Реальне виправлення групових повідомлень, що не працює на Galaxy S10 | вирішити проблему з текстовими повідомленнями на Galaxy S10

Однією з поширених проблем на будь-якому пристрої Android є проблеми з текстовими повідомленнями. У цій статті про усунення несправностей ми розглядаємо проблему з текстовими повідомленнями на Galaxy S10: групові повідомлення не працюють. Якщо у вас виникають проблеми з отриманням або надсиланням групового повідомлення на вашому S10, дізнайтеся, як це виправити, нижче.

Реальне виправлення для групового обміну повідомленнями, яке не працює на Galaxy S10

Якщо вам цікаво, як вирішити проблему групового обміну повідомленнями, яка не працює на вашому Galaxy S10, виконайте кроки з усунення несправностей нижче.

Виправлення групових повідомлень не працює # 1: Перезапустіть програму обміну повідомленнями

Груповий обмін повідомленнями - це ще одна форма надсилання текстових повідомлень, тому кроки з усунення несправностей, які ви повинні робити, як правило, подібні до проблем зі звичайними текстами. Першим ефективним кроком під час вирішення проблем із текстом є примусовий вихід із програми обміну повідомленнями, яку ви використовуєте. Це можна зробити двома способами.

Спосіб 1. Закрийте програму за допомогою клавіші "Останні програми"

 1. На екрані торкніться програмної клавіші "Останні програми" (тієї, яка має три вертикальні лінії ліворуч від кнопки "Головна").
 2. Коли з’явиться екран нещодавніх програм, проведіть пальцем ліворуч або праворуч, щоб знайти програму. Він повинен бути тут, якщо вам вдалося запустити його раніше.
 3. Потім проведіть пальцем угору по програмі, щоб закрити її. Це має змусити закрити його. Якщо його там немає, просто торкніться програми Закрити всі, щоб також перезапустити всі програми.

Спосіб 2. Закрийте програму за допомогою меню Інформація про програму

Інший спосіб змусити закрити програму - зайти в самі налаштування програми. Це більш тривалий спосіб порівняно з першим методом вище, але він однаково ефективний. Ви хочете скористатися цим методом, якщо плануєте виконувати інші способи усунення несправностей для згаданого додатка, наприклад, очищення кешу або даних. Ось як це робиться:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться значка Додаткові налаштування (піктограма з трьома крапками, вгорі праворуч).
 4. Торкніться Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться програми.
 6. Натисніть Примусово зупинити.

Виправлення групових повідомлень не працює # 2: Виконайте м’який скидання

Якщо примусове закриття або перезапуск програми обміну повідомленнями не допоможе, слід виконати це за допомогою м’якого скидання. В основному це перезапуск з метою очищення системи шляхом імітації ефектів від батареї. Для цього просто натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності приблизно 10 секунд. Після перезавантаження телефону відпустіть кнопки. Зазвичай це ефективно для усунення помилок, які виникли, коли система деякий час не працює. Пропонуємо перезапустити S10 цим методом принаймні раз на тиждень, щоб зменшити шанси на помилки.

Для деяких Galaxy S10 може існувати дещо інший спосіб отримати той самий метод. Ось як:

 1. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності приблизно протягом 10 секунд або до тих пір, поки пристрій не запуститься Зачекайте кілька секунд, поки не з’явиться екран Maintenance Boot Mode.
 2. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Normal Boot. Ви можете використовувати кнопки гучності для перегляду доступних опцій, а нижню ліву кнопку (під кнопками гучності) вибрати. Зачекайте до 90 секунд, поки скидання завершиться.

Виправлення групових повідомлень не працює # 3: Очистити кеш програми обміну повідомленнями

Видалення кеш-пам'яті є одним із прямих способів усунення проблемної програми. Зазвичай це ефективно для виправлення незначних помилок, спричинених застарілим кешем або тимчасовими файлами. Це можна зробити безпечно, не втрачаючи жодного вмісту, пов’язаного з користувачем, у програмі. Ось як це робиться:

 1. Перейдіть на головний екран.
 2. Торкніться піктограми Програми.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Торкніться Програми.
 5. Якщо ви шукаєте систему або додаток за замовчуванням, натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 6. Виберіть Показати системні програми.
 7. Знайдіть і торкніться відповідної програми.
 8. Торкніться Зберігання.
 9. Натисніть кнопку Очистити кеш.
 10. Перезапустіть пристрій і перевірте наявність проблеми.

