Рішення проблем на Samsung Galaxy S6, коли програми перестають працювати

Якщо ви користуєтеся смартфоном Android протягом останніх кількох років, ви, мабуть, стикалися з деякими надокучливими спливаючими вікнами, які повідомляють вам, що програма перестала працювати, як ця коротка лінія від одного з наших читачів, Ренца:

Повідомлення про помилку на телефоні "На жаль, контакти зупинилися".

Або, можливо, це:

прибл

Короткий, але стислий. Проста помилка, але зовсім неприємна, якщо вона повторюється багато разів протягом дня. Деякі користувачі можуть не отримувати попереджень, подібних наведеним вище, але їх програми просто не завантажуються або роблять свою справу. То як ми можемо виправити ці проблеми і не допустити, щоб вони зіпсували решту нашого дня?

Перш ніж продовжувати вирішення, давайте поділимося іншими подібними проблемами, надісланими нам іншими читачами.

Приблизно кожні 30 секунд, коли я ним користуюся, з’являється повідомлення про те, що вхідні перестали працювати. Я продовжую надсилати відгуки, але не знаю, як це виправити. Це почалося незабаром після того, як мені було запропоновано, якщо я хочу припинити дублікати сповіщень електронною поштою з папки "Вхідні" та Gmail, торкнутися цього вікна, так і зробив. Потім почалися проблеми. Зараз цього ранку телефон загоряється не так, як він горить, або якщо він горить, незабаром темніє. Допоможіть! - Патті

Нещодавно (15.05.15) перейшов до Sprint і отримав смартфон Galaxy S6. У мене була проблема в тому, що електронна пошта перестає працювати і робила це 3-4 рази. Я пішов до магазину Sprint, і чоловік там зможе змусити його знову працювати, перейшовши в "Налаштування", потім "Облікові записи" та вибравши "Електронна пошта", а потім видаливши обліковий запис і перевстановивши його. Я навіть зробив це сам один раз. Але це трохи боляче, і, здається, новий телефон повинен працювати краще. У моєї дружини точно такий же телефон, куплений одночасно, і у нього немає проблем. Сподіваюся, я не єдиний, хто мав цю проблему. - Ронні

Велике спасибі за вашу допомогу. До того, як я зміг завантажити свої телефонні контакти у Facebook та месенджер Facebook, але нещодавно це означає, що я не можу завантажити контакти. Я не можу зрозуміти, чи це проблема Facebook, чи проблема програми. Ще раз велике спасибі - Іхсан

Хоча їх мало, ці проблеми показують нам, наскільки вони можуть бути складними для деяких, особливо якщо ви поклались на один конкретний додаток для, скажімо, електронної пошти чи соціальних мереж.

Проблеми з додатками можуть мати різні форми, включаючи, але не обмежуючись цим, заморожування, збій, зависання та повільний час завантаження. Найгірше - отримати страшне діалогове вікно ANR (додаток не відповідає), як на малюнку вище. Якщо вам цікаво, чому, наш попередній пост може бути корисним.

Ми не будемо обговорювати причини, через які програми, як і згадані вище, поводяться так, як вони. Натомість, давайте зосередимось на тому, що ви можете зробити, щоб вирішити їх у своєму кінці. Якщо програма Galaxy S6 раптом не реагує, це потенційні рішення:

Видалити кеш і дані програми

Видалення кешу та / або даних програми - це перше, що користувач повинен зробити, щоб вирішити будь-які проблеми, пов’язані з додатком. За умови, що з боку розробника немає причин, пов’язаних з кодуванням, будь-яку проблему програми можна легко вирішити, виконавши це рішення.

