5 найкращих ретро-ігрових консолей із вбудованими іграми | Хлопець-дроїд

Сучасні відеоігри - це все про дивовижну кришталево чітку графіку HD, масивне середовище та захоплюючі сюжетні лінії, а найкраща ретро-ігрова консоль із вбудованими іграми робить так весело грати. Незважаючи на те, що існує безліч ігрових ігор, з якими варто витратити час, іноді втомлюється знову і знову грати в однакові модні ігри. Ті, хто відчував еволюцію ігор протягом багатьох років, погодяться, що відтворення ретро-аркад - це ковток свіжого повітря. Істинний кровний геймер вдячний за те, щоб зіграти в Super Mario Odyssey, коли він пройшов раунд Super Mario Brothers у 8 світах, не проходячи через спеціальні зони деформації. У геймера є відчуття задоволення, коли він використовує Посилання в Диханні дикої природи Зельди, і пройшов через відтворення часу від Nintendo Entertainment System до Nintendo Switch,заголовок за заголовком.

ПродуктБрендІм'яЦіна
AtariAtari Flashback 8 Gold Console HDMI 120 Games 2 Бездротові контролериПеревірте ціну на Amazon
Ігрова приставкаКласична консоль PlayStationПеревірте ціну на Amazon
СЕГАКласична ігрова приставка Sega Genesis - Sega GearПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

З початком ретро-ігор, що повернулися до загальнодоступних, з’явилися і сучасні версії консолей, які раніше були відомими. Зараз вони менші, ніж раніше, завдяки ігровим технологіям, які тепер можуть обробляти графіку та аудіо за допомогою менших плат і простіших схем. Але більше, ніж відроджені копії, ці пристрої тепер мають вбудовані ігри, які не потребують додаткового обладнання! Ось 5 найкращих ретро-ігрових приставок із вбудованими іграми, щоб нагодувати вашу ретро-ігрову тягу.

Найкраща ретро-ігрова консоль із вбудованими іграми

1) Atari Flashback 8

Ігрова консоль Atari також була однією з відомих консолей, яка породила базові на вигляд, але захоплюючі 8-бітні ігри, такі як Frogger, Pitfall та Space Invader. А щоб зберегти старий ігровий вогонь, Atari створив ігрові консолі Flashback, які містять різні ігри залежно від придбаної серії. Ми обрали Flashback 8 Gold Deluxe через понад 120 назв, що входять до складу пристрою, які в основному відомі багатьом. Покупка постачається з ігровим блоком, адаптером змінного струму, кабелем HDMI, 2 дротовими веслами та 2 бездротовими контролерами.

Завдяки сучасним ігровим інноваціям, більшість 40-річних ігор зберегли цілісність звуку, а відео покращено для 720p. Але окрім розміру, однією з головних переваг нещодавніх відроджень консолі є те, що тепер вони включають стани збереження / завантаження, які ви можете зберегти на випадок, якщо ви застрягли в тісному місці, і вам потрібно перемогти без потреби повторного нересту відправною точкою.

2) PlayStation Classic

Sony PlayStation була однією з консолей, яка відкрила еру 3D-ігор, поряд з вдосконаленою двовимірною обробкою графіки, яка зробила багато ігор надзвичайним успіхом. Деякі чудові назви, включені в 20 попередньо завантажених ігор, - це Final Fantasy VII, Resident Evil Director's Cut, Tekken 3, Twisted Metal та Metal Gear Solid. Хоча нова консоль на 45% менша за перше покоління, задоволення все одно таке ж велике та велике.

Купівля включає два дротові контролери без аналогових накопичувачів, кабель HDMI, кабель живлення USB та віртуальну карту пам'яті. Оригінальні контролери були розгорнуті на цій консолі, щоб забезпечити ігровий досвід, який наближається до того, що був у 1994 році, коли гра була більше на розбитті кнопок або використанні вашої сорочки для слайдів!