Виправлення групових повідомлень не працює # 4: Видаліть дані програми обміну повідомленнями

Якщо після очищення кешу програми нічого не станеться, наступне хороше, що ви можете зробити, - це очистити дані програми. На відміну від попередньої процедури, вона може видалити важливу інформацію або дані в додатку. Наприклад, якщо ви намагаєтеся вирішити проблему за допомогою програми обміну повідомленнями, очищення її даних призведе до видалення всіх ваших повідомлень. Для ігор це може призвести до видалення вашого прогресу. Якщо ви не хочете втрачати важливі речі, обов’язково резервуйте їх заздалегідь.

 1. Перейдіть на головний екран.
 2. Торкніться піктограми Програми.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Торкніться Програми.
 5. Якщо ви шукаєте систему або додаток за замовчуванням, натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 6. Виберіть Показати системні програми.
 7. Знайдіть і торкніться відповідної програми.
 8. Торкніться Зберігання.
 9. Натисніть кнопку Очистити дані.
 10. Перезапустіть пристрій і перевірте наявність проблеми.

Виправлення групових повідомлень не працює №5: Переконайтеся, що групові повідомлення ввімкнено в обліковому записі

Групові повідомлення зазвичай є послугою за замовчуванням, якщо у вас є передплата на мобільні дані, але якщо це не відповідає вашому конкретному оператору, радимо зв’язатися з ними на цьому етапі. Що ви хочете зробити, це підтвердити з ними, чи дозволено вашому обліковому запису надсилати та отримувати групові повідомлення. Якщо ви нещодавно змогли без проблем користуватися груповими повідомленнями, а послуга з якихось причин раптово зупинилася, тоді у вас немає причин зв’язуватися зі своїм оператором мережі.

Виправлення групових повідомлень не працює №6: увімкнення та вимкнення мобільних даних

Для роботи групових повідомлень потрібні мобільні дані або стільникові дані. У деяких випадках раніше деякі користувачі Android могли виправляти непрацюючу групову обмін повідомленнями, просто вимикаючи мобільні дані на деякі моменти, перш ніж їх знову ввімкнути. Обов’язково зробіть це і перевірте, чи це працює у вашому випадку.

Виправлення групових повідомлень не працює №7: Скиньте налаштування мережі

Як і будь-які інші проблеми мережі, ця проблема може бути вирішена шляхом скидання налаштувань мережі на вашому пристрої. Проблема також може бути причиною помилки в конфігурації мережі вашого телефону. Обов’язково включіть у свій список усунення несправностей налаштування мережі, щоб підтримувати мережеві налаштування у найкращому стані. Ось як ви це робите:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Загальне управління> Скинути> Скинути налаштування мережі.
 3. Торкніться Скинути налаштування.
 4. Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 5. Торкніться Скинути налаштування. Після завершення з’явиться вікно підтвердження.

Виправлення групових повідомлень не працює # 8: Витріть розділ кешу

Android використовує системний кеш, який зберігається в розділі кешу, для швидкого завантаження програм. Іноді цей кеш пошкоджується під час та після оновлення, або з якихось інших причин. Хоча це може здатися нешкідливим, пошкоджений кеш може з часом спричинити проблеми з продуктивністю, а також купу інших дрібних прикрощів. Щоб переконатися, що системний кеш вашого телефону свіжий, ви можете стерти розділ кешу. Це змусить телефон видалити поточний кеш і з часом замінити його новим.

Щоб стерти розділ кешу на Galaxy S10:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 4. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe cache partition'.
 5. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено `` так '', і натисніть кнопку живлення.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється “Перезавантажити систему зараз”.