Це переважно ефективно, якщо програма перестає працювати в середині операції або якщо вона видається млявою. Найбільш вірогідною причиною такої поведінки може бути припис пошкодженого або застарілого кешу додатків. Ваш телефон, як і комп’ютер старої школи, повинен розміщувати часто доступні дані та іншу інформацію, пов’язану з додатками, в окрему папку, щоб наступного разу ефективно відкривати програми. Це місце - кеш. Іноді зміни або оновлення програм можуть створювати новішу інформацію або дані, які можуть не відображатися належним чином у кеші, створюючи невідповідність деяких файлів. Це може призвести до проблем пізніше, тому змусити телефон генерувати новий кеш і дані може допомогти вирішити проблему. Щоб видалити кеш і дані Samsung Galaxy S6, просто виконайте такі дії:

 • Зайдіть в Налаштування .
 • Перейдіть до розділу Заявки .
 • Виберіть Керування програмами .
 • Торкніться вкладки Усі .
 • Виберіть назву програми, про яку йдеться.
 • Звідти шукайте кнопки Очистити кеш і Очистити дані .

Видалення даних програми може стерти важливу інформацію, таку як контакти, повідомлення, електронні листи тощо, залежно від природи програми. Видалення даних контактної програми фактично перевстановлює згадану програму, тому перед цим переконайтеся, що у вас є резервна копія для ваших контактів або будь-якої особистої інформації.

Очистити розділ кешу

У вашому телефоні є кеш додатків та системний кеш, також відомий як розділ кешу. Хоча перше рішення вище стосується кешу додатків, наступне вирішує загальносистемні проблеми. Витирання розділу кешу вашого S6 рекомендується, якщо у вас є принаймні дві програми, що мають однакові або подібні проблеми. Це також рекомендована порада з технічного обслуговування, щоб переконатися, що кеш-пам’ять телефону свіжа та не містить помилок. Якщо ви цього ще не робили, ось як це зробити:

 • Вимкніть свій Galaxy S6.
 • Натисніть і утримуйте ці кнопки: живлення, збільшення гучності та головний екран.
 • Коли з’явиться синій екран меню відновлення, скористайтесь регулятором гучності, щоб перейти до стирання опції розділу кешу .
 • Виділивши розділ стирання кешу, натисніть кнопку живлення для підтвердження.
 • Зачекайте кілька секунд, поки процес завершиться. У нижній частині екрана відображатиметься жовтий рядок повідомлення про те, що очищення кешу завершено.
 • Перейдіть до опції перезавантаження системи, щоб перезавантажити телефон назад у звичайний режим.

Відновіть телефон за замовчуванням за допомогою Скидання до заводських налаштувань

Апаратне скидання, також відоме як заводське, є ефективним загальним рішенням для всіх типів проблем. Як випливає з назви, відновлення заводських налаштувань повертає телефон до початкового програмного стану. Цей процес видалить все, що зберігається у вашій внутрішній пам’яті Galaxy S6, тому перед тим, як продовжити, обов’язково створіть копію ваших особистих даних, таких як фотографії, відео, контакти, повідомлення тощо.

Існує два способи відновити заводські налаштування Samsung Galaxy S6. Перше можна зробити, перейшовши в меню Налаштування> Резервне копіювання та скидання .

Другий спосіб виконується за допомогою апаратних кнопок:

 • Вимкніть свій Galaxy S6.
 • Натисніть і утримуйте ці кнопки: живлення, збільшення гучності та головний екран.
 • Коли з’явиться синій екран меню відновлення, скористайтесь регулятором гучності, щоб перейти до опції Wipe Data / Factory Reset .
 • Прокрутіть вниз до Так, видаліть усі користувацькі дані , а потім знову натисніть кнопку живлення.
 • Зачекайте, поки система завершить процес, і поки не з’явиться повідомлення Про видалення даних .
 • Ще раз натисніть кнопку живлення, щоб перезавантажити телефон у звичайному режимі.

Це всі вони! Якщо після виконання всіх цих рішень у вас і надалі виникає однакова проблема, ви можете припустити, що проблема стоїть на стороні розробника. Подумайте про те, щоб зв’язатися з ними, якщо ви хочете швидше прийняти рішення.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.