Що робити, якщо сповіщення Galaxy S8 перестали працювати після оновлення

Оновлення зазвичай вносять кардинальні зміни, тому не дивно, що деякі користувачі можуть виявити, що знайомі функції чи функціональні можливості зникли. У деяких інших випадках оновлення можуть безпосередньо призвести до очевидних проблем. У сьогоднішній статті про усунення несправностей ми хочемо розглянути поширену проблему, з якою стикаються багато користувачів Android: проблеми із сповіщеннями після встановлення Android Oreo. Якщо ви один із нещасних користувачів, у якого після оновлення виникають проблеми із сповіщеннями, обов’язково зверніться до рішень, згаданих у цій статті.

Проблема №1: Що робити, якщо сповіщення Galaxy S8 перестали працювати після оновлення

У мене така ж проблема, як і в багатьох інших. Я не отримую сповіщень від мого додатка для обміну повідомленнями. Після оновлення до Oreo, який я ненавиджу, і мені шкода, що я оновив зараз. Все ввімкнено, щоб отримувати сповіщення, і я очистив усі сховища кеш-пам’яті. Я годинами переглядаю меню. І я ніяк не можу відкрити задню панель, щоб вийняти батарею. Я думав, оскільки він є водонепроникним, це робить доступ до акумулятора неможливим для користувача. Тож я ніяк не можу побачити м’який скидання. Я дуже не хочу скидати заводські налаштування, що може навіть не вирішити проблему. Потрібні дні, щоб повернути все так, як було, і в мене немає часу. Але якщо він позбудеться Oreo і повернеться до того, що було, можливо, того варто. Будь ласка, дайте мені знати, чи є якісь виправлення цієї проблеми, які я ще не знайшов. 

Рішення: За допомогою оновлення Android Oreo компанія Samsung внесла деякі зміни в роботу сповіщень. Тепер користувачі не можуть використовувати власні мелодії дзвінка та сповіщення для текстових повідомлень під час використання програми обміну текстовими повідомленнями. Samsung не має офіційного пояснення, чому вони це зробили, тому ми не можемо сказати вам, чому це так. Якщо раніше ви встановлювали власні (не за замовчуванням) мелодії дзвінка та сповіщення для своїх повідомлень перед оновленням, це причина, через яку ваш S8 наразі може не отримувати сповіщення. Якщо ви хочете використовувати той самий додаток для обміну текстовими повідомленнями, радимо скинути всі налаштування сповіщень за замовчуванням і використовувати лише тони, надані Samsung. Якщо ви використовуєте сторонній додаток для налаштування мелодій дзвінка, а сповіщення звучать як Zedge, ви не зможете використовувати його з програмою обміну текстовими повідомленнями Samsung.

Якщо ви можете скористатися іншою програмою обміну текстовими повідомленнями, ви зможете продовжувати використовувати власні мелодії дзвінка та сповіщення. У магазині Play багато інших додатків для обміну текстовими повідомленнями, які ви можете спробувати. Ви можете розпочати з власних повідомлень Google Android.

У разі виникнення проблем із програмою сповіщень на вашому пристрої спробуйте стерти кеш-пам’ять та / або дані програми BadgeProvider. Ось як:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Натисніть Додаткові налаштування у верхньому правому куті (піктограма з трьома крапками).
 4. Виберіть Показати системні програми.
 5. Знайдіть і торкніться програми BadgeProvider.
 6. Торкніться Зберігання.
 7. Натисніть кнопку Очистити дані.
 8. Перезапустіть S8 і перевірте наявність проблеми.

Проблема №2: Програми Galaxy S8 не відкриваються під час використання ярликів додатків

Програми відображаються на головному екрані, але коли я провожу пальцем до списку програм, усі програми, що зберігаються на моїй SD-карті, мають сірі піктограми Android, і з’являється повідомлення про помилку „програми не знайдено”. Але я знаю, що програми працюють і не пошкоджені, бо коли я кажу Біксбі відкрити програму, вона відкривається. Але ще раз ярлик не працює у списку програм. Я перезапустив кілька разів. Я зняв і переклав SD-карту. Я намагався видалити та перевстановити програми, і це іноді дуже тимчасове виправлення. Однак це клопоти, які я не хочу продовжувати. Інакше телефон феноменальний. Я мав чудовий досвід до цього моменту, але був би дуже вдячний, якби цю проблему вдалося виправити. Дякую. Хосе Мендес

Рішення: Деякі програми не розроблені для роботи на SD-картах, тому, якщо натискання ярлика програми призводить до аварійного завершення роботи або невдалого завантаження, вам слід подумати про переміщення такої програми до інтернет-пам'яті телефону.

Крім того, ви можете спробувати скинути всі налаштування програми, щоб переконатися, що всі необхідні програми за замовчуванням, які можуть знадобитися програмі, яку ви намагаєтеся відкрити, активовані. Скидання налаштувань програми матиме такі наслідки:

 • знову вмикає раніше вимкнені програми та послуги
 • скидає програми за замовчуванням для дій
 • вимикає фонові обмеження даних для програм
 • повернути дозволи програми за замовчуванням
 • розблокувати сповіщення програми

Щоб скинути налаштування програми на вашому S8:

 1. Відкрийте програму Налаштування.
 2. Торкніться Програми.
 3. Торкніться значка "Більше налаштувань" (із трьома крапками) у верхньому правому куті.
 4. Торкніться Скинути налаштування програми.

