Десять найпоширеніших проблем, рішень та обхідних шляхів Samsung Galaxy S4

рішення галактики s4 -

Samsung Galaxy S4 - один з найпотужніших смартфонів, доступних на сьогоднішній день на ринку. Але, незважаючи на свою потужність і популярність, він не позбавлений проблем і помилок. Насправді тисячі людей вже скаржились на деякі нагальні проблеми, з якими вони стикалися лише через кілька тижнів після придбання телефону.

Ми трохи розібралися з цими проблемами і класифікували їх, щоб мати змогу скласти десятку найпоширеніших проблем, на які скаржилися власники Samsung Galaxy S4.

№1. Проблема зберігання Galaxy S4

Якщо ви є власником варіанту Galaxy S4 об’ємом 16 ГБ, ви зрозуміли б, чому проблема з внутрішньою пам’яттю телефону. В основному для власників залишалося ледь половину місця для зберігання, що дуже гнітить, враховуючи, що Samsung рідно вимкнула функцію «Перемістити на SD-карту» для сторонніх додатків.

Одним із обхідних шляхів, які багато хто використовував, було "вимкнення" групи програм (переважно вірусів), які рідко використовувались. Але це означає, що ви обмежите роботу телефону, вимкнувши деякі його рідні функції та функції. Для цього вам потрібно перейти в Налаштування => Вкладка «Більше» => Менеджер програм => Вкладка «Усі» => знайти програми, які потрібно вимкнути, і натиснути на них => Кнопка «Вимкнути» .

Хороша новина: Samsung вже випустив оновлення в Європі, яке пропонує кілька нових функцій, вдосконалень, виправлень та можливість переміщення програм на SD-карту. Це базується на звіті, опублікованому Sam Mobile.

Не існує конкретної дати, коли оновлення потрапить до власників у США, але оскільки проблема є універсальною, ми можемо сподіватися отримати її рано чи пізно.

№2. Відставання кнопки домашньої кнопки Galaxy S4

Якби ви не змінили жодного налаштування у своєму телефоні, ви б помітили, що кнопка «Домашня сторінка» не настільки чуйна, як ви очікуєте. Це нормально. Однак інших потурбувала поведінка телефону, тому вони почали знаходити рішення проблеми, яку навіть не можна було вважати проблемою.

Якщо вас турбувало відставання кнопки «Домашня сторінка» і ви не знаєте, чому телефон діє так, ось пояснення. Коли користувач натискає кнопку «Додому», телефон зачекає, якщо користувач натисне його ще раз, щоб він міг запустити S Voice. Минуло б секунду-дві, перш ніж телефон виведе використання на головний екран саме з цієї причини. Ось чому власники думають, що телефон відстає.

Найкраще, щоб зробити телефон таким чутливим, яким він повинен бути, коли натискається кнопка «Додому», - це від’єднати його від функції S Voice.

 1. Двічі натисніть кнопку головного, щоб запустити S Voice.
 2. Натисніть клавішу Меню і виберіть Налаштування.
 3. Зніміть прапорець біля пункту "Відкривати за допомогою клавіші додому".
 4. Тепер натисніть кнопку «Домашня сторінка», і ви негайно перейдете на головний екран.

№3. Відставання Galaxy S4

На думку деяких розробників, у Galaxy S4 є нова функція, про яку більшість власників не знають - S Lag. Це тому, що пристрій частіше відстає без видимих ​​причин.

Багато хто погодився, що відставання насправді були спричинені вірусами, через які TouchWiz час від часу зависає. Один із способів вирішити проблему - вимкнути ці марні програми та послуги: Налаштування => Більше => Менеджер програм => Усі => торкатися програм по черзі => Вимкнути .

Також було б важливо, якщо вимкнути анімацію у своєму телефоні, перейшовши до Параметри розробника. Але де ви можете знайти параметри розробника?

No4. Увімкніть параметри розробника

Параметри розробника Galaxy S4 були за замовчуванням приховані, але це вже не так. Будь-який власник, який бажає змінити деякі налаштування в ньому, насправді може це зробити, враховуючи, що їх було ввімкнено першим. Для цього ось що вам потрібно зробити:

 1. Зайдіть в Налаштування.
 2. Прокрутіть до та торкніться Про телефон.
 3. Прокрутіть униз, щоб знайти номер збірки.
 4. Знайшовши, натисніть на нього (так, на номер збірки) принаймні 7 разів.
 5. Поверніться до Налаштувань, і Ви зможете знайти Параметри розробника.

№5. Заморожування галереї Galaxy S4

Після того, як ви зробили чи зберегли багато фотографій у своєму телефоні, Galaxy S4 має тенденцію зависати або зависати при кожному відкритті програми Gallery. Загальновідомі порадили б очистити кеш-пам’ять та дані галереї, але це не допомогло б. Проблема буде постійно повертатися. Погана річ у тому, що Samsung не визнав, що проблему спричинила помилка чи щось інше. Таким чином, станом на цей час проблеми не вирішено.

Загальним обхідним шляхом було б використання сторонніх програм для керування фотографіями. Одним із перших списків найбільш рекомендованих програм є Quickpic, хоча там можуть бути й інші програми, які краще.

