Скільки даних використовує Skype і що робити, якщо він продовжує збій?

Skype - одна з небагатьох служб обміну миттєвими повідомленнями, яка пропонує телефонні та відеоконференції через Інтернет. Вам потрібно мати стабільний зв’язок, щоб мати можливість користуватися послугами, які він пропонує, у повній мірі. Рекомендується з’єднання Wi-Fi, але стабільне мобільне з’єднання даних також має на меті, проте вам доведеться мати справу зі стягненнями плати, яку може стягувати оператор, якщо ви перевищите дозволену кількість даних.

БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

  Зазвичай постачальники послуг беруть плату за завантаження даних, але є й інші, які також стягують плату за завантаження своїх клієнтів, оскільки обидва вони все ще передають дані. Вам слід запитати у свого постачальника, чи не стягується з вас плата за завантаження даних, оскільки, якщо ви користуєтеся Skype, ви будете використовувати як завантаження, так і завантаження, особливо якщо у вас є відеодзвінок.

  У цьому дописі я розгляну пару проблем, які задали деякі наші читачі. Перше питання - скільки даних використовує Skype? А друге - як виправити Skype, коли він починає продовжувати збій? Якщо ви один із користувачів, які цікавляться цими речами, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може допомогти вам або пролити світло на ваші запитання.

  Скільки даних використовує Skype?

  Під час відеодзвінка ви одночасно завантажуєте та завантажуєте майже однакову кількість даних. Щоб дати вам підказку, скільки даних ви фактично використовуєте під час розмови зі Skype, ось цифри ...

  • Дзвінки зі Skype на Skype: 50 кбіт / с або близько 375 КБ за одну хвилину дзвінка
  • Дзвінки на мобільні або стаціонарні телефони: 6-20 кбіт / с або близько 150 КБ за одну хвилину дзвінка
  • Відеодзвінки між двома мобільними телефонними пристроями: 500 кбіт / с
  • Відеодзвінки між мобільним телефоном та комп’ютером: 600 кбіт / с

  Я впевнений, що ви хочете знати, скільки даних використовує додаток під час відеодзвінка, тож ось цифри для відеодзвінків залежно від якості відео:

  • Стандартний відеодзвінок - від 60 МБ до 130 МБ на годину
  • HQ (високоякісний) відеодзвінок - від 180 МБ до 220 МБ на годину
  • Відеодзвінок HD (висока роздільна здатність) - від 550 МБ до 700 МБ на годину

  Тепер, коли я вже відповів на перше питання, настав час перейти до більш нагальної проблеми ...

  Як виправити Skype, якщо він продовжує збій?

  Здебільшого причиною збою програми може бути незначна проблема з додатком або прошивкою, але ми не будемо точно знати, якщо не усунули неполадки. З огляду на це, ось що я пропоную вам зробити щодо такого роду проблем ...

  1. Примусовий перезапуск . Перше, що вам потрібно зробити, це виконати процедуру примусового перезавантаження, особливо якщо проблема виникає вперше. Є ймовірність, що це лише результат незначного збою в мікропрограмі. Найчастіше вам доводиться одночасно натискати та утримувати клавіші зменшення гучності та живлення протягом 10 секунд. В інших телефонах вам може знадобитися просто натиснути і утримувати клавішу живлення протягом 30 секунд або більше, щоб увімкнути примусовий перезапуск.
  2. Скиньте Skype . Якщо примусовий перезапуск не вирішив проблему, то вам доведеться зробити це після самої програми. Очистіть кеш-пам’ять та дані, щоб повернутися до стандартних налаштувань та конфігурації. Якщо проблема полягає лише в додатку, то цієї процедури більш ніж достатньо, щоб її виправити. Вам доведеться знову увійти у свій обліковий запис, як тільки проблема буде вирішена. Однак якщо проблема не зникне і після цього, вам не залишається іншого вибору, як зробити наступну процедуру.
  3. Видаліть Skype і встановіть його заново . У деяких випадках оновлення проблемного додатка може зробити трюк, але в цьому випадку було б краще просто видалити його з телефону, а також видалити всі пов’язані з ним прошивки та інші програми. Після цього завантажте Skype із Play Store і переінсталюйте його.

  Що стосується вирішення проблем із сторонніми програмами, ці процедури є дуже ефективними, і я впевнений, що один із них вирішив проблему зі Skype на вашому телефоні.

  Зв’яжіться з нами

  Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

  БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
  Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.