Рішення для проблем із заряджанням та перегрівом Samsung Galaxy S4 [Частина 1]

S4 Зарядний пристрій

Хоча це не так часто, як інші проблеми в інших наших серіях з усунення несправностей, існує значна кількість інших користувачів, які вже давно повідомляють про проблеми із зарядкою. Ми вирішили створити спеціальну тему, щоб запропонувати перевірені рішення щодо проблем із зарядкою та перегрівом Samsung Galaxy S4. Якщо у вас є проблеми із заряджанням або перегрівом, про які не згадується в цій публікації, надішліть нам електронний лист, щоб ми могли їх опублікувати та їх рішення.

Проблема No1: Проблеми повільної зарядки та перегріву Samsung Galaxy S4

Я подорожую по США і мені дуже потрібна ваша допомога! (Я з Ізраїлю). Цього тижня у мого телефону почалися проблеми, починаючи з неділі - коли я заряджав телефон, його відсоток не збільшувався, а знижувався, поки телефон врешті не помер.

Не знаю, чи це зарядка стала повільнішою, чи телефон працював інтенсивніше і розряджав більше заряду. Я вимкнув телефон і зарядив його лише тоді, коли він був вимкнений - лише так я міг отримати трохи батареї.

У той день, коли зарядка працювала зрідка, але більшість разів мені доводилося її вимикати, якщо я хотів, щоб вона заряджалася.

Я віддав свій телефон ubreakifix, і вони повернули його через 2 дні, сказавши, що немає проблем.

Ті самі проблеми були все ще і сьогодні - в п'ятницю він перестав працювати повністю, навіть трохи не зарядившись. Я спробував дві різні батареї та кілька різних зарядних пристроїв. Тепер він знову ввімкнувся, поки я пишу цей електронний лист, але він все ще повільно заряджається, коли він увімкнений. Дуже дякую! - Чагай

Рішення: Привіт Чагай. Перше, що ви повинні зробити тут, - це визначити справжню причину проблеми із зарядкою. Оскільки ви вже пробували використовувати різні зарядні пристрої та акумулятори, проблема може бути в програмній чи апаратній частині. Ось конкретні речі, які ви можете зробити, щоб спробувати вирішити цю проблему:

Перевірте програми вашого телефону на наявність вірусів або фонових процесів

Якщо припустити, що проблема акумулятора не пов’язана, може бути винним програмне забезпечення. Визначення цього факту, хоча, може бути складним, оскільки більшість користувачів може визнати винуватцем саме батарею. У більшості з цих випадків низька продуктивність акумулятора може бути пов’язана з незвично великою кількістю фонових процесів, що працюють одночасно, що призводить до швидкого розряду акумулятора. Спробуйте перевірити Налаштування> Більше> Акумулятор, щоб побачити, що поглинає потужність вашого телефону.

Переконайтесь, що порт USB працює та не забруднений

У більшості випадків у порту USB може накопичуватися пил або сміття, що спричиняє погане з’єднання та довший час зарядки. Вимкніть телефон, вийміть акумулятор, SIM-карту та SD-карту та спробуйте за допомогою зубочистки «підняти» крихітну вкладку всередині порту. Якщо металеві поверхні всередині порту USB погано контактують, це може призвести до періодичних сеансів зарядки, які ви можете сприйняти як більший час зарядки.

Спробуйте використати відомий, хороший USB-кабель

Дешеві USB-кабелі іноді можуть «витікати» струмом під час зарядки через погану екранізацію, що також може призвести до збільшення часу зарядки.

Швидко зарядіть телефон, якщо це можливо

Час заряджання для вашого S4 варіюється залежно від методу, який ви використовуєте. Запасний зарядний пристрій від Samsung розрахований на силу струму 2А, тому повністю пересохлий акумулятор на 2600 мАг на вашому S4 повинен бути повністю заряджений менш ніж за 2 години. Час заряджання може бути трохи довшим завдяки деяким механізмам, розробленим для продовження терміну служби акумулятора. Якщо ви любите заряджати телефон через USB-порт ноутбука, час зарядки буде продовжено, оскільки порт USB 2.0 має нижчий рейтинг сили струму 0,5 А.

