Як виправити Samsung Galaxy Note 8, який постійно замерзає та відстає (прості кроки)

Постійні зависання та затримки часто трапляються серед інших симптомів погіршення продуктивності мобільних пристроїв. З часом і постійним використанням ваш смартфон з часом сповільнюється, як і будь-які інші електронні пристрої, які сповільнюються від зношування. І це нормально. Але коли новий потужний смартфон, такий як Galaxy Note 8, діє на цьому етапі на ранній стадії, то це вже зовсім інша історія. Є багато факторів, які можуть спричинити появу одних і тих самих проблем на нових пристроях. У більшості випадків проблеми з програмним забезпеченням виявляються основною причиною. Це може бути через несправність програми, погані оновлення, помилки програмного забезпечення, випадкові збої, збої системи тощо. Все це можна виправити за допомогою деяких обхідних шляхів. Але якщо винен пошкоджений апаратний компонент, швидше за все, потрібна послуга для усунення проблеми.Виділене нижче - серед рекомендованих обхідних шляхів та потенційних рішень, які ви можете спробувати, якщо вам коли-небудь знадобиться допомога у вирішенні проблем із замерзанням та відставанням у вашому Samsung Galaxy Note 8. Не соромтеся звертатися до наведених процедур, коли ви все готові до усунення несправностей пристрою.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy Note 8, оскільки ми вже розглядали більшість поширених проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Перше рішення: Примусово закрийте фонові програми, а потім перезавантажте телефон.

Фонові програми відносяться до програм, які ви нещодавно використовували, але не закривали. Ці програми перебувають у режимі очікування та працюють у фоновому режимі. Якщо будь-яка з цих фонових програм аварійно завершує роботу, є більша ймовірність того, що інші програми або сама телефонна система можуть зазнати впливу. Як результат, певні програми можуть не працювати або функціонувати належним чином, оскільки ваша телефонна система також не може працювати належним чином. Щоб виключити це з можливих тригерів, може допомогти примусове закриття фонових програм. Ось як це робиться у Вашій Примітці 8:

 1. Натисніть клавішу " Останні програми ", розташовану в нижньому лівому куті екрана. Це покаже список нещодавно використаних програм.
 2. Щоб закрити окрему програму, торкніться програми зі списку та перетягніть її ліворуч або праворуч. Крім того, ви можете просто натиснути X.
 3. Щоб одночасно закрити всі останні програми, торкніться опції Очистити все .

Перезапустіть телефон, щоб застосувати нові зміни.

Друге рішення: завантажтесь у безпечному режимі та діагностуйте програми.

Щоб визначити, чи не викликає сторонній додаток постійно зависання та відставання вашого Note 8, спробуйте увімкнути безпечний режим на своєму пристрої. У цьому режимі всі сторонні програми вимкнено, тому вам буде простіше виявити проблему. Для завантаження Galaxy Note 8 у безпечному режимі та діагностики програм виконайте такі дії:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Потім натисніть і утримуйте кнопку живлення за екраном назви моделі.
 3. Коли з’явиться логотип Samsung , відпустіть кнопку живлення.
 4. Відразу після відпускання кнопки живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 6. На той час ви побачите значок безпечного режиму в нижньому лівому куті екрана. На цьому етапі ви можете відпустити клавішу V olume Down.

Якщо проблема не виникає в безпечному режимі, це означає, що її спричиняє будь-яка завантажена програма. Тому цей додаток потрібно видалити. На цьому етапі ви можете розпочати видалення окремих додатків, про які ви підозрюєте, швидше за все, останню програму, яку ви завантажили до того, як телефон почне зависати або затримуватися. Щоб видалити підозрілі програми, виконайте такі дії:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування> Програми.
 3. Торкніться потрібної програми у списку за замовчуванням або торкніться значка 3 крапки> Показати системні програми, щоб відобразити попередньо встановлені програми.
 4. Торкніться потрібної програми.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Ще раз натисніть Видалити, щоб підтвердити дію.

Після видалення підозрілих програм перезавантажте телефон, щоб застосувати нові зміни, а також оновіть систему. Подивіться, чи це вирішило проблему.

Третє рішення: Витріть розділ кешу на телефоні.

