Як дивитися ходячих мерців у прямому ефірі в Інтернеті без кабелю

Виключення кабельної підписки може бути страшною справою, особливо якщо у вас є кілька улюблених телевізійних шоу, які ви дивитесь, і ви не впевнені, що зможете переглядати деінде. Але не бійтеся, навіть після того, як ви перерізали шнур і перейшли на послугу потокового передавання, все ще існує безліч способів перегляду ваших улюблених телешоу в Інтернеті. Одне з таких шоу, "Ходячі мерці", насправді дуже просто в прямому ефірі без трансляції кабельної мережі.

З першого погляду: Як дивитися ходячих мерців у прямому ефірі в Інтернеті без кабелю

  • Пожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa Voice
  • Roku Ultra | 4K
ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Дотримуйтесь інструкцій нижче, і ми покажемо вам, як можна швидше налаштувати потрібні сервіси, щоб не пропустити наступний ефір у прямому ефірі!

Апаратне забезпечення

На жаль, існує непростий спосіб дивитися The Walking Dead у прямому ефірі через потокове обладнання - ви можете знайти програму AMC на Fire TV, а також Roku, але, на жаль, ви не можете дивитись живий вміст через програму. Ви зможете переглядати вміст на вимогу, наприклад усі останні сезонні епізоди "Ходячих мерців", але ви не зможете його вловити в прямому ефірі за допомогою програми AMC. Тим не менш, ви можете підписатись на окрему послугу потокового передавання без контрактів (наприклад, Sling TV; вони навіть пропонують безкоштовну пробну версію, ознайомтесь тут). Таким чином ви зможете дивитися The Walking Dead в прямому ефірі в режимі онлайн - вам просто потрібно завантажити відповідний додаток, для якого ви зареєструєтесь, на свій пристрій, будь то Sling TV, DirecTV Now тощо. Почніть роботу з Fire Телевізор або Roku нижче.

Як дивитися ходячих мерців у прямому ефірі в Інтернеті без кабелю

1. Слінг-телевізор

Як ми вже згадували, Sling TV - найкращий спосіб дивитись «Ходячих мерців» в Інтернеті. Вони транслюють AMC, тому, якщо ви підписалися на пакет Sling's Orange або Blue a la carte, ви зможете зловити Ходячих мерців, коли він вийде в ефір. Плани також супер дешеві, починаючи з лише 20 доларів на місяць, контракт не потрібен.

На відміну від звичайної кабельної передплати, ви можете дивитись Sling буквально де завгодно - якщо ви перебуваєте в дорозі, але маєте кілька хвилин, щоб зловити The Walking Dead, ви можете транслювати The Walking Dead в прямому ефірі в Інтернеті прямо зі свого смартфона або планшета. Коли ви знаходитесь вдома, ви можете дивитись це з комп’ютера, Smart TV або будь-якого потокового пристрою (наприклад, Roku та Fire TV).

Це фантастичний пакет, і ви б нерозумно хоча б спробувати! Насправді ви можете взяти його на тестовий запуск (без будь-якої оплати) за допомогою їхньої безкоштовної 7-денної пробної версії. Зареєструйтесь за посиланням нижче.

Купуйте тут

2. DirecTV Now

Ще одне місце, де ви можете дивитись «Ходячих мерців» у прямому ефірі в режимі онлайн - це DirecTV Now. AMC є частиною пакету "Живи трохи", який поверне вам щомісячну плату. Однак ви все одно зможете зловити Ходячих мерців у прямому ефірі. Подібно до Sling, ви зможете дивитися його в прямому ефірі практично на будь-якому пристрої - великий мінус тут полягає в тому, що вони приблизно дорожчі за один і той же вміст.

Перевірте це самі нижче.

Купуйте тут

3. YouTube TV

"Ходячі мерці" також доступні в прямому ефірі на YouTube TV, оскільки Google зміг укласти контракт з AMC на його надання. Подібно DirecTV Now, це коштуватиме вам щомісячної плати. Він доступний на більшості пристроїв, але наразі ми не рекомендуємо YouTube TV. Вони відчувають багато перебоїв, тому вам краще піти з чимось трохи стабільнішим, наприклад, Sling або DirecTV Now.

Купуйте тут

Дивіться «Ходячі мерці» в Інтернеті без кабельного вироку

Отже, з усіма варіантами перегляду «Ходячих мерців» в Інтернеті, на який саме вибрати? Ми рекомендуємо Sling TV найбільше, в основному через те, наскільки він дешевий, а також його репутація стабільного та стабільного сервісу. Ви не можете помилитися з такою послугою! На додачу до цього вам зовсім не потрібно зобов'язуватися, оскільки Sling пропонує 7-денну безкоштовну пробну версію кожному, хто хоче розкрутити його, що становить приблизно два дні більше вмісту, ніж пропонують більшість послуг .
ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.