Дивіться також відповідну статтю про те, як продовжити заряд акумулятора телефону тут .

Проблема №2: Як відновити щось із Galaxy S4, якщо акумулятор більше не працює

Привіт, у мене запитання про мій Galaxy S4.

Протягом останніх декількох тижнів він нагрівався випадково, незалежно від того, заряджався він або постійно використовував його. Після оновлення всіх моїх програм тощо він перестав перегріватися так часто. Коли він перегрівався, акумулятор розряджався надзвичайно швидко. Ну, останні два дні телефон доходить до такої міри, що він увімкнеться лише при підключенні до зарядного кабелю. Під час цього акумулятор зчитувався мертвим, приблизно через десять хвилин зарядки акумулятор становив приблизно 80%? 

Це мене все одно збентежило, тепер телефон взагалі не вмикається. На щастя, я отримав новий, і більшість моїх даних було резервно копійовано, проте на пристрої є кілька речей, які було б корисно отримати.

Як ви пропонуєте мені знову включити телефон?

Думаєте, телефон забив батарею?

Чи варто купувати дешевий акумулятор в Інтернеті, лише щоб увімкнути телефон? - Тайлер

Рішення: Привіт Тайлер. Якщо ви вважаєте, що купувати недорогий акумулятор просто для того, щоб відновити щось із телефону, варто, продовжуйте, оскільки це єдиний спосіб змусити телефон знову запуститися. Батареї не розроблені таким чином, щоб виходити за межі звичайного дворічного терміну служби. Цю шкалу часу можна скоротити залежно від того, як ви використовуєте свій пристрій. Ми вважаємо, що термін служби акумулятора закінчився, що проявляється постійним перегріванням при користуванні телефоном. Перегрів може бути причиною або наслідком проблеми з акумулятором, хоча це могло бути причиною розпаду акумулятора.

Проблема №3: ​​Galaxy S4 почав перегріватися після оновлення до льодяника

Привіт. Я володію Samsung Galaxy S4 - минулого тижня отримав оновлення для Lollipop і працював нормально. Вчора відбулося чергове оновлення (невідомо, що це було), і мій телефон почав вимикатися самостійно. Мені вдалося двічі його включити, і тепер він не ввімкнеться.

Якби я натиснув кнопку живлення, він увімкнувся б / вібрував (хоча ніколи не переходив до логотипу Samsung), а потім вимикався. Деякі дослідження на вашому веб-сайті… .спробував м’який скидання - нічого. Спробував утримувати гучність, кнопки живлення та будинок - нічого.

Акумулятор не деформований і не набряк. Жодне світло не горить.

Я не впевнений, що робити в цей момент.

Я намагався з’ясувати, як визначити, чи це проблема батареї, чи проблема оновлення.

Я схиляюся до оновлення, але коли оновлення оновилося до льодяника минулого тижня, мій телефон став дуже гарячим. Як правило, це не жарко і, як правило, тримає заряд протягом цілого дня.

Будь-які думки чи пропозиції вітаються!

Дякуємо за читання. - Алаїна

Рішення: Привіт, Алейна. Якщо ви помітили проблеми після оновлення до Lollipop, можливо, ви захочете переглянути  деякі статті, які ми опублікували минулого тижня.

Перегрів, як згадувалося вище, може бути причиною або наслідком поганої роботи акумулятора, тому спочатку потрібно вирішити проблему. Якщо можливо, спробуйте використати інший акумулятор і спостерігайте за телефоном протягом цілого дня. Якщо про використання іншого акумулятора не може бути й мови, можливо, вам доведеться застосувати розумний спосіб виправити ситуацію, дотримуючись наших порад у цій публікації .

