питання, яке ми хотіли б вирішити тут, полягає в тому, що ви можете зробити, якщо сповіщення стали нестабільними після оновлення пристрою.

Проблема №1: Galaxy S7 не може використовувати унікальну мелодію дзвінка для контактів після оновлення Android Oreo

S7 Унікальне текстове повідомлення. Кожен з моїх контактів, які часто мені пишуть, має свій власний унікальний звук сповіщення, тому я відразу знаю, хто пише, не дивлячись на мій S7. Після останнього оновлення я втратив усі ці унікальні сповіщення. Раніше я міг переходити до кожного контакту, редагувати та додавати звуковий сигнал сповіщення. Ця особливість втрачена. Можливість зміни мелодії дзвінка для контакту все ще існує, але не сповіщення. ДОПОМОГА !!!! - Пас

Рішення: Привіт Пас. Останнє оновлення Android Oreo на пристроях Samsung дозволило встановити власну або унікальну мелодію дзвінка для певного контакту було вилучено. Здається, це відбувається на пристроях Samsung, оскільки інші телефони Android, що працюють на Oreo, все ще дозволяють налаштовувати власну мелодію дзвінка для контактів. Samsung не повідомляє, чому це було видалено, але ми сподіваємось, що вони додадуть його знову найближчим часом.

Зараз єдиним ефективним обхідним шляхом, який ми пропонуємо, є використання сторонніх додатків для обміну текстовими повідомленнями, таких як Android Messages, Textra, Pulse тощо. Є багато програм для обміну повідомленнями, якими ви можете користуватися безкоштовно в Play Store, так що це залежить від вас. Для власного споживання ми вирішили дотримуватися офіційного додатка від Google, використовуючи їх додаток Android Messages. Ми можемо підтвердити, що у вас є можливість додавати власну мелодію дзвінка для контактів у цій програмі, тому спробуйте перевірити її першою.

Проблема №2: Сповіщення Galaxy S7 не працюють належним чином після оновлення Android Oreo

У мене є Galaxy S7, і Samsung щойно оновив систему до 8.0 Oreo. Я пройшов кожну конфігурацію в сповіщеннях, і я більше не можу отримувати сповіщення від своїх програм, таких як Facebook або Twitter, як це було раніше. Я не отримую повідомлень і сповіщень, де мені слід, і я отримую їх там, де вони не повинні відображатися, незалежно від того, що я вибрав, що не відображатиметься на екрані блокування в моїх нових налаштуваннях сповіщень! І хоча нове оновлення пропонує новий значок підрахунку сповіщень, який з’являється над додатком, щоб повідомити вас, скільки сповіщень / повідомлень у мене є, навіть якщо він увімкнений у моїх налаштуваннях сповіщень, він більше не буде цього робити. І це робилося до цього оновлення! Це нове оновлення насправді зіпсувало багато речей у налаштуваннях мого телефону.Я ретельно і детально пройшов усі нові оновлення в налаштуваннях, і налаштування налаштовані правильно відповідно до пристрою, і я досі не отримую своїх сповіщень, як слід, і більше не отримую значок підрахунку над додатком із зазначенням скільки нових повідомлень у мене. Це дуже засмучує, і я більше не насолоджуюся своїм телефоном! Чи можете ви пролити світло на це питання або запропонувати будь-які виправлення, які я можу зробити, щоб полегшити це питання? Дякую. - ТТТ..Т.

Рішення. Ми точно не впевнені, що ви маєте на увазі, не отримуючи сповіщень там, де слід, але якщо сповіщення про ваші програми видаються непостійними, це не може бути пов’язано з Android Oreo. Хоча ми помічаємо, що пристрої Samsung більше не можуть додавати власні мелодії дзвінка для певних контактів, як у випадку, згаданому вище, але сповіщення в цілому чудово працюють на Android Oreo. Повинні бути інші фактори, що змушують сповіщення вашого телефону поводитися так, як зараз. Нижче наведені можливі рішення, які ви можете спробувати:

Перегляньте налаштування сповіщень

У налаштуваннях сповіщень в Android Oreo немає основних змін, крім зазначеного вище, тому будь-які налаштування, які ви мали з Android Nougat, слід переносити після оновлення. Так сталося з нашим власним Galaxy S7 edge, який кілька днів тому оновився до Oreo. Усі налаштування сповіщень, а також налаштування за допомогою програми Zedge після оновлення взагалі не змінились. Якщо ви все-таки налаштували деякі речі відразу після оновлення, зараз саме час перевірити їх ще раз.

