Як імпортувати закладки з Firefox у Chrome

Можливо, ви помітили, що ви можете ввійти в будь-який пристрій за допомогою операційної системи, і ваші закладки, історія пошуку та інші дані, мабуть, зберігаються цілими, збереженими та простими для доступу. Але якщо ви переходите від браузера до браузера, скажімо Firefox до Chrome, ви помітите, що жодна з цих даних не зберігається просто тому, що це дві різні компанії, що працюють з цими браузерами. Достатньо сказати, що ви не збираєтесь отримувати будь-яку платформу.

Але що, якщо ви дійсно хочете використовувати свої закладки, накопичені за ці роки у Firefox у Google Chrome? Не хвилюйтеся - вам не доведеться проходити всю цю важку роботу з ручним переміщенням закладок. Веб-браузери дозволяють дуже легко переносити подібні дані з одного браузера в інший.

Тож якщо ви готові перенести всі закладки, які ви сидите у Firefox, у Google Chrome, обов’язково виконайте наведені нижче дії. Ми покажемо вам, як це зробити лише за кілька коротких кроків.

Ви втрачаєте свої закладки Firefox?

Перше запитання, яке може виникнути у вас, - це те, чи не втрачаєте ви закладки Firefox під час спроби імпортувати їх у Chrome. Відповідь на це - ні - ваші закладки залишаються у Firefox. Це тому, що ми просто створюємо резервну копію ваших закладок, а потім використовуватимемо файл резервної копії для імпорту в Chrome. Ваші закладки Firefox залишаться на тому ж місці.

Експортувати закладки з Mozilla Firefox

Імпортувати закладки у Firefox надзвичайно просто, оскільки вони мають опцію Прямого імпорту, яка виконує всі завдання для вас; однак, коли ви переносите закладки з Firefox  у  Chrome, все стає трохи ворсистим, але це все ще можливо.

Перший крок - експортувати закладки з Firefox. Для цього відкрийте браузер Firefox. Потім перейдіть до Менеджера закладок. Крім того, ви можете скористатися  комбінацією клавіш Ctrl + Shift + B  на клавіатурі, щоб швидко відкрити це. Відкриється нове вікно, і вгорі ви захочете вибрати параметр Імпорт та резервне копіювання .

Ви захочете натиснути опцію " Резервне копіювання ..." . З'явиться спливаюче вікно із запитом, чи хочете ви зберегти ці закладки у форматі JSON. Збережіть файл, бажано десь там, де ви можете легко отримати до нього доступ, наприклад, на робочому столі.

Як коротке зауваження, якщо наступний процес не вдається через файл JSON, поверніться до Диспетчера закладок у Firefox за допомогою  Ctrl + Shift +  і цього разу виберіть Експорт закладок у HTML .

Імпортуйте в Google Chrome

Тепер ми готові імпортувати наші закладки в Google Chrome. Відкрийте браузер Google Chrome на своєму комп’ютері. Тепер нам потрібно буде відкрити Диспетчер закладок у Chrome, до якого ви можете отримати доступ з меню Налаштування. Або можна скористатися комбінацією клавіш  Ctrl + Shift + O,  щоб відкрити Диспетчер закладок Chrome.

У новій вкладці, що відкриється, натисніть кнопку  Меню  у верхньому правому куті сторінки. У цьому спадному меню виберіть опцію  Імпортувати закладки . Відкриється Провідник файлів, і вам потрібно буде вибрати файл JSON, який ми раніше зберегли з Firefox.

Закладки можуть не додаватися автоматично на панель інструментів Закладки. Це пояснюється тим, що Google зазвичай поміщає всі ваші закладки Firefox у папку з імпортом. Ви можете отримати доступ до цих закладок і переміщати їх, відкриваючи цю папку. Ви повинні знайти його на  панелі закладок  .

Якщо файл JSON у вас не працював, ви можете спробувати завантажити файл HTML. Chrome все одно повинен зберігати всі ці закладки в  імпортованій  папці в будь-який спосіб.

Вирок

Як бачите, переміщення закладок з Firefox у Chrome є досить залученим процесом, але кроки прості. Це лише трохи часу. Але, якщо ви дотримувались дій, точно описаних вище, у вас не повинно виникнути проблем із переміщенням усіх ваших улюблених закладок Firefox у Chrome.