Проблема No4: Samsung Galaxy S4 не заряджатиметься в Домініканській Республіці

Привіт. У мене є Galaxy S4, і це від AT&T. Я живу в NH і відвідую Домініканську Республіку, але у мене проблеми з телефоном.

Тут відключається електроенергія, і вони використовують батареї для електрики в своїх будинках. Думаю, телефон відмовляється заряджатися, коли будинок живиться від батарейок.

Коли я вмикаю телефон, він буде вібрувати, але екран залишатиметься чорним, а світлодіод буде синім і, здається, блимає.

Першого дня, коли це сталося, здавалося, що акумулятор просто потрібно було зарядити, оскільки телефон увімкнувся наступного дня після його заряджання.

Іноді світло червоний, коли його підключено до мережі і заряджається, а зелене, коли його заряджають, але все одно відмовляється вмикати екран.

Ви можете мені допомогти чи дати поради?

Дякую. - Мелані

Рішення: Привіт Мелані. Запасний зарядний пристрій Samsung призначений для перетворення змінного струму в постійний, приймаючи звичайну напругу від домашньої розетки і перетворюючи його на вихід постійного струму акумулятора телефону приблизно на 5 В. Якщо вони вже працюють від акумуляторів, коли ви намагаєтеся зарядіть телефон, налаштування зазвичай не працюватиме. Ми не знайомі з електричними установками в Домініканській Республіці, тому ми можемо помилитися з цього приводу, але спробуйте розпитати людей, коли оновлюється живлення змінного струму, щоб ви могли правильно зарядити телефон.

Проблема №5: Samsung Galaxy S4 після помилки оновлення відображає помилку "акумулятор потрібно зарядити"

Привіт. Сподіваюся, ви можете дати мені кілька ідей щодо того, як привести телефон у робочий стан.

Я був у розпалі оновлення телефону в Інтернеті, коли Windows раптово померла; У підсумку я перезавантажився. На жаль, все, що я бачив по телефону, - це хлопець з Android, і повідомлення про те, що на кшталт «завантаження було перервано, повторно підключіть пристрій і перейдіть до Verizon S4 Repair Assistant». Я зробив це і отримав чергове повідомлення: «Акумулятор вашого телефону не заряджений (???); зарядіть телефон, а потім приєднайте його до помічника з ремонту. '

Довга історія. Нічого не працює, крім дев'яти рядків дуже крихітного тексту вгорі ліворуч і в центрі «Помилка оновлення програмного забезпечення», потім зображення маленького прямокутника (телефону) з двома великими крапками, жовтого трикутника з окликом, ще двох великих крапки та графічний портрет (комп’ютер). ' Повідомлення внизу із написом "Ваш пристрій не успішно оновлено. Використовуйте Verizon Software Repair Assistant на комп’ютері, щоб відремонтувати пристрій та завершити оновлення. '

Але мене ведуть по колу, тому що, коли я приєдную телефон і намагаюся виконати ремонт, я отримую повідомлення "потрібно зарядити акумулятор". Я вийняв акумулятор і помістив задню кришку, і телефон запустився сам і повернувся на екран із окликом та графікою ...

Я не уявляю, що з цим робити зараз, окрім як викинути.

Ви можете допомогти? - Енн

Рішення: Привіт Енн. По-перше, ми рекомендуємо вам спробувати запропоновані нами кроки з усунення несправностей у цій публікації та подивитися, як це відбувається.

Якщо нічого не працює, подумайте про використання іншого акумулятора (якщо це можливо) і перевірте, чи це щось змінить. На основі опису вашої проблеми, схоже, проблема може мати прошивальний характер, тому ми впевнені, що пропозиції в нашому попередньому дописі повинні спрацювати.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто зв’яжіться з нами електронною поштою за адресою [email protected], і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати.

GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.