Galaxy S7 постійно відображає помилку “SIM-карту не вставлено”, помилку “Немає SIM-карти” та інші проблеми

Сьогодні ми пропонуємо вам три проблеми # GalaxyS7, які охоплює не багато сайтів підтримки. Проблеми з SIM-картою зазвичай трапляються в поодиноких випадках, тому ми можемо надати лише загальні поради щодо усунення несправностей. Ми сподіваємося, що спільнота Android знайде цей матеріал корисним.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Нижче наведено конкретні теми, які ми сьогодні пропонуємо вам:

Проблема 1: Помилка Galaxy S7 "SD-карта: натисніть тут, щоб перенести мультимедійні файли"

Я передав SD-карту на 64 Гб із Samsung S4 на Samsung S7, і вона деякий час працювала чудово. Раптом з’явиться повідомлення “SD Card: Натисніть тут, щоб перенести мультимедійні файли”. Ви натискаєте на нього, він просто переводить вас до того, що знаходиться на вашій SD-карті, і нічого іншого робити не потрібно. Я спробував скинути налаштування телефону, відключити, потім перемонтувати SD-карту і, нарешті, відформатувати SD-карту після резервного копіювання файлів. Це повідомлення все ще з’являється. Ніхто не дає хорошої відповіді про те, як це виправити, окрім як продовжувати відволікати повідомлення. Будь ласка, допоможіть. - Ніккі

Рішення: Привіт Ніккі. Це лише другий раз, коли про помилку, подібну до вашої, повідомляється в цьому блозі, і в першому випадку ми ще не отримаємо відгук, якщо наші пропозиції спрацювали. Як і в такому випадку, нам не надано відповідних фактів, які могли б допомогти нам визначити, де криється проблема. При вирішенні подібних проблем особливо важливо мати якомога докладнішу історію ураженого пристрою. Зараз ми хотіли б ставитись до нього так само, як до будь-якої іншої рідкісної помилки, яка працює. Це означає, що для його виправлення потрібні звичайні програмні рішення, такі як:

 1. кешування розділу кешу
 2. спостерігаючи за телефоном у безпечному режимі
 3. заводські налаштування
 4. і переконайтесь, що ви встановили всі оновлення програм та Android, доступні на даний момент.

Конкретні кроки щодо перших трьох варіантів наведені нижче.

Ми б хотіли, щоб ви звернули більше уваги на те, що відбувається після того, як телефон було скинуто до заводських налаштувань. Переконайтеся, що телефон не працює протягом 24 годин, коли не встановлені програми сторонніх розробників. Якщо можливо, спробуйте використати іншу SD-карту, щоб перевірити, чи це проблема. Якщо помилка «SD Card: Натисніть тут, щоб перенести мультимедійні файли» продовжує виникати після того, як ви скинули телефон до заводських налаштувань (і коли програми не встановлені), це має бути або проблема з SD-картою, або проблема з телефоном. Спробуйте замінити SD-карту, щоб перевірити, чи вирішить проблему. В іншому випадку подумайте про заміну телефону.

Проблема 2: Помилка Galaxy S7 edge “Немає SIM-карти”

Привіт. Дорогий сер. Минулого тижня я купив S7 edge на OLX. Хлопець, у якого я його купив, сказав мені, що у нього немає серйозних проблем, просто задня кришка була замінена. тепер я оновлюю його за допомогою програми Odin із Marshmallow до Nougat, і тепер мені видає помилку "Немає SIM-карти" або "SIM-карту видалено". Я намагався перезапустити щовечора. мені це дуже огидно. я дуже напружений. люб'язно порадьте мені, яке можливе рішення для цього.

Я зробив усі онлайн-рішення, такі як скидання заводських налаштувань, стирання кешу, покладання шматка паперу на сим для тиску, але жодне з них не працює для мене. Одне, на що я звернув увагу, це те, що коли я переводжу його в режим польоту більше 5 хвилин, він виявляє SIM-карту. В іншому випадку він не виявив SIM-карту, коли я її знову надів. Дякуємо, зачекайте на вашу відповідь. - Лайксія

Рішення: Привіт, Layiqxia. Перш за все, давайте будемо відвертими тут. Ви придбали попередньо належить пристрій, який, як мінімум, апаратно підроблений. Це означає, що пристрій, можливо, зіткнувся з деякими проблемами з початковими власниками, що може бути причиною заміни задньої кришки. Ці проблеми можуть бути пов’язані з певною проблемою, яку ви відчуваєте зараз, тому, навіть якщо ми ненавидімо це говорити, ви просто повинні її висмоктати. Ви повинні змиритися з тим фактом, що, можливо, ви придбали лимон. Це сумно, але завжди можливо при покупці секонд-хенду або відремонтованої електроніки.

По-друге, необхідна повна історія пристрою для встановлення причини такої проблеми. Оскільки ви, очевидно, цього не зробили і, можливо, не можете надати, ми не можемо сказати вам, в чому справжня справа з цим пристроєм. Якщо помилка “Немає SIM-картки” була відсутня, коли ви спочатку отримали телефон, можливо, причиною цього стало оновлення, яке ви зробили. Насправді, саме в цьому, на нашу думку, є причина проблеми, тому ми хочемо, щоб ви спробували перепрошити стару версію мікропрограми (версія Marshmallow, яка постачалася з пристроєм, коли ви її отримали). Це, швидше за все, вирішить проблему.

З іншого боку, якщо помилка “Немає SIM-картки” мала місце в той момент, коли ви спочатку включили телефон, вам слід серйозно подумати про повернення телефону або повернення грошей. Можливо, це спричиняє проблему з апаратним забезпеченням, тому, якщо ви не згодні з подальшими витратами на ремонт, заміну або відшкодування, це найкраще для вас.

