Як виправити LG G6 Plus з проблемою Чорного екрану смерті (прості кроки)

Чорний екран смерті (BSoD) може траплятися час від часу, і ви навіть можете стикатися з ним частіше, ніж ви думаєте, незалежно від телефону, яким ви користуєтесь. У нас є читачі, яким належить LG G6 Plus, які скаржились на свої пристрої, які, як повідомляється, перестали реагувати. Деякі сказали, що їхні телефони просто вимкнулись і більше не вмикатимуться, тоді як інші сказали, що вони просто знайшли свої пристрої з чорним екраном вранці після заряджання його за ніч.

LG G6 + насправді має деякі вражаючі технічні характеристики, тому ми не можемо просто вказувати пальцем на його збірку, яка є причиною цієї проблеми. Річ у тім, що більшість випадків чорний екран смерті є незначною проблемою прошивки, і виходячи з нашого досвіду, ви можете виправити це самостійно, без допомоги технічного персоналу. Отже, у цій публікації я поділюсь з вами рішенням, яке ми завжди використовували для вирішення подібних проблем, тому читайте далі, щоб дізнатися більше.

Перш ніж продовжити, якщо ви шукаєте рішення проблеми з телефоном, спробуйте переглянути наші сторінки з усунення несправностей, щоб перевірити, чи підтримуємо ми ваш пристрій. Якщо ваш телефон є у списку підтримуваних пристроїв, перейдіть на сторінку усунення несправностей та знайдіть подібні проблеми. Не соромтеся використовувати наші рішення та обхідні шляхи. Не хвилюйтеся, це безкоштовно. Але якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як виправити LG G6 Plus з чорним екраном проблеми смерті

Прошивка може скласти враження, що у вашого телефону серйозні проблеми з апаратним забезпеченням, але насправді це лише незначна проблема в прошивці. Однак, якщо ви впустили телефон на тверду поверхню або занурили його у воду на тривалий час, ця проблема може бути пов’язана з фізичними або рідкими пошкодженнями. Але якщо припустити, що проблема почалася без видимих ​​причин або причин, ось що ви повинні з цим зробити:

Перше рішення: Спробуйте виконати примусове перезавантаження

Насправді, якщо ця проблема дійсно пов’язана з аварійним завершенням роботи програмного забезпечення, то для її виправлення потрібно лише примусовий перезапуск. Він оновлює пам’ять телефону, імітуючи відключення акумулятора. Якщо ви знайомі з процедурою витягування батареї, яку ми робимо для телефонів зі знімними батареями, то це аналог цього. Окрім моделювання відключення акумулятора, усі програми, послуги та основні функції будуть перезавантажені. У LG G6 + ось як це зробити:

 • Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення разом протягом 5 секунд або більше.

Ви б знали, чи метод працює, оскільки телефон завантажується, і це може закінчити проблему. Навіть якщо ваш пристрій не реагує, він відреагує на цю процедуру, оскільки для симуляції відключення акумулятора, якщо комбінація виконана належним чином, важко. Отже, якщо телефон не реагує з першої спроби, зробіть ту ж процедуру ще пару раз, або ви можете спробувати це:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Тепер натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку зменшення гучності.
 3. Тримайте обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.
 4. Коли з’явиться логотип, відпустіть обидві клавіші.

Роблячи подібну комбінацію, ви повинні переконатися, що натискаєте та утримуєте клавіші разом протягом певного періоду часу. Натискання клавіші живлення перед будь-якими іншими клавішами не призведе до результату, який ми завжди бажали. Однак натискання кнопки зменшення гучності спочатку перед натисканням клавіші живлення має інший ефект, і це ми зробили під час другої процедури. Якщо телефон все одно не реагує на це, спробуйте наступне рішення.

Друге рішення: спробуйте зарядити телефон і спробувати примусово перезапустити його

Можливо, батарея повністю розрядилася, тому ваш телефон більше не може вмикатись. Коли акумулятор розряджається, а телефон не має достатньо часу, щоб закрити всі служби та вимкнути все обладнання, це може призвести до збоїв у роботі системи, і це може бути причиною того, що ваш телефон не реагує. Щоб вирішити цю проблему, спробуйте цей трюк ...

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки.
 2. Підключіть LG G6 Plus до зарядного пристрою за допомогою оригінального кабелю.
 3. Залиште телефон підключеним до зарядного пристрою приблизно на десять хвилин.
 4. Тепер одночасно натисніть і утримуйте клавішу живлення та та клавішу збільшення гучності протягом 10 секунд.

Це дасть вашому телефону достатньо часу, щоб якось зарядити акумулятор. Але не відключайте його від зарядного пристрою, коли ви намагаєтесь повторити процедуру примусового перезапуску, щоб переконатися, що він має стабільне джерело живлення.

Після всього цього, і телефон все ще не реагує або все ще має чорний екран, тоді проблема може бути в апаратному забезпеченні. Настав час звернутися за допомогою до техніка, повернувши телефон до магазину чи магазину.

Я сподіваюся, що наше рішення буде працювати для вас. Якщо є інші речі, якими ви хочете поділитися з нами щодо цієї проблеми, залиште коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Дописи, які вам можуть сподобатися:

 • Galaxy S9 не заряджається швидко, адаптивна швидка зарядка перестала працювати [посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 заряджається дуже повільно [Посібник з усунення несправностей та поради щодо заряджання]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy S9, який більше не заряджатиметься?
 • Як заощадити акумулятор на Samsung Galaxy S9 (Поради щодо економії заряду)
 • Як виправити Samsung Galaxy S9, який раптово загинув і не вмикається (прості кроки)
 • Як виправити Galaxy S9, який самостійно вимикається і не вмикається знову [керівництво з усунення несправностей]