Як виправити розряд акумулятора LG G7 ThinQ швидко

#LG # G7ThinQ - одна з останніх флагманських моделей телефонів, доступних на ринку, яка має не тільки міцний дизайн, але і чудові характеристики. Цей телефон має алюмінієву раму з Gorilla Glass 5 спереду та ззаду. Він оснащений 6,1-дюймовим РК-дисплеєм QHD IPS, а під капотом знаходиться процесор Snapdragon 845 з 6 ГБ оперативної пам'яті. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо проблему швидкого розряду акумулятора LG G7 ThinQ.

Якщо ви є власником LG G7 ThinQ або будь-яким іншим пристроєм Android з цього приводу, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Як виправити розряд акумулятора LG G7 ThinQ швидко

Проблема: Я щойно спостерігав, як LG G7 ThinQ зливається з 20% до вимкнення протягом 5 хвилин. Це не робило, я вчора ввечері встановив додаток, який видалив протягом декількох годин, оскільки, здавалося, досить швидко розрядився акумулятор. Його більше немає в моїх програмах, але чи може щось від нього все-таки залишитися? Якщо так, то як мені назавжди видалити його? Я пройшов правильні кроки для видалення програми ...

Рішення: LG G7 ThinQ оснащений акумулятором на 3000 мАг, що має забезпечити тривалий час використання між зарядами. Один повний заряд акумулятора зазвичай може забезпечити 23 години розмов або 10 годин перегляду.

Увімкніть телефон у безпечному режимі

У вашому випадку у вас спостерігається швидкий розряд акумулятора на 20% ємності, і ви згадали, що ця проблема сталася відразу після встановлення програми. Щоб перевірити, чи не викликає цю проблему завантажена програма, слід запустити телефон у безпечному режимі. Коли телефон працює в цьому режимі, дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, з’ясуйте, що це за програма, та видаліть її.

Видаліть завантажену програму

Щоб видалити завантажену програму з телефону, просто виконайте наведені нижче дії.

 • На головному екрані перейдіть до Налаштування - Програми та сповіщення - Інформація про програму.
 • Виберіть відповідну програму.
 • Натисніть Видалити.

Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування

Якщо проблема з розрядом акумулятора все ще виникає навіть у безпечному режимі, слід продовжити заводські налаштування. Це дозволить вам перевірити, чи не проблема викликана програмним збоєм. Просто зробіть резервну копію даних телефону, перш ніж робити скидання.

 • На головному екрані виберіть Налаштування.
 • Перейдіть на вкладку "Загальні".
 • Торкніться Перезапустити та скинути.
 • Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 • Якщо потрібно, торкніться прапорця Видалити SD-карту.
 • Торкніться СКИДАТИ ТЕЛЕФОН> Видалити все> СКИДАТИ

Ви також можете виконати заводські скидання з режиму відновлення.

 • Вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності.
 • Коли з’явиться логотип LG, швидко відпустіть, а потім утримуйте кнопку живлення, продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності.
 • Коли з'явиться повідомлення "Видалити всі користувацькі дані (включаючи програми LG та оператора) та скинути всі налаштування", натисніть кнопку зменшення гучності, щоб виділити Так.
 • Натисніть кнопку живлення, щоб скинути налаштування пристрою.

Як тільки скидання буде завершено, ще не встановлюйте на телефон жодних програм. Спробуйте спочатку перевірити, чи проблема все ще не виникає. Якщо це так, це вже може бути проблемою, пов'язаною з апаратним забезпеченням. Найкраще, що потрібно зробити зараз, - це занести телефон у сервісний центр і перевірити його.