По-третє, ми не займаємось усуненням несправностей та діагностикою обладнання. Якщо перепрошивка пристрою не допоможе вирішити проблему, зв’яжіться із Samsung або будь-яким іншим сервісним центром, щоб вони могли перевірити обладнання.

Проблема 3: Galaxy S7 постійно відображає помилку “SIM-карту не вставлено”

Іноді я просто час від часу залишаю на своєму телефоні текстові повідомлення чи переглядаю відео, і раптом з’являється спливаючий текст із повідомленням “SIM-карту не вставлено” та що пристрій перезапуститься, щоб перевірити наявність SIM-картки. Перезапуск вирішує це, але це трапляється неодноразово, іноді двічі за 4 хвилини, і це справді дратує, коли ви намагаєтесь зателефонувати або щось інше. Будь ласка, дайте відповідь, якщо знаєте, як це виправити або що це може бути.

Я багато чув про вас, кажучи, що ви допомогли багатьом людям, і я сподівався, що ви також можете мені допомогти. Дякую заздалегідь, GalaxyS2! - Ісус Родрігес

Рішення: Привіт Ісусе. Подібно до того, що ми говорили вище, було б добре, якби ви не лише надали симптоми, але обставини та можливі речі, які могли призвести до проблеми. Така проблема виникає не у вакуумі. Ви, мабуть, зробили щось інше, що, мабуть, спричинило проблему. Ми не говоримо, що ви навмисно ввели помилку. Наскільки нам відомо, можливо, ви просто встановили нову програму, яка спричиняє проблему. Оскільки ми не можемо дізнатися, що саме сталося з вашим пристроєм до того, як проблема почала виникати, радимо виконати наведені нижче дії з усунення несправностей.

Витріть розділ кешу

Це перший крок з усунення несправностей, який ви хочете зробити. Це забезпечить вам оновлення системного кешу, який використовується Android для швидкого завантаження програм. Цей кеш, що зберігається в розділі кешу, іноді пошкоджується після оновлення або встановлення програми. Пошкоджений системний кеш може спричинити всілякі проблеми, тому, щоб виправити його, спочатку потрібно його видалити. З часом ваш пристрій відновить новий системний кеш.

Видалення розділу кеш пам’яті не призведе до стирання будь-яких ваших особистих даних, таких як фотографії, відео тощо, тому це можна зробити безпечно. Ось як:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Перезапустіть телефон у безпечному режимі, щоб перевірити, чи є причина стороннім додатком

Погано закодовані програми іноді можуть спричинити несправність інших програм або телефону. Ось чому, окрім постійно зростаючих загроз безпеці, що надходять від шкідливих програм, ви завжди повинні бути обережними, який тип програм ви додаєте у свою систему. Пам’ятайте, що не всі програми створені з однаковою майстерністю, досвідом, досвідом та ресурсами. Десь на цьому шляху недосвідчений або погано фінансується розробник може допустити деякі помилки кодування, які вплинуть на інші програми. Хоча більшість із них можуть бути незначними, деякі проблеми з кодуванням можуть призвести до серйозних проблем. Щоб виключити можливу проблему сторонніх додатків, розгляньте можливість завантаження телефону в безпечний режим. Безпечний режим блокує всі сторонні програми та послуги у вашому телефоні, тому, якщо помилка «SIM-карту не вставлено» не буде, це вагомий ознака того, що винна одна з ваших програм. Для завантаження в безпечний режим виконайте такі дії:

 1. Вимкніть свій Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 3. Як тільки з’явиться логотип „Samsung Galaxy S7”, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку, доки телефон не закінчить перезавантаження.
 5. Коли ви побачите текст "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть кнопку зменшення гучності.
 6. Нехай телефон працює в цьому режимі принаймні 24 години. Це має бути достатньо часу, щоб ви помітили будь-яку різницю.

Встановіть оновлення для Android та додатків

Оновлення Android та додатків не лише вносять деякі косметичні зміни, але й виправлення відомих помилок. За замовчуванням вашому S7 має бути дозволено завантажувати та встановлювати оновлення системи та додатків. Однак якщо ви змінили налаштування, щоб дозволити вам вручну вибрати, які оновлення встановлювати, переконайтеся, що дозволите встановлення застарілих програм якомога швидше. Те саме стосується будь-якого очікуваного оновлення Android. В ідеалі ви не повинні затримувати оновлення Android, але якщо так і було, не забудьте встановити їх зараз.

Протріть телефон за допомогою заводських налаштувань

Нарешті, якщо все інше не вдається, не соромтеся скинути заводські налаштування. Це забезпечить повернення всіх налаштувань програмного забезпечення до їх відомого, робочого стану. Перебуваючи у заводському стані, програмне забезпечення повинно містити помилки або мати мінімальну кількість помилок. Оскільки помилка “SIM-картку не вставлено” не повинна виникати, коли телефон знаходиться у заводському стані, це корисний спосіб визначити, чи проблема пов’язана із програмним чи апаратним забезпеченням.

Щоб відновити заводські налаштування S7, виконайте такі дії:

 1. Резервне копіювання ваших особистих даних.
 2. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 3. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 5. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 6. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 7. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 8. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 9. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 10. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Зверніться до компанії Samsung для ремонту або заміни

Якщо всі вищезазначені кроки з усунення несправностей не допоможуть вирішити проблему, десь має бути зламане обладнання. Це може бути поганий слот для SIM-карти або щось глибше. Нехай професіонал перевірить пристрій і подивиться, що станеться.