5 найкращих додатків для спільного використання файлів у 2020 році

В епоху Інтернету обмін файлами став особливістю, яку більшість із нас сприймає як належне. Ці служби існують вже досить давно, переважно у формі дискети або компакт-дисків. Сьогодні це змінилося завдяки появі різкого обміну файлами в Інтернеті та хмарі. Існує досить багато пропозицій, які дозволяють конвертувати файли між собою за допомогою Інтернету. Сьогодні ми поговоримо про декілька з цих програм, щоб допомогти вам отримати максимум користі від свого смартфона або планшета Android. Найкраще те, що більшість із них можна завантажити безкоштовно, хоча деякі з них вимагають передплати для використання або доступу до певних функцій.

Ви, мабуть, чули про кілька цих найкращих додатків для обміну файлами на ринку, оскільки це модні імена. Ми також включаємо сюди кілька різних додатків, тож у вас є ширший вибір для вибору. Тож, не чекаючи більше, давайте перейдемо до нашого найкращого списку програм обміну файлами.

Найкращі програми для обміну файлами

найкращий додаток для обміну файлами -

1) Files Go від Google

Цей додаток походить від Google, що робить його негайним завантаженням у наші книги. Але що робить цей додаток? Ну, це може дозволити вам безперешкодно передавати вміст з одного пристрою на інший, за умови, що обидві сторони мають програму. Найкраще те, що для ініціювання передачі файлу йому не потрібне з’єднання з Інтернетом, оскільки воно може встановити безпечне з’єднання Wi-Fi для передачі файлів. Google зазначає, що швидкість може досягати 125 Мбіт / с, що досить швидко. Звичайно, це не перша програма такого роду, але той факт, що Google визнав потребу у спеціальному додатку для цієї функції, похвальний. Для всіх тих користувачів, які не довіряють стороннім програмам, це варто спробувати.

Окрім можливості передавати файли, програма також дозволяє швидко та ефективно шукати вміст на своєму пристрої. Ви також можете керувати сховищем пристрою, перемістивши частину вмісту на пам'ять SD-карти. Додаток навіть порекомендує, який вміст видалити на телефоні, щоб звільнити простір, що є зручною функцією. Ви також можете додавати файли на свій Google Drive, що також є ефективним способом очищення даних. Пошук та пошук програм стає неймовірно простим завдяки додатку. Він використовує фільтри для впорядкування файлів, щоб вміст не втрачався за метушнею папок. Як і слід було очікувати, додаток можна завантажити безкоштовно, і в ньому немає покупок або реклами в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для обміну файлами -

2) Amazon Drive

Ця програма дещо відрізняється тим, що дозволяє користувачам обмінюватися файлами між собою, але тим не менше є зручною програмою. Це принципово додаток для хмарного сховища. оскільки він може дозволити вам переглядати хмарне сховище та знаходити файли або змінювати їх на ходу. Доступні попередні перегляди документів, які можуть бути дуже корисними, коли ви переглядаєте велику кількість файлів. Крім того, ви також можете створювати папки, переміщувати файли, стирати їх і т. Д. Спосіб обміну файлами тут полягає в створенні спільного посилання для надсилання через тексти, електронні листи чи інші соціальні медіа-платформи. Якщо у вас є щось на зразок програми обміну миттєвими повідомленнями, ви можете надсилати файли безпосередньо, хоча це займе час залежно від підключення до Інтернету.

На відміну від Files Go, Amazon Drive не дозволяє надсилати файли на інший пристрій, створюючи безпечне з’єднання, дотримуючись натомість звичайного методу. Незважаючи на те, що функціонал відрізняється, пропоновані ним функції є однаковими, хоча і не завжди зручними. Amazon Drive дозволяє розміщувати необмежені фотографії безкоштовно, що є великим плюсом. Amazon Drive можна безкоштовно завантажити з магазину Google Play без реклами та покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для обміну файлами -

3) Надіслати куди завгодно

Зараз це неймовірно популярний додаток для передачі файлів, оскільки він пропонує всі функції Files Go, але з деякими додатковими функціями. Це розроблено самостійно і використовує 256-бітове шифрування для передачі файлів, забезпечуючи захист ваших файлів від перехоплення зловмисними джерелами. Він створює навколо себе з’єднання Wi-Fi і ділиться кодом, який потрібно ввести або відсканувати вручну за допомогою телефону приймача, і все готово. Швидкість передачі є цілком пристойною, і більшість файлів проходять без будь-яких проблем. Розробник запевняє, що  будь-який файл, що зберігається на вашому пристрої, буде спільним, не змінюючи його оригінальний вміст. Ви навіть можете поділитися кодом за посиланням, якщо приймач не знаходиться поруч із вашим телефоном.

Ви також можете ділитися програмами з іншими користувачами, хоча користувачеві доведеться нести наслідки порушення авторських прав, якщо такі є. Користувальницький інтерфейс досить інтуїтивно зрозумілий, а також елементи управління легко зрозуміти. Надіслати в будь-яке місце - це безкоштовне завантаження з магазину Play прямо зараз, але воно постачається з рекламою на борту. Однак ви можете змусити їх піти з покупки через додаток.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для обміну файлами -

4) ПОДІЛИТИСЯ

Це, мабуть, найпопулярніший додаток для обміну файлами, який зараз доступний на ринку. Додаток походить від Lenovo, тому ви можете очікувати, що це буде досить добре налаштовано для сучасного користувача. Це була одна з перших програм, яка вийшла на сцену і, зрештою, зробила її великою. На відміну від з'єднань Bluetooth або USB та NFC, SHAREit економить багато часу, оскільки швидкість передачі неймовірна. Подібно до програми, про яку ми згадали вище, програма має можливість спільно використовувати практично будь-який бажаний файл, що робить його неймовірно універсальним серед програм для обміну файлами.

Додаток не вимагає даних для спільного використання файлів, що є ще одним плюсом. З появою спеціального додатка Google для цього ми вважаємо, що людям із SHAREit потрібно щось непокоїти. Ви можете безкоштовно завантажити SHAREit із Play Store, якщо ви не проти реклами на борту. У програмі немає покупок, тому ви не можете від них позбутися.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для обміну файлами -

5) Dropbox

Це ім'я популярне серед усіх, хто знає про хмарні служби зберігання даних. Dropbox існує вже досить давно і пережив прихід iCloud, Google Drive та безлічі інших пропозицій хмарного сховища. Маючи це на увазі, його можна вважати ветераном галузі. Додаток Android для Dropbox поставляється з досить пристойним набором функцій, хоча і не має швидких можливостей передачі файлів. Додаток оснащений можливістю обміну файлами за допомогою посилань, однак це може зробити роботу в більшості випадків. Але на відміну від інших програм тут, Dropbox надає безкоштовні файли лише до 2 Гб. Якщо не обмежувати цей поріг, вам потрібно буде придбати підписку на найкращий додаток для обміну файлами.

Функція сканера документів на борту дозволяє перетворити паперові документи у стандартні файли PDF, що є чудовим доповненням і неймовірно зручним у певних ситуаціях. Ви можете сфотографувати свої квитанції, нотатки тощо та швидко перетворити їх у спільний Інтернет-файл. Dropbox можна безкоштовно завантажити і не має реклами. Місце для зберігання можна придбати в додатку за допомогою покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.