Як виправити проблеми з Bluetooth на пристрої Samsung (Android 10)

Пристрої Samsung можуть періодично стикатися з проблемами Bluetooth, і, на щастя, більшість із цих проблем легко вирішити. У цій статті про усунення несправностей ми покажемо вам потенційні рішення, які ви можете спробувати, якщо у вашого телефону або планшета Samsung виникає проблема зі сполученням або підключенням до іншого пристрою з підтримкою Bluetooth.

Рішення проблем Bluetooth для вашого пристрою Samsung

Проблеми з Bluetooth можуть бути спричинені низкою факторів на вашому пристрої Samsung. Дізнайтеся, що ви можете зробити, щоб вирішити будь-яку проблему, яка виникає у вас, дотримуючись наших пропозицій нижче.

Увімкнення та вимкнення функції Bluetooth

Зіткнувшись із будь-якою проблемою з’єднання Bluetooth, найперше, що ви хочете зробити, це переконатися, що ви увімкнули Bluetooth у своєму пристрої. Деякі люди можуть забути просто ввімкнути Bluetooth, тому другий пристрій не може підключитися.

Якщо ви впевнені, що Bluetooth весь час працював, ви захочете просто вимкнути його та ввімкнути через кілька секунд. Іноді цього простого трюку буває достатньо для встановлення зв’язку, особливо після нового оновлення програмного забезпечення.

Визначте, як ваші пристрої підключаються через Bluetooth

Існує декілька способів підключення пристроїв через Bluetooth. Для деяких пристроїв може знадобитися введення коду у ваш пристрій, тоді як для інших може знадобитися, щоб ви фізично торкнулися телефону до другого пристрою. Хоча увімкнення з'єднання Bluetooth у більшості пристроїв Samsung є майже універсальним або однаковим, інші сторонні пристрої можуть бути не такими. Деякі можуть вимагати, щоб ви натиснули та утримували кнопку для з'єднання з іншим пристроєм Bluetooth.

Якщо ви не впевнені, як підключити новий пристрій Bluetooth до телефону або планшета Samsung, радимо ознайомитися з його документацією або провести дослідження щодо того, як це зробити.

Перевірте сумісність

Цей поєднується з пропозицією номер два. Потрібно забезпечити сумісність обох пристроїв з точки зору підключення Bluetooth. Що стосується пристроїв Samsung Galaxy, то всі вони, як правило, здатні підключатися до більшості пристроїв Bluetooth, навіть до тих, які використовують старіші версії Bluetooth. Оскільки підключення або сполучення Bluetooth майже завжди є простими, фактор несумісності може бути винним, якщо у вас виникає проблема з підключенням іншого пристрою до пристрою Samsung незалежно від того, що ви робите.

Пропонуємо провести деякі дослідження щодо пристрою, який ви намагаєтеся підключити до свого Samsung, щоб перевірити, чи не пов’язана проблема сумісності.

Виправте проблему Bluetooth, перезавантаживши пристрій Samsung

Ще одне просте рішення, яке ви можете спробувати, зіткнувшись з проблемою Bluetooth, - це перезапустити телефон або планшет Samsung. Усі пристрої Samsung призначені для примусового перезавантаження, якщо натиснути кнопку живлення та утримувати її приблизно 30 секунд. Для перезапуску деяких моделей може знадобитися приблизно 12 секунд. Примусове перезавантаження - це рекомендований крок з усунення несправностей, якщо пристрій не може перезапуститись нормально або якщо він продовжує замерзати.

Очистити кеш і дані програми Bluetooth

Як і будь-яка інша програма для Android, програма Bluetooth від Samsung може поводитися неправильно через пошкоджений кеш або дані програми. Радимо усунути неполадки програми Bluetooth, спершу стерши кеш-пам’ять програми Bluetooth. Якщо це нічого не змінить, ви можете очистити дані програми Bluetooth.

Дізнайтеся, як очистити кеш і дані програми, перевіривши цю публікацію.

Оновіть налаштування мережі

Деякі проблеми зі сполученням Bluetooth або підключенням спричинені неправильним налаштуванням мережі. Щоб переконатися, що пристрій Samsung працює належним чином, ви можете оновити його налаштування мережі. Дізнайтеся, як скинути налаштування мережі, у цій публікації.

Оновіть розділ кешу

Іноді програми або деякі функції Android, такі як Bluetooth, можуть поводитися неправильно через одне: пошкоджений системний кеш - це спеціальний кеш-пам’ять на пристрої Samsung, який зберігається в певній частині або розділі внутрішньої пам’яті. Іноді цей кеш може пошкодитися після оновлення програмного забезпечення або встановлення програми, в результаті чого інші програми або операційна система перестають працювати нормально.

Щоб переконатись, що системний кеш на вашому пристрої у найкращій формі, ви можете очистити системний кеш у режимі відновлення. Витирання розділів кеш-пам’яті на пристроях Samsung є однаковим, тому ви можете стежити за цим дописом про те, як це зробити.

Скиньте налаштування програми

Якщо на даний момент ваш пристрій Bluetooth все ще не може підключитися до пристрою Samsung, наступним гарним справою є переконатися, що ви скидаєте налаштування програми. Після того, як ви зробили цей тип скидання, на вашому пристрої відбудуться деякі зміни, які скинуть ваші налаштування щодо:

  • Інвалідні програми
  • Обмеження сповіщень для додатків
  • Програми за замовчуванням
  • Фонові обмеження даних для програм
  • Обмеження дозволів

Протріть пристрій Samsung, щоб вирішити проблеми з Bluetooth (заводські налаштування)

Якщо жодне з наведених вище рішень не допоможе, вам потрібно скинути заводські налаштування. Це призведе до видалення всіх особистих даних з пристрою та повернення всіх налаштувань програмного забезпечення до стандартних. Незважаючи на те, що це не зовсім легке виправлення, стан програмного забезпечення телефону або планшета буде абсолютно новим, що може звільнити його від будь-яких помилок, які можуть бути причиною проблем із Bluetooth Samsung, які виникають у вас.

Обов’язково створіть резервну копію даних перед скиданням до заводських налаштувань.

Пропоновані показники:

  • Як скинути налаштування мережі на пристрої Samsung (Android 10)
  • Як додати контакт до номера швидкого набору в Samsung (Android 10)
  • Як виправити, що пристрій Samsung не вмикається (Android 10)
  • Як виправити вимкнення екрана під час дзвінків у Samsung (Android 10)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.