Як виправити Samsung Galaxy J7 Не заряджати, інші проблеми із заряджанням [Покрокове керівництво з усунення несправностей]

 • Ця публікація пояснить, чому на новому смартфоні #Samsung Galaxy J7 (# GalaxyJ7) можуть виникнути проблеми із заряджанням.
 • Він також допоможе вам усунути несправності слухавки, коли вона відмовляється заряджатися з видимими причинами або без них.
 • Ви також можете дізнатись, як виконати генеральний скидання налаштувань на Galaxy J7 у цій публікації.

Samsung-Galaxy-j7

Серед найпоширеніших проблем, з якими можуть зіткнутися власники смартфонів Android, є проблема зарядки, і вона варіюється залежно від того, як це спрацьовує, який пристрій використовується та як часто це відбувається. Проблема не заряджання часто є причиною несправності акумулятора, але ми бачили багато випадків, коли прошивка запобігає струму, що надходить від адаптера живлення до акумулятора. Звичайно, траплялися випадки, що сталися внаслідок недбалості власника, такі як вода та фізичні збитки.

У цій публікації ми розглянемо проблему, яка не заряджається, на Samsung Galaxy J7, пристрої середнього класу з вражаючими характеристиками. Надаючи рокам підтримку користувачам Android, ми вже можемо передбачити, що така проблема, пов’язана з енергоспоживанням, буде однією з перших, з якою можуть зіткнутися власники J7. Ось чому ми вважаємо за потрібне публікувати подібні статті, оскільки знаємо, що одного разу скарги на цю проблему будуть надходити до нашої поштової скриньки.

Нижче наведено покрокову процедуру усунення несправностей, за допомогою якої ви можете вирішити проблему на своєму Galaxy J7. Хоча ми завжди пропонуємо безпечні методи, через людські помилки можуть статися несподівані речі, тому, будь ласка, продовжуйте на свій страх і ризик.

Усунення несправностей Galaxy J7, який не заряджається

Якби ви розглянули всі можливості, чому ваш телефон не заряджається, вам було б багато чого зробити, перш ніж ви навіть змогли визначити винуватця. Отже, під час усунення несправностей ми розглянемо найпоширеніші причини.

Пам'ятайте, проблема не заряджання може варіюватися від незначних проблем із додатками до більш складних проблем із прошивкою та обладнанням. Спробуємо виключити можливості, які можна легко та безпечно виключити, тому виконайте наведені нижче дії:

Крок 1: Переконайтеся, що це не просто проблема збоїв системи

Прошивка вашого телефону відіграє важливу роль у процесі зарядки, оскільки саме вона відповідає за те, щоб пропускати електрику по ланцюгах до повного заряду акумулятора. Якщо прошивка аварійно завершиться або заморозиться, процес зарядки не допоможе. Тому потрібно передусім передусім переконатися, що система працює абсолютно нормально. З огляду на це, потрібно відкрити задню кришку і витягнути акумулятор. Поки акумулятор не вставлений, натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом хвилини, щоб злити накопичену електроенергію в деяких електронних компонентах. Після цього замініть акумулятор і закріпіть його задньою кришкою, а потім спробуйте увімкнути телефон і зарядити або негайно підключіть його. Якщо телефон заряджається, проблема вирішена, інакше спробуйте наступний крок.

Крок 2: Підключіть телефон до комп’ютера або ноутбука

Це один із способів виключити можливість проблеми із зарядним пристроєм або адаптером живлення. Якщо ваш телефон реагує на підключення до комп’ютера, вам потрібно перевірити зарядний пристрій на наявність ворсу чи сміття в порту. Якщо ви можете знайти щось, що може заважати належним контактам роз'ємів, спробуйте виловити його за допомогою пінцета, або ви можете подати в нього стиснене повітря.

З іншого боку, якщо ваш J7 не реагує при підключенні до комп’ютера, спробуйте виконати наступний крок.

Крок 3: Перевірте USB-кабель або спробуйте інший

Потрібно зробити цей крок на випадок, якщо телефон не реагує на підключення до комп’ютера чи ноутбука, оскільки, можливо, причина, через яку він не буде виявлений, полягає в тому, що є проблема з кабелем. Отже, спочатку фізично огляньте кабель на наявність будь-яких обривів або утворень. Проведіть пальцями від одного кінця до іншого, щоб з’ясувати, чи відчуваєте ви щось незвичне. Також перевірте, чи немає на обох кінцях сміття або ворсу, які могли перешкодити належному контакту з роз’ємом телефону.

Якщо можливо, спробуйте інший USB-кабель. Якщо його можна виявити за допомогою іншого кабелю, то це, очевидно, проблема з кабелем. Ви можете придбати інший кабель або весь зарядний пристрій.

Крок 4: Перевірте зарядний порт телефону

Після перевірки зарядного пристрою та кабелю, а пристрій все ще відмовляється заряджатися, настав час перевірити порт для зарядки телефону. Шукайте сміття, ворсинки та зігнуті або зміщені шпильки. Що стосується сміття або ворсин, ви можете легко видалити їх за допомогою щітки або чогось із загостреним кінцем. Якщо це запобігає корозії належних контактів, струмінь стисненого повітря зробить свою роботу. Однак, коли справа доходить до гнуття шпильок, спробуйте випрямити їх за допомогою пінцета, але просто будьте дуже обережні, щоб не пошкодити їх. Більше того, якщо ви не можете знайти нічого незвичного, то проблема може бути в акумуляторі телефону або внутрішніх схемах або просто в проблемі з прошивкою. Якщо на вашому пристрої все ще залишається достатньо заряду акумулятора, спробуйте виконати генеральне скидання:
 1. Вимкніть свій Galaxy J7. Натисніть і утримуйте клавішу живлення , торкніться Вимкнення, а потім натисніть POWER OFF для підтвердження.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності, а потім натисніть і утримуйте клавішу Home . Утримуючи обидва, натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 3. Коли на екрані з’явиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші. Це може зайняти хвилину, перш ніж з’явиться екран відновлення Android.
 4. На екрані відновлення Android використовуйте клавішу зменшення гучності, щоб виділити параметри, у цьому випадку виділіть опцію «стерти дані / скинути заводські налаштування».
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати виділену опцію.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено параметр "Так - видалити всі користувацькі дані" .
 7. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити скидання.
 8. Після завершення скидання натисніть клавішу живлення, щоб вибрати "Перезавантажити систему зараз".
 9. Телефон перезапуститься трохи довше, ніж зазвичай, і скидання закінчено.
Якщо проблема не зникає після скидання, то пропоную зробити останній крок.

Крок 5: Надішліть телефон на перевірку та / або ремонт

Ви зробили те, що мали зробити. Ви вже спробували вирішити проблеми з пристроєм, але безуспішно. Настав час звернутися за допомогою до когось, хто має достатньо експертних знань, коли мова заходить про смартфони. Отже, ви можете піти в магазин, де ви його придбали, надіслати назад своєму постачальнику або надіслати Samsung на ремонт, залежно від того, що вам зручніше. Є просто проблеми, які ми не можемо виправити самостійно, і схоже, що у вас є одна з них.