7 найкращих програм спливаючих вікон та AdBlocker для Android у 2020 році

Блокування реклами не часто заохочується веб-сайтами, оскільки це може зменшити прибуток, який вони приносять, але найкращі спливаючі вікна та програми AdBlocker для Android полегшують це. Однак, коли ми говоримо про взаємодію з користувачем, реклама може викликати неабияке роздратування. Спливаючі вікна, зокрема, досить дратують, особливо коли вони з’являються під час відео або коли ви читаєте статтю. Звичайно, є способи боротьби з цим, незважаючи на жорсткі зусилля рекламних компаній, щоб їх стримати. Сайти, навпаки, також пропонують на своїх сторінках "полегшену" рекламу, що не так нав'язливо і, безумовно, варто дозволити, враховуючи, що ваш досвід не балується.

Раніше більшість із цих програм для блокування реклами потребували кореневого доступу, але всі ці обмеження скасовано завдяки тому, що розробники запускають кілька оголошень та спливаючих вікон, що блокують програми в Play Store.

Сьогодні ми поговоримо про деякі з цих програм у надії, що ви знайдете найкращий для себе. Пам'ятайте, що деякі блокатори реклами мають білий список, який в основному дозволяє певну форму реклами. Але не всі програми однакові, деякі пропонують повний чорний список усіх оголошень, незалежно від того, з якого веб-сайту вона надходить.

Найкращі спливаючі та AdBlocker програми для Android

найкраща програма блокування реклами для android

1) CM Browser

Автономний браузер для блокування реклами, CM Browser пропонує всебічний досвід щодо блокування реклами та спливаючих вікон. Окрім блокування реклами за замовчуванням, програма також пропонує надзвичайно швидкий перегляд веб-сторінок. Оскільки оголошення за замовчуванням приховані, час завантаження сторінки також значно швидший, що забезпечує загальну плавність роботи. Браузер також пропонує переклад сторінок за замовчуванням, за допомогою Google Translate. Це функція, яку пропонують не всі браузери, і мати її в такому браузері справді бонус. Це означає, що ви можете легко зробити це своїм веб-переглядачем за замовчуванням і насолоджуватися без реклами щоразу, коли ви переглядаєте.

Якщо ви трохи уродливий конфіденційність, ви можете бути впевнені, що захищаєте свою історію перегляду від сторонніх очей завдяки вбудованій функції очищення даних. Це гарантує, що веб-сайти, які ви відвідуєте, не будуть передаватися третім сторонам. Все це в поєднанні з тим фактом, що ця програма не займає багато місця або пам'яті, робить це одним з моїх улюблених браузерів. Додаток, звичайно, можна завантажити безкоштовно, тому сміливо завантажуйте його з Play Store.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма блокування реклами для android

2) Adblock Fast

Ця програма вже давно в новинах. Додаток на деякий час було видалено з магазину Play, але з того часу він повернувся. Це не браузер, а послуга, яка блокує рекламу у вашому браузері. Це працює лише для Інтернету Samsung, однак це означає, що ця програма не буде працювати для тих, хто не має смартфона або планшета Samsung. В основному це схоже на розширення блокування реклами за замовчуванням для стандартного браузера Samsung. Ви заблокуєте більшість оголошень і, таким чином, покращите свій перегляд. Якщо на вашому шляху немає оголошень, веб-сторінки завантажуватимуться значно швидше та пропонуватимуть клієнтам більш спрощений досвід.

Якщо ви недостатньо обізнані з функціонуванням блокаторів реклами, вам просто потрібно слідувати інструкціям на екрані, щоб зрозуміти, як це працює. Це проект з відкритим кодом, тому розробники можуть використовувати свої навички, щоб модифікувати його як завгодно. Оскільки додаток надходить від спільноти, ви можете розраховувати, що тут на борту будуть деякі функції, орієнтовані на споживача. Додаток потребує смартфонів Samsung з ОС Android 5.0 та новіших версій, тому більшість старих телефонів Samsung, на жаль, не покриватимуться. Це безкоштовний додаток, і в ньому також немає покупок, що в цілому робить це дуже хорошим додатком.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма блокування реклами для android

3) Безкоштовний браузер Adblocker

Як і випливає з назви, це браузер adblock, схожий на той, про який ми говорили. Наголос на "безкоштовній" частині полягає в тому, щоб зазначити, що вона також постачається з "професійною" версією, яка вимагатиме від вас декількох покупок у додатку. Цей браузер блокує майже все, що ви хотіли б заблокувати, включаючи спливаючі вікна, а також автоматичне завантаження рекламних відео на деякі веб-сторінки. Маючи це на увазі, це може отримати браузер для більшості користувачів. Важливо зазначити, що програмне забезпечення для блокування реклами не є 100%, тому можуть бути випадки, коли деякі оголошення все ще відображаються в додатку.