3) Sega Genesis Classic

Консоллю, яка доповнює цей список ігор ретро-класу, є Sega Genesis; ігрова компанія, яка народила такі ігри, як Соник-їжак, Золотий сокира, Mortal Kombat, Сяюча сила, Зірка фантазії, Вулиці люті та Віртуальний винищувач. Згадані ігри включені до 81 ігор, попередньо завантажених для цього відродження. Якщо ви відчували маленьке з рештою, можливо, цей римейк є найменшим з усіх - із консоллю майже такою ж великою, як контролери.

Це було покоління, коли всі шість кнопок легко вписуються в контролер. Але більше, ніж оригінальний рендер контролерів, Sega також зберіг оригінальні гнізда.

4) NES Classic

Система розваг Nintendo була відтворена майже на 100% від зовнішнього вигляду старої консолі, за винятком того, що розмір набагато менший, ніж її попередник. Більшість деталей, як-от кнопки та розетки контролера, майже однакові з оригіналом. Одним чудовим привілеєм з міні-консолями, як ця, є те, що він постачається з попередньо встановленими 30 відомими іграми, такими як Super Mario. Donkey Kong, Final Fantasy та The Legend of Zelda, щоб назвати декілька. Задня частина міні-версії як розетка для адаптера змінного струму та порту HDMI, що забезпечує безперебійне аудіо та відео, на відміну від трипортових AV-роз'ємів, які відображають пікселізоване зображення.

Що стосується класичного контролера, ви отримуєте такий при покупці. Зовнішній вигляд, фактура наклейок, навіть матеріали, що використовуються з кнопками, настільки ж автентичні, наскільки вони відчуваються. Однією з особливих невдач, яку помітили, є те, що кабель контролера занадто короткий для нормального використання. Щоб компенсувати проблему, можна придбати подовжувачі.

5) Super NES Classic

Стверджується, що це одна з консолей, яка оголосила про дивовижний ігровий вік, Super NES - одна з найкращих консолей, що випускається з безліччю високоякісних ігор, що визначають багатокористувацьку гру: Super Mario Kart, Street Fighter II Turbo, Super Bomberman та набагато більше з іншими 21 іграми, вбудованими в систему. Як і NES Classic, SNES також менший, але деталі оригінальної версії були збережені, такі як слот картриджа, кнопки живлення та скидання та навіть гнізда контролера. Однак було кілька налаштувань, наприклад, кнопка витягування не використовується, а порти контролера можна знайти під час витягування вкладеної деталі.

Super NES Classic також має порт HDMI та адаптер micro USB на задній панелі, як і NES. Однією чудовою деталлю, яку було виправлено з цією версією, є довжина кабелів контролера, які більше не потребують розширень. Зрештою, пара подовжувачів є досить доступною, що може бути непотрібним для SNES Classic. Усі кнопки, D-pad, кнопки вибору та запуску, а також кнопки ABXYLR цілі та обставлені однаковим виглядом та стилем легенди.

І найкращі ретро-ігрові приставки зі вбудованими іграми…

Всі вони пропонують ігровий досвід, який оцінять лише ретро-геймери. Але ці ігрові консолі - не лише спогади про вік, але й чудові для представлення нового покоління класичних ігор, які проклали шлях до сучасних ігор. Будь то Nintendo, Sega чи Atari, кожна зіграна гра дає змогу побачити культуру, яка спонукає гравців будь-якого віку.

ПродуктБрендІм'яЦіна
AtariAtari Flashback 8 Gold Console HDMI 120 Games 2 Бездротові контролериПеревірте ціну на Amazon
Ігрова приставкаКласична консоль PlayStationПеревірте ціну на Amazon
СЕГАКласична ігрова приставка Sega Genesis - Sega GearПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Якщо у вас є запитання та інші запитання, відвідайте нашу сторінку "Зв'яжіться з нами".