Як виправити проблеми із заряджанням Samsung Galaxy Note 2 - Посібник з усунення несправностей

Samsung Galaxy Note 2 все ще є потужним пристроєм. Насправді саме модель зробила пристрої Note популярними. Якщо у вас є один, то вашому пристрою майже три роки, і серед найпоширеніших проблем, з якими ви зіткнетеся, є проблема не заряджання. Насправді, з минулого року ми отримали багато електронних листів від наших читачів з проханням про допомогу, оскільки їх пристрої не вмикаються і не заряджаються.

Samsung-Galaxy-Note-2-Not-Charging

У цій публікації буде розглянуто проблему Samsung Galaxy Note 2, яка не заряджається, і я допоможу вам знайти, у чому проблема. Дуже важливо, щоб ви знали, в чому проблема, оскільки лише тоді ви зможете розробити стратегію, як це виправити.

Що стосується усунення несправностей, ми завжди дотримуємось безпечної процедури. Ми не пропонуємо речі, які потенційно можуть пошкодити ваш телефон. Спробуйте виконати ці кроки і перевірити, чи зможете ви з’ясувати, в чому проблема вашого телефону.

Як виправити проблеми із заряджанням Samsung Galaxy Note 2

Крок 1: Виконайте м’який скидання та перевірте роз’єми

Плавне скидання більше нагадує перезавантаження, але з додатковими кроками, які дозволять витратити електроенергію, що зберігається в деяких компонентах, таких як конденсатори. Це освіжить пам’ять телефону і дуже ефективно справляється з незначними помилками програмного та апаратного забезпечення. Це перші кроки, які ми зробимо, особливо якщо телефон все ще ввімкнено. Ось як ...

 1. Зніміть задню кришку.
 2. Витягніть акумулятор з телефону, огляньте всі роз'єми на телефоні та протріть роз'єми на акумуляторі.
 3. Натисніть та утримуйте кнопку живлення протягом хвилини.
 4. Вставте акумулятор назад і на задню кришку.
 5. Увімкніть телефон.
 6. Тепер підключіть телефон до зарядки.

Якщо телефон не вмикається, але добре, світлодіодний індикатор повинен засвітитися, щоб вказати, що він заряджається. Якщо він не світиться, значить, телефон не заряджається, і вам слід усунути неполадки далі.

Звичайно, якщо телефон все ще увімкнений, ви можете відразу визначити, заряджається він чи ні в той момент, коли ви підключаєте кабель до порту. Ви повинні бачити звичайний значок зарядки.

Крок 2: Перевірте, чи зарядний пристрій все ще працює

Зарядний пристрій відповідає за вироблення струму, необхідного для нормальної зарядки телефону, тому це повинно бути першим ділом, яке слід перевірити, якщо телефон не заряджається. Найпростіший спосіб зробити це - використовувати інший або новий зарядний пристрій. Оскільки немає гарантії, що проблема полягає в зарядному пристрої, краще, якщо ви позичите зарядний пристрій у когось, у кого такий же телефон, як у вас.

Інший спосіб перевірити, чи працює зарядний пристрій, - це використовувати його для заряджання інших телефонів. Якщо інші пристрої заряджаються за допомогою зарядного пристрою, зосередьтеся на вирішенні несправностей на телефоні, а не на зарядному пристрої.

Ви також можете підключити телефон до комп’ютера, щоб перевірити, чи реагує він на нього. Комп’ютери та ноутбуки мають менший струм струму, але якщо телефон реагує на нього, то він показує, що зарядний пристрій розірвано і потребує заміни.

Крок 3: Перевірте, чи не пошкоджено USB-кабель

Те, що телефон не заряджається, не означає, що це проблема із зарядним пристроєм. Пам'ятайте, що зарядний пристрій не підключено безпосередньо до телефону. Щось мостить їх, і це кабель.

Якщо телефон увімкнено, комп’ютер повинен виявити його, якщо підключений до мережі, навіть якщо є проблеми з драйвером. Машина повинна мати можливість виявити, що щось підключено до порту USB. Якщо ні, тоді є ймовірність, що це кабель.

Для подальшої перевірки використовуйте інший шнур. Знову ж таки, краще, якщо ви просто запозичили у когось, бо немає жодної гарантії, що проблема. Звичайно, якщо телефон виявив комп’ютер за допомогою іншого кабелю, настав час придбати новий кабель, інакше продовжуйте пошук несправностей.

Крок 4: Переконайтеся, що батарея все ще працює

Якщо телефон увімкнено, очевидно, що батарея все ще працює, хоча це все ще не гарантія, що вона цілком хороша. З часом акумулятор псується, і хоча він все ще може затримувати заряд, він не може тримати більше заряду, як раніше. Він працює, але швидше і частіше зливається, він не заряджатиметься так сильно, як раніше. Отже, йому потрібна заміна. Перевірити це можна лише за допомогою іншої батареї, щоб перевірити, чи працює телефон чи добре він заряджається.

З іншого боку, якщо телефон не ввімкнено, з цим мало що можна зробити. Вам точно потрібен інший акумулятор, щоб перевірити, чи вмикається телефон і чи заряджається він.

Крок 5: Надішліть телефон на ремонт

Після того, як ви перевірили роз’єми, зарядний пристрій, USB-кабель, експериментували з іншою батареєю, і телефон все одно не заряджається, пора відправити його техніку для перевірки чи ремонту. Це може бути проблема апаратного забезпечення, хоча ми точно не знаємо, це серйозно чи ні.

Бувають випадки, коли зарядний порт слабшає, і належний контакт не встановлюється, що призводить до збою в зарядці. Це одна з проблем, з якою ви не можете щось зробити, особливо якщо вам не зручно відкривати телефон для перевірки. Ось чому вам потрібна допомога того, хто має достатні навички.

Маєте проблеми з телефоном, який не заряджається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:
 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4