№6. Проблема розряду акумулятора Galaxy S4

Збереження налаштувань за замовчуванням у Galaxy S4 призведе до цієї проблеми, оскільки вона була встановлена ​​як інтерактивна та `` розумніша '', ніж будь-які інші телефони. Тому Samsung увімкнув усі необхідні функції, щоб зробити свій флагман максимально привабливим при першому тестуванні користувача.

Лише через кілька днів чи тиждень новий власник почне скаржитися на необхідність заряджати телефон через кожні кілька годин використання. Galaxy S4 розряджає акумулятор швидше, ніж будь-який інший смартфон у цій категорії. Samsung вже знала про це, тому і дала телефону чудовиську батарею ємністю 2600 мАг, хоча цього недостатньо, щоб підтримувати телефон у живих цілий день, враховуючи всі його функції.

Ось речі, які ви можете зробити, щоб вирішити цю проблему:

 1. Налаштуйте яскравість екрану на низький рівень.
 2. Не використовуйте шпалери якомога більше.
 3. Увімкніть режим енергозбереження.
 4. Вимкніть Wi-Fi, мобільні дані, GPS, Bluetooth тощо, якщо вони не використовуються.
 5. Вимкнути синхронізацію.
 6. Встановіть коротший час очікування екрану.

№7. Не вдається підключитися до мережі WiFi

У США багато власників Galaxy S4 скаржились на те, що не можуть підключитися до домашньої мережі. Було виявлено, що більшість тих, хто скаржився, використовували маршрутизатори D-Link. І Samsung, і D-Link визнали, що між їх пристроями існує проблема зв'язку. Samsung пообіцяв уважно розглянути це питання, тоді як D-Link заявив, що може розглянути можливість випуску оновлення мікропрограми для своїх маршрутизаторів, які постраждали від проблеми.

Якщо у вас є контроль над мережею, до якої ви під’єднуєтесь, можна виконати кілька кроків, щоб вирішити цю проблему.

 1. Перейдіть до Налаштування WiFi.
 2. Натисніть на Мережу, до якої ви часто підключаєтесь, і забудьте про це.
 3. Нехай телефон шукає доступну мережу.
 4. Підключіть знову.

Ви також можете змінити налаштування маршрутизатора на канал 802.11.

№8. Galaxy S4 видаляє електронну пошту після прочитання

Багато нових власників Galaxy S4 повідомили, що їх електронні повідомлення були видалені відразу після того, як вони закінчили їх читати. Інші кажуть, що після закриття програми електронної пошти всі повідомлення зникнуть до того моменту, коли вони знову відкриють програму. Спочатку це не мало сенсу, але після кількох скарг все стало зрозумілішим і зрозумілішим, що проблема не в Galaxy S4 як такому.

Ця проблема виникає лише тоді, коли обліковий запис електронної пошти також налаштовано на інших машинах, таких як комп’ютер, де поштовий клієнт налаштований на завантаження всіх листів, не залишаючи копії на сервері. Залежно від того, який поштовий клієнт ви використовуєте на своєму комп’ютері:

 1. Зайдіть в Налаштування облікового запису.
 2. Розширені налаштування.
 3. У розділі Доставка переконайтеся, що встановили прапорець « Залишити копію повідомлень на сервері ».

Електронні листи на Galaxy S4 автоматично видалялися просто тому, що на сервері не залишилось повідомлень для отримання телефоном.

# 9. Galaxy S4 WiFi продовжує падати

Ця проблема також поширена. Насправді це також було дуже поширеним явищем у попередньому флагмані Galaxy S3. На щастя, у Galaxy S4 проблема несерйозна. Існує два потенційних рішення цієї проблеми:

Вимкніть режим енергозбереження WiFi

 1. Запустіть Телефонний набір.
 2. Наберіть * # 0011 #
 3. Виберіть Меню, а потім WiFi.
 4. Встановіть для режиму енергозбереження WiFi значення Вимк.

Тримайте Wi-Fi завжди

 1. Зайдіть в Налаштування.
 2. Виберіть Підключення, а потім торкніться Wi-Fi.
 3. Торкніться клавіші меню.
 4. Встановіть Увімкнути Wi-Fi під час сну на Увімк.

No10. Деякі програми продовжують замерзати

Galaxy S4 є безперечно потужним завдяки своєму восьмиядерному (для варіанту Exynos) або чотириядерному (для варіанту Snapdragon 600) процесору. Однак були повідомлення, що деякі додатки постійно зависають або зависають кожного разу, коли їх використовують. Найпоширеніший тип програм, у яких виникає ця проблема, - це сторонні музичні та відеопрогравачі.

Найкраще зробити це очистити кеш-пам’ять і дані цих програм, щоб перевірити, чи буде вирішена проблема. Також рекомендується перевірити Play Store, чи є оновлення для програми. Якщо так, не соромтеся його оновлювати, оскільки частіше за все включаються виправлення помилок. В іншому випадку перевстановлення програми може просто вирішити проблему.

Надішліть нам свої запитання

Якщо у вас є проблеми з вашим Samsung Galaxy S4, не соромтеся надсилати нам електронного листа на [email protected], і ми допоможемо знайти рішення для них. Просто будьте детальні, наскільки це можливо, щоб ми могли легко зрозуміти, які у вас справжні проблеми.