Якщо на даний момент нічого не працює, ви також можете спробувати очистити налаштування телефону, щоб повернути всю інформацію про програмне забезпечення за замовчуванням. Це часто є ефективним рішенням при роботі з програмами або проблемами із сповіщеннями. Щоб очистити налаштування телефону:

 1. На головному екрані проведіть пальцем угору по порожньому місці, щоб відкрити панель програм.
 2. Торкніться Загальне управління> Скинути налаштування.
 3. Торкніться Скинути налаштування.
 4. Якщо ви встановили PIN-код, введіть його.
 5. Торкніться Скинути налаштування. Після завершення з’явиться вікно підтвердження.

Проблема №3: ​​Що робити, якщо Galaxy S8 має кілька проблем: програми не завантажуються, перегріваються, замерзають

Моя галактика S8 кілька місяців тому втратила будь-який звук, лише коли підключені навушники, звук працює, акумулятори стають дуже гарячими, а телефон загалом повільний і замерзає, але працює нормально. 3 дні тому раптово розпочався з цього повідомлення на головному екрані в циклі: Додаток TWLauncher (LogsProvider процес com.sec.android.provider.logsprovider) несподівано зупинився. Будь ласка спробуйте ще раз. Примусово закрити ". Я не можу отримати доступ до жодної програми, оскільки час між цикловими повідомленнями становить секунди. У мене є сила закрити, але цикл повідомлення продовжується. Я вимкнув повторне відкриття в режимі розробника та очищення кеш-розділу та перезавантаження, але я отримую це повідомлення. E: copy_kernel_file :: Не вдається відкрити /data/log/recovery_kernel_log.txt, потім повертається до перезапуску, і циклічні повідомлення з'являються знову. Я намагався підключитися до ПК (Kies), але він не може підключитися, оскільки його бачучі програми відкриваються на телефоні,і оскільки я не можу пройти цикл, щоб щось закрити. Я вийняв батареї та вставив їх знову. Нещастить. Багато сентиментальних сімейних фотографій та повідомлень, але нічого не було створено, і телефон не кореневий. Будь ласка, допоможіть мені SOS, дякую. ПК не зміг вибрати пристрій.

Рішення: Ми не маємо повної історії вашого пристрою, щоб визначити, де криється проблема. Ми пропонуємо вам просто зробити скидання заводських налаштувань одразу, тим більше, що у вас зараз виникає кілька проблем. За допомогою пристрою для відновлення заводських налаштувань ви будете знати, чи проблеми пов’язані з помилкою програмного забезпечення чи ні. Якщо вони залишаються після скидання заводських налаштувань, ви можете припустити, що це стосується поганого обладнання. У цьому випадку вам потрібно надіслати пристрій компанії Samsung, щоб вони могли перевірити та відремонтувати його.

Для довідки, ось кроки щодо відновлення заводських налаштувань вашого S8:

 1. Створіть резервну копію даних.
 2. Вимкніть пристрій.
 3. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 4. Коли з’явиться зелений логотип Android, відпустіть усі клавіші («Встановлення оновлення системи» відображатиметься приблизно 30 - 60 секунд, перш ніж відображатимуться опції меню відновлення системи Android).
 5. Кілька разів натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Проблема No4: Як видалити папку заблокованих повідомлень із програми обміну текстовими повідомленнями Galaxy S8

Як зробити так, щоб тексти з заблокованих номерів були мені видимими? Я торкнувся 3 крапок і перейшов до налаштувань у текстовому додатку мого Galaxy S8 Active, щоб заблокувати номер, і побачив вибір "Заблоковані повідомлення". Я торкнувся цього і міг прочитати 200 текстів від психічного насильника, якого я вже заблокував. Я блокую номери з причини, і я не хочу отримувати їх тексти. Як деактивувати сховище заблокованих повідомлень? Я новачок в Android. Мій старий iphone не мав цієї смішної особливості. Спасибі за вашу допомогу!

Вирішення: Блокування номера чи номерів у вашому пристрої Samsung Galaxy не означає, що ваш телефон більше не отримуватиме повідомлень. Заблоковані повідомлення все одно отримуватиме ваш S8, але вони більше не відображатимуться у вхідних. Натомість вони будуть переадресовані в папку Заблоковані повідомлення, тому, якщо ви передумаєте, ви зможете легко розблокувати номер. Немає можливості видалити папку "Заблоковані повідомлення", тому вам доведеться проявляти творчість у вирішенні конкретної ситуації. З одного боку, ви можете просто припинити перевірку папки "Заблоковані повідомлення". Якщо з якихось причин ви не можете припинити це робити, можливо, доведеться спробувати більш радикальні обхідні шляхи, наприклад, змінити свій номер, повідомити про цю особу в органи влади або попросити підтримки у свого оператора, щоб дізнатись, чи можуть вони надати вам більш досконалі рішення.