Примусове перезавантаження

Ви можете примусити перезавантажити пристрій, щоб оновити всю систему. Зазвичай цим простим кроком виправляється багато помилок, тому не пропустіть їх. У вашому випадку ми рекомендуємо зробити примусову перезавантаження, щоб імітувати наслідки відключення акумулятора від системи. Це кроки для цього:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Зачекайте кілька секунд, поки не з’явиться екран Maintenance Boot Mode.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. Ви можете використовувати кнопки гучності для перегляду доступних опцій, а нижню ліву кнопку (під кнопками гучності) вибрати. Зачекайте до 90 секунд, поки скидання завершиться.

Витріть розділ кешу

Видалення розділу кеш-пам'яті є необхідним етапом усунення несправностей у вашому випадку, оскільки ви згадали, що проблема виникла після оновлення. Існують всілякі можливі проблеми, які можуть статися, якщо системний кеш пристрою, який зберігається в розділі кешу, пошкоджений після оновлення. Щоб перевірити, чи є проблема з кешем, виконайте такі дії, щоб оновити розділ кешу:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7 Edge, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.
 10. Нехай телефон працює і перевіряє наявність проблеми.

Спостерігайте в безпечному режимі

Хоча існує ймовірність того, що розділ кешу вашого телефону був пошкоджений, інша можлива причина, через яку сповіщення можуть працювати не так, як слід, - це сторонні програми. Погані або погано закодовані програми можуть заважати роботі Android, іноді спричиняючи помилки та збої. Щоб перевірити, чи є одна з ваших програм причиною того, що сповіщення стали нестабільними, ми рекомендуємо завантажити пристрій у безпечний режим, дати йому запуститися та спостерігати.

Під час запуску в безпечному режимі не дозволяється запускати сторонні програми. Отже, сповіщення працюють нормально в цьому режимі, це явна ознака того, що у вас погана ситуація з додатком. Можливо, існує несумісна стороння програма, яка псує ОС, або шкідлива програма маніпулює схемами сповіщень телефону. В інших випадках неефективне кодування може призвести до проблем, оскільки Android може не працювати належним чином із зазначеним додатком.

Щоб завантажити Galaxy S7 у безпечний режим:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли на екрані з’явиться “SAMSUNG”, відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.
 8. Відкрийте програму Facebook і подивіться, як вона працює. Щоб знати, чи є різниця, використовуйте програму Facebook протягом декількох годин.

Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S8 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Очистити дані програми BadgeProvider

Що стосується проблем із сповіщеннями, однією з найпоширеніших причин, чому вони існують, є несправна програма BadgeProvider. Це основна програма для Android, яка обробляє повідомлення та інші подібні завдання в системі. Іноді оновлення системи можуть спричинити деякі помилки, через які цей додаток працює нестабільно. Це може призвести до проблем із сповіщеннями на пристрої. Щоб забезпечити безперебійну роботу BadgeProvider, ви можете видалити його дані. Ось як це зробити:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться програми BadgeProvider.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Натисніть кнопку Очистити дані.
 8. Перезапустіть ваш S7 і перевірте наявність проблеми.

Заводські налаштування

Якщо все інше не вдається, переконайтеся, що пристрій скинуто до заводських налаштувань. Це найкраще рішення для всіх помилок, які виникають після оновлення системи. Він не тільки повертає всі налаштування програмного забезпечення за замовчуванням, але процедура також позбавляє від розвитку помилок більшу частину часу.

Щоб відновити заводські налаштування пристрою:

 1. Створіть резервну копію своїх файлів.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 8. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.