Це також показують деякі відгуки користувачів про програму. Однак ви можете очікувати, що рекламу блокуватимуть 90% часу, і якщо деякі реклами потрапляють, це здебільшого тому, що сайти знайшли спосіб обійти блокатори реклами. У будь-якому випадку спробуйте Free Adblock Browser спробувати, оскільки це може бути саме той браузер, який ви хочете. Ви можете завантажити його безкоштовно, як ми вже згадували, але може знадобитися зробити кілька покупок у програмі, щоб підтримати розробників.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма блокування реклами для android

4) Браузер Adblock

Один з найпопулярніших браузерів Adblocking, який сьогодні доступний на ринку, браузер Adblock - це високофункціональний блокер реклами, який може заблокувати майже все. Звичайно, деяким розумним веб-сайтам вдається розібратися в цьому, але я особисто вважаю, що браузер Adblock є найкращим досвідом, будь то для читання статей новин або перегляду відео в Інтернеті, браузер повністю блокує будь-яку рекламу. Для їхніх послуг понад 400 мільйонів користувачів, тож ви знаєте, що тут ви отримуєте найкраще. Розробники також постійно оновлюють програму, надаючи вам доступ до деяких нових функцій періодично.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма блокування реклами для android

5) Adblock Plus Samsung Інтернет

Виходячи з тих самих розробників, які принесли нам браузер Adblock, Adblock Plus Samsung Internet пропонує пропозицію, подібну до Adblock Fast. Ви не можете мати лише одну програму для блокування реклами, саме тому ми говоримо про другу програму блокування реклами, призначену спеціально для Інтернету Samsung. Він пропонує повний захист від реклами в Інтернеті Samsung, і користувачі повинні виконати лише кілька простих кроків.

Налаштування за замовчуванням у цій програмі - блокувати надокучливі оголошення на сторінці, зберігаючи за замовчуванням деякі програми, що не заважають. Ці оголошення не заважають вашому використанню, і їх легко можна видалити з налаштувань. В основному це безпрограшний варіант для рекламодавців та клієнтів, оскільки вони дозволяють розміщувати рекламу, але в той же час переконуючись, що досвід споживача не порушується. Цей найкращий додаток для блокування реклами для Android безкоштовний, і, природно, не містить жодної реклами. Цей конкретний блокер реклами для Інтернету Samsung сумісний з пристроями під управлінням Android 5.0 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма блокування реклами для android

6) Хоробрий браузер

Керований колишнім генеральним директором Mozilla, а також деякими розробниками, що працюють в команді Opera, Brave Browser надасть вам чудові можливості. Сміливий браузер насправді має унікальну систему. Brave розроблений із вбудованим блокувальником реклами, щоб забезпечити безперервний та безперебійний перегляд веб-сторінок. Завдяки цьому ваші веб-сторінки завантажуються швидше і без зовнішніх плагінів.

Brave Browser також надзвичайно безпечний. Браузер є одним з лідерів у галузі конфіденційності та безпеки, пропонуючи щось, що вони називають HTTPS Everywhere (зашифрований трафік даних), що примусило зашифрований та захищений захист на кожній веб-сторінці. Крім того, вони пропонують такі речі, як блокування сценаріїв, блокування сторонніх файлів cookie та приватні анонімні вкладки.

Ви також повинні побачити кращий час автономної роботи, оскільки Brave збільшує швидкість у 2-4 рази, зменшуючи споживання даних. Brave також можна безкоштовно завантажити та використовувати.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма блокування реклами для android

7) Браузер Adblock

Adblock - популярне розширення браузера для настільних ПК для блокування реклами в більшості настільних браузерів; однак зараз Adblock прийшов на Android, щоб запропонувати блокування реклами і на мобільній платформі. Недоліком є ​​те, що це не програма, яка блокує рекламу на системному рівні - це насправді браузер із вбудованою технологією блокування реклами.

Ця програма не тільки блокуватиме звичайну щоденну рекламу, але й блокуватиме спливаючі вікна, банери, надокучливі повноцінні оголошення та відеорекламу.

З найкращим додатком Блокування реклами для андроїда ви отримаєте можливість користуватися веб-сайтом без реклами, що дозволить вам більше контактувати з вмістом, який для вас дійсно важливий. Мало того, ви заощадите заряд акумулятора, оскільки у вас не буде інтенсивної реклами, яка розряджає акумулятор насухо. Браузер допомагає вам бути в безпеці і в Інтернеті, не даючи рекламодавцям відстежувати вашу поведінку.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому додатку Блокування реклами для Android

Як бачите, на Android існує безліч чудових способів блокувати рекламу. На жаль, через системні обмеження ви не можете завантажити програму блокування реклами на свій телефон. Однак ви можете завантажити браузер із вбудованою функцією блокування реклами. “Недолік” полягає в тому, що вам доведеться використовувати браузер, який вам потенційно не подобається, але перевагою є безперегляд веб-сторінок, кращий час автономної роботи та захист конфіденційності в Інтернеті.

Який ваш улюблений блокувальник реклами для Android?

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.