LG G6 відстає після оновлення Oreo

#LG # G6 - це флагманський телефон, випущений минулого року, який використовує алюмінієву раму зі скляною спереду і ззаду. Телефон має рейтинг IP68, що забезпечує захист пристрою від води та пилу. Він використовує процесор Snapdragon 821, який поєднаний з 4 ГБ оперативної пам'яті, що дозволяє йому безперебійно запускати будь-які програми. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо LG G6, що відстає після проблеми з оновленням Oreo та інших пов'язаних з цим проблем.

Якщо у вас є LG G6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

LG G6 відстає після оновлення Oreo

Проблема: Привіт, у мене є LG G6. Я бачив, що кілька днів тому було оновлення для телефону. Я вирішив оновити телефон. Домашній екран і подібний виглядав приголомшливо. Ну, ось тут у мене починають виникати проблеми. Телефон дуже повільний. Я вирішив утримувати бічні кнопки, щоб я міг видалити весь кеш-файл і перезавантажив телефон. Це все одно не вирішило жодних проблем. Мій телефон все ще відстає і найгірше за все…. Я не вловлюю сигнали, коли виходжу з дому. Я можу здійснювати телефонні дзвінки та надсилати текстові повідомлення, але можливість перегляду веб-сторінок не є варіантом. Я відчуваю, що помилився, оновивши телефон до “oreo”. Будь-яка допомога вдячна. Дякую!

Рішення. Кожного разу, коли телефон проходить серйозне оновлення програмного забезпечення, трапляються випадки, коли він працює не так швидко, як раніше. Зазвичай це спричинено тим, що кешовані дані все ще переналаштовуються телефоном. Зазвичай це спричиняє затримку, оскільки пристрій все ще визначає, які процеси ви використовуєте найбільше, щоб надати йому пріоритет.

Якщо проблема не зникне через добу, спробуйте перезапустити телефон. Іноді це все, що потрібно для усунення проблеми. Після перезавантаження телефону переконайтеся, що ви оновили всі телефонні програми з магазину Google Play.

Ще одним кроком з усунення несправностей, який ви можете зробити, є стирання розділу кешу телефону.

  • На головному екрані натисніть Додатки, а потім Налаштування.
  • Якщо використовується режим вкладки, виберіть вкладку Загальні.
  • Торкніться Зберігання, а потім Внутрішня пам’ять.
  • Зачекайте, поки опції меню закінчать обчислення.
  • Торкніться Кешовані дані, а потім ОЧИСТИТИ.
  • Зачекайте, поки кешовані дані очистяться; залежно від розміру, це займе кілька секунд.
  • По завершенні екран зберігання оновлюється, а кешовані дані відображаються як 0 B. Це означає, що ваші кешовані дані успішно очищені.

Якщо телефон все ще відстає, існує ймовірність, що це спричинено старими даними програмного забезпечення, які не були повністю видалені з телефону. Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

LG G6 Відставання у функціях мовлення до тексту

Проблема:Десь за останній місяць-два я помітив дві дуже неприємні зміни у функціональності мовлення в текст Android на моєму телефоні (щойно оновлене до Oreo, але жодних змін). По-перше, я помітив, що варіанти альтернативних слів, де Android може не бути впевненим у слові, стали набагато менш надійними, тому мені тепер доводиться вручну виправляти помилки (деякі прості помилки в правописі самовиправляються при дотику до тексту). Наприклад, я просто продиктував кілька дурниць, і слово (тепер забуте), яке не було дуже близьким до “жалюгідне”, дає мені варіанти жалюгідного, жалюгідного та жалюгідного (ці параметри з’являються при натисканні на слово - я використовую Keep в даному випадку), тоді як раніше я часто отримував пропозицію щодо слова, яке я насправді говорив. Зараз я переважно, якщо не завжди, отримую лише слова з однаковим коренем (наприклад, жалюгідні).Друге питання, яке зводить мене з розуму, полягає в тому, що, якщо я не вимовляю дуже багато слів поспіль, текст не з’явиться на моєму телефоні приблизно 7 секунд. Як тільки він перестав працювати ідеально, я міг, принаймні, натиснути кнопку мікрофона після вимови одного або кількох слів, і текст з’явився б негайно, але тепер він просто деактивує мікрофон (як очікувалося), але нічого не відбувається. Тепер мені доводиться вимовляти слова і чекати 7 секунд, поки вони з’являться, що надзвичайно розчаровує, намагаючись не відставати від жвавого групового чату в додатку Повідомлення.Я міг би принаймні натиснути кнопку мікрофона після вимови одного або декількох слів, і текст з’явився б негайно, але тепер він просто деактивує мікрофон (як і очікувалось), але нічого не відбувається. Тепер мені доводиться вимовляти слова і чекати 7 секунд, поки вони з’являться, що надзвичайно розчаровує, намагаючись не відставати від жвавого групового чату в додатку Повідомлення.Я міг би принаймні натиснути кнопку мікрофона після вимови одного або декількох слів, і текст з’явився б негайно, але тепер він просто деактивує мікрофон (як і очікувалось), але нічого не відбувається. Тепер мені доводиться вимовляти слова і чекати 7 секунд, поки вони з’являться, що надзвичайно розчаровує, намагаючись не відставати від жвавого групового чату в додатку Повідомлення.

Рішення: Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому випадку, це перевірити, чи не викликає затримку програма, яку ви завантажили. Для цього просто запустіть телефон у безпечному режимі. Коли телефон працює в цьому режимі, дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, проблема, швидше за все, спричинена завантаженим додатком. Дізнайтеся, що це за програма, і видаліть її.

Якщо проблема все ще виникає навіть у безпечному режимі, виконайте кроки, перелічені нижче.

  • Спробуйте стерти кеш текстових повідомлень з диспетчера програм.
  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

LG G6 не повідомляє програми після оновлення Oreo

Проблема: У мене LG G6. Після оновлення Oreo я не отримую певних додатків про їх конкретні сповіщення. Додатки - це TNC Now (місцева станція новин), яка, як правило, надає джингл NBC, магазин швидкісних виправлень Speedway (він зазвичай дзвонить) та The Weather Channel (зазвичай видає 2 різні звуки погоди в залежності від тяжкості погоди). Перші 2 відображатимуть піктограму програми у верхній частині екрана. Канал "Погода" нічого не показує.

Рішення: Перше, що вам потрібно буде зробити, це перевірити, чи є в цих додатках оновлення з магазину Google Play. Якщо вони є, то оновіть їх відповідно. Також найкраще видалити зазначені програми, а потім встановити нову версію з Google Play Store. Не забудьте також перевірити налаштування сповіщень телефону.