5 найкращих альтернатив Hulu в 2020 році Хлопець-дроїд

Hulu - це чудова послуга як для програмування відео на замовлення, так і для програмування телевізійних передач у прямому ефірі. У службі є безліч старих серіалів та фільмів, і найчастіше вони мають епізоди для серіалів, які зараз виходять в ефір. Між тим, як підбирати контракти, втрачені Netflix, та їх програмним пакетом Live TV, Hulu зміг отримати велику користь. Але не всі подобаються Hulu - їх програвач може бути Інтернет-свиною, а підписка на телевізор у прямому ефірі може коштувати дорого. Отже, якщо ви не великий шанувальник Hulu, які варіанти вам доступні? Насправді багато. Якщо ви будете слідувати нижче, ми покажемо вам найкращу альтернативу hulu. Ось наші найкращі вибори.

Найкраща альтернатива Hulu

альтернатива хулу

1. Netflix

Є багато людей, які скажуть, що Netflix досить посередній. І як тільки ви переглянете весь хороший вміст, це може бути і може не завжди коштувати цього. Однак Netflix завжди додає новий вміст щомісяця, і їх оригінальний вміст відрізняє їх від усіх інших. Такі шоу, як Картковий будиночок, Orange Is The New Black, Lost In Space та інші, роблять Netflix справді привабливим у порівнянні, скажімо, з Hulu, у якого дуже мало оригінального / ексклюзивного вмісту.

Netflix справді приємний завдяки тому, наскільки він доступний. Ви можете дивитись Netflix практично скрізь - на будь-якій ігровій консолі, потоковому пристрої, комп’ютері, планшеті та навіть смартфоні. У них також справді хороший програвач потокових передач, тому це дозволяє легко збити вміст, коли ви, скажімо, летите у відрядженні. Ви навіть можете переглядати щось на своєму телефоні, вимикати його та продовжувати те, де ви зупинилися на телевізорі пізніше.

Купуйте на Netflix альтернатива хулу

2. HBO Now

HBO Now - ще одна дійсно хороша альтернатива Hulu. Можливо, ви зможете дивитись такі шоу, як "Гра престолів", із прямим телевізійним пакетом Hulu, але ви не зможете дізнатись про минулі сезони. За допомогою HBO Now ви можете дивитись усі свої улюблені сезони передач, які виходять в ефір і вже вийшли в ефір, будь то Westworld, Game of Thrones чи щось інше. HBO, як правило, виробник чудового контенту, і найчастіше цей контент залишається на HBO, ніколи не пробиваючись до таких послуг, як Netflix. Ось чому HBO Now такий приємний - ви можете дивитись усі ті улюблені шоу, яких ви з нетерпінням чекаєте, і ті, які ви могли пропустити.

Купуйте на HBO зараз альтернатива хулу

3. CBS Повний доступ

Нам дуже подобається також CBS All Access. Ви можете дивитись програму на замовлення, що виходить на CBS із Повним доступом. Наприклад, ви зможете наздогнати загальнонаціональних фаворитів, таких як "Великий брат", з першого виходу в ефір до ефірів, які зараз виходять в ефір сьогодні. CBS має безліч переглядів шоу, включаючи "60 хвилин", "Елементарний", "Зоряний шлях: Відкриття", "Гарний бій" та інші оригінальні матеріали на багато років.

Купуйте на CBS All Access альтернатива хулу

4. Sony Crackle

Sony Crackle - це ще одна послуга потокового передавання, яку компанія Sony намагається прямо конкурувати з такими послугами, як Netflix та Hulu. У Crackle дійсно є пристойний вміст, але їх бібліотека не настільки обширна, як Netflix чи Hulu. Зараз ви можете переглядати шоу, що підтримується рекламою, на кшталт The Oath, StartUp, Comedians In Cars Getting Coffee, Snatch та багато інших серіалів. Sony Crackle також має велику бібліотеку фільмів. Sony Crackle доступний на більшості пристроїв, включаючи смартфони та планшети на Android та iOS,

Купуйте на Sony Crackle

Найкращий альтернативний вирок Hulu

Якщо ви шукаєте послугу потокового передавання, для якої ви можете відмовитись від Hulu, у вас є безліч варіантів тут. Netflix є найбільш очевидною альтернативою, особливо з усім оригінальним вмістом, але Sony Crackle та HBO Now - це також відмінні варіанти заміни.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.