Як перевірити наявність оновлень додатків на Samsung (Android 10)

За звичайних обставин вам потрібно буде лише натиснути на сповіщення про оновлення програм та програмного забезпечення, щоб оновити програмне середовище Samsung. Однак, бувають випадки, коли ви можете пропустити деякі сповіщення про оновлення, тому, можливо, доведеться вручну оновити ваші програми пізніше. Якщо ви не знаєте, як це зробити, цей посібник повинен вас пройти. Ми оновили цю публікацію, щоб відобразити останні кроки, яких потрібно виконати, якщо на вашому пристрої Samsung встановлено найновіше програмне забезпечення Android 10.

Перевірте наявність оновлень програм Samsung

Потрібний час: 1 хвилина.

Постійно оновлювати програми просто. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити додаток Play Store і оновити їх звідти. 

Деякі програми за замовчуванням від Samsung можна оновити лише через Samsung Galaxy Store або перейшовши в меню налаштувань програми. Наприклад, програма Samsung Camera за замовчуванням не може отримувати оновлення через Play Store, тому, якщо у вас проблема з цією програмою, можливо, ви захочете перевірити, чи є в її налаштуваннях очікуване оновлення. 

Усі програми, які ви завантажили через Google Play Store, також можуть отримувати оновлення через Play Store. Дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб оновити їх нижче.

 1. Відкрийте програму Play Store.

  Це програма Google за замовчуванням. Знайдіть програму Play Store на головному екрані або в лотку програм.

 2. Торкніться Більше налаштувань.

  Це значок у верхньому лівому куті (три горизонтальні лінії). Торкніться його.

 3. Торкніться Мої програми та ігри.

  Виберіть Мої програми та ігри .

 4. Виберіть вкладку Оновлення.

  Це одна з вкладок у розділі Мої програми та ігри . Має бути 4 вкладки: Оновлення, Встановлено, Бібліотека та Бета. Торкніться Оновлення .

 5. Торкніться Оновити або Оновити все.

  Якщо у вас є лише одне доступне оновлення програми, ви можете натиснути кнопку Оновити . Якщо для оновлення доступно кілька програм, натисніть кнопку Оновити всі .

ПРИМІТКА . Якщо у вас є багато програм для оновлення, пам’ятайте про використання Wi-Fi замість мобільних даних. Оновлення багатьох додатків одночасно може призвести до значних витрат ГБ підписки на мобільні дані. Щоб переконатися, що ви оновлюєте програми лише у мережі Wi-Fi, виконайте наведені нижче дії.

 1. Відкрийте програму Play Store .
 2. Торкніться значка " Більше налаштувань" у верхньому лівому куті (три горизонтальні лінії).
 3. Торкніться Налаштування .
 4. Торкніться Налаштування завантаження програми .
 5. Виберіть Лише через Wi-Fi (виберіть Через будь-яку мережу, якщо у вас немає Wi-Fi).
 6. Торкніться Готово .

Це воно! Ми сподіваємось, що тепер у вас є практичне ноу-хау про те, як перевірити наявність оновлень програм у вашому Samsung назавжди.

Пропоновані показники:

 • Як заблокувати дзвінки спаму та роботи на Samsung (Android 10)
 • Як здійснити основний або жорсткий скидання на Samsung (Android 10)
 • Як виправити проблеми з Bluetooth на пристрої Samsung (Android 10)
 • Як скинути налаштування мережі на пристрої Samsung (Android 10)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.