Різниця між Wii та Wii U

Отже, ви великий шанувальник продуктів Nintendo, і ви хочете побачити, що таке деякі старі консолі компанії. Nintendo запустила Switch як свою сучасну консоль - спосіб грати у ваші улюблені ігри Nintendo не тільки в дорозі, але і в портативному додатку. Комутатор можна розглядати як "флагманську" консоль Nintendo, оскільки багато хто з їхніх старих консолей через це займають заднє місце. Тим не менш, грошові люди навіть не знайомі з Wii та Wii U, окрім того, що знають, що це ігрові консолі. Яка велика різниця між Wii та Wii U? Чи варто їх грати і сьогодні? Це питання, які вам доведеться вирішити самостійно, але якщо ви дотримаєтесь нижче, ми проведемо вас через усі основні відмінності між системами Wii та Wii U. Давайте зануримось прямо, правда?

ПродуктБрендІм'яЦіна
NintendoКонсоль Nintendo WiiПеревірте ціну на Amazon
NintendoКонсоль Nintendo Wii UПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Wii

Wii - це перша консоль, яку ми розглядаємо, і ця, по суті, є ти стандартною ігровою консоллю. Велика різниця між цією та іншими консолями насправді полягає в дизайні. Консоль розташована у вертикальному положенні замість стандартного горизонтального блоку, який більшість виробників, як правило, поставляють свої консолі як.

Wii насправді нагадує звичайну консоль, насправді використовуючи ігрові диски замість, скажімо, невеликих вставних карт. Тим не менш, багато ваших ігор на Wii та Wii U взаємозамінні, що дозволяє вам переключатися між двома консолями, якщо ви так вирішите.

Одне з акуратних речей про Wii полягає в тому, що вони поставляються з контролерами руху або жестів. Замість вашого звичайного, традиційного контролера, у Wii була система жестів або руху для гри в ігри з тим, що Nintendo називав контролером “нунчук”.

Як і в більшості консолей Nintendo на ринку зараз, Wii мав обмежену кількість ігор, в які ви могли грати. У вас є всі ігри, зроблені Nintendo, щоб грати на Wii, але багато загальнодоступних ігор були досить обмеженими, оскільки вони в основному були створені для більш популярних систем, таких як Xbox і PlayStation.

Придбайте зараз: Amazon

Wii U

Wii U значно відрізняється від Wii. Багато ігор, що поставляються з Wii або були створені для Wii, можна грати на Wii U; однак спосіб доставки дещо відрізняється. Це тому, що Wii U - це гібрид консолі та контролера. Вставте диск у Wii U, і ви зможете відтворювати з ним потокове відео на телевізор, але Wii U також може передавати відео на екран на геймпаді Wii U.

Wii U також має дещо інший дизайн, ніж Wii. По суті, це фактично коробка, яку ви просто розміщуєте у своєму розважальному центрі або на вибраній поверхні. У розробку не вкладено багато, але це набагато нижчий профіль, ніж Wii. У ньому також є суттєво краще апаратне забезпечення.

Варто зазначити, що GamePad, що постачається з Wii U, не є автономним пристроєм. Якщо ви спробуєте відокремити його від Wii U, GamePad не буде працювати. Це означає, що, на відміну від Nintendo 2DS або Nintendo 3DS, ви не можете взяти GamePad із собою, скажімо, в машині для ігор на ходу. Wii U та його GamePad повинні працювати в парі, щоб працювати.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок

Як бачите, між Wii та Wii U не існує великої різниці. Wii U по суті був способом запропонувати оновлену версію Wii, яка могла б ввести Nintendo в сучасну еру поряд з Xbox One та PlayStation 4. На жаль, продажі - типово для Nintendo - ніколи не були добрими, як вони сподівались. Ось чому, лише через пару років, Nintendo Switch був запущений як «нова» сучасна консоль Nintendo.

Відмінності між Wii та Wii U не є нічим суттєвим; однак, якщо ви плануєте взяти консоль, Wii U - це безперечно шлях. Це коштує приблизно однакову ціну, а трохи вдосконалене апаратне забезпечення зробить ігри більш плавними, покращить їх вигляд та зробить речі більш чуйними.

ПродуктБрендІм'яЦіна
NintendoКонсоль Nintendo WiiПеревірте ціну на Amazon
NintendoКонсоль Nintendo Wii UПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.