Виправлення групових повідомлень не працює # 9: Перевірте наявність поганих сторонніх додатків

Якщо ви використовуєте програму обміну повідомленнями за замовчуванням або програму, яка постачається з операційною системою, ви також можете перевірити, чи існує стороння програма, яка блокує групові повідомлення. Це можна зробити, завантаживши телефон у безпечний режим. У безпечному режимі всі сторонні програми блокуються. Якщо груповий обмін повідомленнями працює лише в безпечному режимі, це означає, що причиною проблеми є одна з програм. Щоб перевірити, чи це так, перезавантажте телефон у безпечний режим. Ось як це зробити:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з'явиться вікно вимкнення живлення, а потім відпустіть.
 2. Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться підказка про безпечний режим, а потім відпустіть.
 3. Для підтвердження натисніть Безпечний режим.
 4. Процес може зайняти до 30 секунд.
 5. Після перезавантаження в нижньому лівому куті головного екрана з’являється “Безпечний режим”.

Не забувайте: безпечний режим блокує сторонні програми, але він не скаже вам, який із них є справжньою причиною. Якщо ви вважаєте, що в системі є несанкціонований сторонній додаток, ви повинні його ідентифікувати. Ось що вам потрібно зробити точно:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш S10 все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Виправлення групових повідомлень не працює # 10: Скиньте налаштування програмного забезпечення до значень за замовчуванням (скидання до заводських налаштувань)

У разі виникнення проблеми із програмним забезпеченням, ви також можете стерти телефон, виконавши скидання до заводських налаштувань. Це трохи радикально, але це ефективний засіб дізнатися, чи причина криється в програмному забезпеченні. Нижче наведено два способи відновити заводські налаштування вашого S10:

Спосіб 1: Як здійснити скидання налаштувань на Samsung Galaxy S10 через меню налаштувань

Це найпростіший спосіб витерти свій Galaxy S10. все, що вам потрібно зробити, це зайти в меню налаштувань і виконати наведені нижче дії. Ми рекомендуємо цей метод, якщо у вас не виникає проблем із переходом до налаштувань.

 1. Створіть резервну копію своїх особистих даних і видаліть свій обліковий запис Google.
 2. Відкрийте програму Налаштування.
 3. Прокрутіть до та торкніться Загальне управління.
 4. Натисніть Скинути.
 5. Виберіть Скидання заводських налаштувань із наведених параметрів.
 6. Прочитайте інформацію, а потім натисніть Скинути, щоб продовжити.
 7. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити дію.

Спосіб 2: Як виконати апаратне скидання на Samsung Galaxy S10 за допомогою апаратних кнопок

Якщо ваш випадок - телефон не завантажується або завантажується, але меню налаштувань недоступне, цей метод може бути корисним. Спочатку потрібно завантажити пристрій у режим відновлення. Як тільки ви успішно отримаєте доступ до відновлення, саме тоді ви почнете належну процедуру загального скидання. Перш ніж ви зможете отримати доступ до відновлення, вам може знадобитися кілька спроб, тому запасіться терпінням і просто спробуйте ще раз.

 1. Якщо можливо, створіть резервну копію своїх особистих даних заздалегідь. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 2. Крім того, ви хочете, щоб ви видалили свій обліковий запис Google. Якщо проблема не дозволяє вам зробити це, просто пропустіть цей крок.
 3. Вимкніть пристрій. Це важливо. Якщо ви не можете його вимкнути, ви ніколи не зможете завантажитися в режим відновлення. Якщо ви не можете регулярно вимикати пристрій за допомогою кнопки живлення, зачекайте, поки акумулятор телефону не розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин перед завантаженням у режим відновлення.
 4. Натисніть і утримуйте одночасно кнопку збільшення гучності та кнопку Bixby.
 5. Утримуючи клавіші збільшення гучності та Bixby, натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 6. Тепер з’явиться меню екрана відновлення. Коли ви побачите це, відпустіть кнопки.
 7. Використовуйте кнопку зменшення гучності, доки ви не виділите "Wipe data / factory reset".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати "Wipe data / factory reset".
 9. Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так.
 10. Натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити заводські скидання.

Виправлення групових повідомлень не працює №11: Зверніться до свого оператора мережі

Скидання до заводських налаштувань - це останній крок з усунення несправностей, який ви можете зробити на своєму пристрої. Якщо це зовсім не допоможе, а групові повідомлення все ще не працюють після цього, можливо, проблема виходить за межі пристрою. Це може бути щось зовнішнє, наприклад, проблема з вашим обліковим записом або з мережею. Поговоріть зі своїм оператором мережі, щоб отримати допомогу.