Тимчасові файли, які зберігаються як кеш у вашій телефонній системі, також можуть спричинити затримки та зависання, коли вони аварійно завершують роботу або пошкоджуються. Щоб переконатися, що це не є причиною проблем, може допомогти видалення розділу кешу на вашому Samsung Galaxy Note 8. Ось як це робиться:

 1. Натисніть одночасно на кілька секунд кнопки збільшення гучності, будинку (Bixby) та живлення .
 2. Коли з’явиться логотип Android , відпустіть усі кнопки і зачекайте, поки з’являться опції меню відновлення Android .
 3. У меню відновлення Android кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити або вибрати параметр розділу стирання кешу .
 4. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено Так .
 6. Потім натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 7. Зачекайте, поки розділ кешу стирання буде завершено, і коли він буде закінчений, опція Перезавантажити систему зараз буде виділена.
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити телефон.

На відміну від головного скидання, витирання розділу кешу не впливає на ваші дані, що зберігаються у внутрішній пам’яті, тому не призведе до втрати даних.

Четверте рішення: оновіть програмне забезпечення пристрою до останньої версії.

Встановлення останнього оновлення мікропрограми для Вашого Примітки 8 може стати ключем до вирішення проблеми, особливо якщо винні системні помилки. Оновлення не тільки пропонують нові функції, але також виправляють виправлення для усунення існуючих помилок, які впливають на певні пристрої. Ось як це зробити:

 1. Щоб перевірити наявність оновлень програмного забезпечення на вашому примітці 8, відкрийте Apps лоток.
 2. Потім перейдіть у Налаштування.
 3. Торкніться Оновлення програмного забезпечення .
 4. Виберіть опцію Завантажити оновлення вручну.
 5. Натисніть OK, а потім перезапустіть .
 6. Коли з’явиться повідомлення про перезапуск, натисніть OK для підтвердження.

П’яте рішення: Скиньте налаштування телефону до заводських налаштувань за замовчуванням і встановіть його як новий.

Генеральний скидання можна розглядати як останній варіант, якщо ніщо інше не працює. Можливо, є більш складна системна помилка, через яку ваш пристрій виходить з ладу та застряє. Це видалить все з вашої телефонної системи, включаючи вашу особисту інформацію та налаштування. Тим не менш, створення резервної копії потрібно перед тим, як переходити до таких кроків:

 1. Натисніть одночасно на кілька секунд кнопки збільшення гучності, будинку (Bixby) та живлення .
 2. Коли з’явиться логотип Android , відпустіть усі кнопки та зачекайте, поки з’являться параметри меню відновлення Android.
 3. У меню відновлення Android кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити або вибрати опцію стирання даних / скидання до заводських налаштувань .
 4. Потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено всі дані користувача .
 6. Потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір. Це спричинить головне скидання.
 7. Після закінчення скидання виділяється опція Перезавантажити систему зараз .
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити телефон.

Крім того, ви можете скинути свою Примітку 8 через налаштування. Ось як:

 1. Проведіть пальцем угору по порожньому місці з головного екрана, щоб відкрити панель програм .
 2. Торкніться Налаштування .
 3. Перейдіть до хмари та облікових записів.
 4. Торкніться Резервне копіювання та відновлення. Це дозволить вам створити резервну копію важливих даних перед тим, як стерти їх усі.
 5. Після створення резервних копій поверніться до меню Налаштування .
 6. Натисніть Загальне управління.
 7. Прокрутіть до та торкніться Скинути.
 8. Потім виберіть t Скидання заводських даних із заданих параметрів.
 9. Натисніть Скинути, щоб продовжити.
 10. Якщо буде запропоновано, введіть свої облікові дані.
 11. Натисніть Продовжити .
 12. Потім натисніть Видалити все, щоб підтвердити скидання.

Зачекайте, поки телефон перезавантажиться, і тоді ви зможете налаштувати пристрій як новий. До того часу все повинно працювати належним чином. В іншому випадку ваш пристрій потребує сервісного обслуговування.

Варіанти ремонту

Ви можете розглянути пристрій у сервісному центрі Samsung і проконсультувати його з технічним фахівцем щодо будь-яких ознак пошкодження обладнання. Можливо, ваш Samsung Galaxy Note 8 зазнав певного фізичного або рідкого збитку внаслідок попереднього падіння або впливу рідини. У цьому випадку постійне заморожування та відставання є головними симптомами. Таким чином, ваш пристрій потребує обслуговування.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як виправити Samsung Galaxy Note 8, який постійно замерзає та відстає після оновлення (прості кроки)
 • Як виправити Samsung Galaxy Note 8, який не розпізнається комп’ютером [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy Note 8 повністю загинув, вимкнувся і більше не заряджатиметься [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy Note 8 заряджається повільно, але розряджає акумулятор досить швидко [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з вашим Samsung Galaxy Note8, який постійно перезавантажує / перезавантажує [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з Galaxy Note 8, який випадковим чином перезапускається та вимикається? [Посібник з усунення несправностей]