Як виправити новий Samsung Galaxy S9, який не вмикається (прості кроки)

Новий телефон преміум-класу, такий як Samsung Galaxy S9, повинен працювати безперешкодно, але бувають випадки, коли щось трапляється, і ваш телефон не реагує. Серед проблем, які найчастіше повідомляють про потужні телефони, пов’язано з їх можливістю вмикати або завантажуватись.

Отже, якщо ви виявили новий Galaxy S9 із чорним екраном і не реагуєте на все, що з ним робите, можливо, прошивка аварійно завершилась. Не панікуйте! Цю проблему можна легко виправити, і вам може не знадобитися допомога технічного персоналу.

У цьому дописі я поділюсь з вами рішенням цього питання. Отже, якщо ви є одним із власників цього чудового телефону, продовжуйте читати, оскільки рішення, представлене в цій публікації, може допомогти вам так чи інакше.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9, оскільки ми вже розглядали більшість часто повідомляваних проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Виправте Galaxy S9, який більше не вмикається

Є лише кілька речей, які слід зробити, щоб перевірити, чи зможете ви відновити пристрій до життя. Якщо до кінця цього усунення несправностей телефон все ще не реагує, вам слід віднести його до сервісного центру. Я вважаю, що всі абсолютно нові смартфони повинні працювати належним чином без будь-яких проблем, але це не так, роздрібний продавець або виробник повинен вирішити проблему, а не користувачі. Тепер, повертаючись до спроб, щоб знов увімкнути телефон, ось що вам слід зробити ...

Потенційні рішення

Перше, що вам слід - це змусити телефон перезапуститись ...

 • Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення одночасно протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться.

Цю процедуру ми називаємо примусовим перезапуском, і вона дуже ефективна у вирішенні збоїв системи та збоїв у прошивці, які часто залишають телефон без відповіді. Якщо ви знайомі з процедурою витягування батареї, яку ми часто робимо для телефонів зі знімними батареями, це аналог цього, і це можна зробити лише для телефонів із незнімними батареями. Galaxy S9 надійно підключений для виконання або імітації відключення акумулятора за умови правильної комбінації. Отже, якщо телефон не відповідає вперше, коли ви спробували це, зробіть це ще пару разів, але якщо він все одно не відповість, спробуйте це.

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
 2. Утримуючи його, натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Тримайте натиснутою обидві клавіші протягом 10 секунд або більше.

В основному це те ж саме, що і перша процедура вище, лише ми переконуємось, що ви натискаєте та утримуєте кнопку зменшення гучності, перш ніж робити те саме для клавіші живлення, оскільки в іншому випадку це не буде імітувати відключення акумулятора. Якщо, однак, телефон все ще не реагує після цієї процедури, спробуйте наступну.

Альтернативне рішення

На цьому етапі ми хочемо з’ясувати, чи телефон реагуватиме на зарядний пристрій, тому що якщо він це зробить, то дозвольте телефону зарядитися протягом декількох хвилин і спробуйте увімкнути його. Однак, якщо він зазнав аварії, це нормально, що він не заряджається і не реагує на зарядний пристрій, коли він під’єднаний. Ми хочемо надати вашому телефону стабільне джерело живлення, а потім спробувати імітувати відключення акумулятора і підвести підсумок, ось що ви повинні зробити ...

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки.
 2. Підключіть Galaxy S9 до зарядного пристрою за допомогою оригінального кабелю.
 3. Залиште його підключеним до зарядного пристрою на кілька хвилин.
 4. Тепер одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд або поки екран пристрою не ввімкнеться.

Якщо телефон після цього все ще не вмикається, спробуйте завантажити його в режимі відновлення, щоб знати, чи може він це зробити. Він дійсно вмикається в режимі відновлення, тоді проблема може бути пов’язана з прошивкою, але якщо ні, то це може бути апаратне забезпечення.

 1. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші.
 3. Повідомлення "Встановлення оновлення системи" відображатиметься протягом 30 - 60 секунд, перш ніж з’являться опції меню відновлення системи Android.

Незалежно від того, чи телефон завантажується в режимі відновлення чи ні, вам слід повернути пристрій до магазину, оскільки, очевидно, у нього проблема. Я впевнений, що ви не хочете мати справу з подібною проблемою з 1-го дня, тому вам потрібно замінити пристрій. Але припускаючи, що ваш телефон може завантажитися в режимі відновлення, я пропоную продовжити генеральний скидання, щоб стерти з телефону всю вашу особисту інформацію:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 7. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 8. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Я сподіваюся, що наше рішення може допомогти вам. Якщо у вас є інші проблеми, якими ви хочете поділитися з нами, залиште коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.