Як виправити не працює трекпад контролера PS4 (тачпад)

Деякі контролери PS4 можуть страждати від поганої роботи трекпада або проблем із сенсорною панеллю. Якщо трекпад контролера PS4 не працює, і ви не уявляєте, чому, ця стаття може допомогти. Ми обговорюємо деякі найпоширеніші причини цієї проблеми та способи її усунення.

Які причини проблем із трекпадом контролера PS4?

Є кілька речей, які можуть призвести до того, що трекпад контролера PS4 не працює. Давайте перевіримо кожну з них нижче.

Випадкова помилка контролера.

Контролер PS4 - надійний пристрій протягом багатьох років, але деякі геймери можуть виявити, що їх власний контролер час від часу може не працювати належним чином. Більшість повідомлень про проблеми з трекпадом або тачпадом на контролерах PS4, як правило, пов’язані з зносом або фізичними несправностями, хоча деякі випадки в цій частині також пов’язані з тимчасовими помилками. Такі помилки легко усунути, хоча простим відключенням або заряджанням контролера протягом декількох хвилин.

Будь-який електронний пристрій іноді може зіткнутися із збоями, якщо вони тривалий час працювали безперервно. Щоб виправити можливі випадкові помилки, спробуйте на мить вимкнути контролер, перш ніж використовувати його знову.

Випуск програмування гри.

У деяких випадках трекпад не працює на контролерах PS4, причина може бути поза самим контролером. Деякі оновлення ігор можуть зіпсувати кілька речей і спричинити проблеми. Наприклад, декілька гравців Battlefield 5 повідомляють про проблему, коли їх трекпади PS4 не спрацьовують несподівано після оновлення гри.

Якщо ви помітили, що використання сенсорної панелі є хибним лише під час гри в певну гру, швидше за все, це проблема кодування гри, а не проблема консолі чи контролера.

Несправність обладнання.

Якщо ваш трекпад перестав працювати у всіх іграх, це, ймовірно, спричинено поганим обладнанням. Контролери, які іноді випадково випадають, можуть зазнати пошкодження внутрішніх компонентів, хоча зовні немає явних ознак пошкодження.

У деяких випадках користувачі, які намагаються виправити свої контролери, можуть зіткнутися з проблемами трекпада, якщо вони не справляються з ремонтом належним чином. Якщо ви нещодавно намагалися відремонтувати контролер або хтось зробив це за вас, спробуйте перевірити, чи правильно підключений стрічковий роз'єм.

Виправлення проблеми з трекпадом або сенсорною панеллю контролера PS4

Проблеми з трекпадом на контролері PS4 трапляються нечасто і, як правило, через неякісне обладнання. Однак у деяких випадках, коли вони не спричинені апаратною несправністю, нижче ви можете спробувати.

 1. Вирішення проблем з контролером.

  Перше, що ви повинні зробити, зіткнувшись з проблемою контролера PS4, це перезапустити його. Це гарантує, що ви вирішите можливу проблему випадкової помилки на початку усунення несправностей.

  Переконайтеся, що ви заряджаєте контролер принаймні 30 хвилин, перш ніж намагатися його перезапустити. Після заряджання просто натисніть і утримуйте кнопку PlayStation (між двома аналоговими паличками) близько 10 секунд. Це вимкне контролер.

  Якщо у вашого контролера PS4 є інші проблеми, крім непрацюючої трекпада, спершу розгляньте цю проблему. Нижче наведено деякі статті, які можуть вам виявитися корисними:

  –Не включатиметься

  -проблисковий синій

  –Не стягуватиме плату

  –Не синхронізується

  -проблисковий білий

 2. Встановіть оновлення гри.

  Якщо трекпад перестає працювати лише в певній грі, може виникнути проблема з цією грою, а не з контролером. Переконайтеся, що у гру, у яку ви граєте, запущена остання доступна версія, особливо якщо ви граєте в режимі офлайн. Зміни кодування гри час від часу викликають небажані ефекти. Якщо проблема виникла відразу після встановлення нового ігрового патчу, можливо, доведеться почекати чергового оновлення, щоб вирішити проблему.

  Якщо ваш PS4 постійно підключений до Інтернету, він, можливо, наразі буде повністю оновлений, але ви завжди можете двічі перевірити наявність оновлень, коли виникають проблеми.

 3. Скиньте контролер PS4.

  Якщо у вас є інший контролер PS4, ви можете спробувати перевірити, чи проблема виявлена ​​на першому контролері. Якщо ваші ігри працюють нормально, а трекпад працює з вашими іграми за допомогою другого контролера, ви можете вирішити проблему контролера, повернувши його налаштування за замовчуванням. Ви можете зробити це, скинувши контролер PS4.

  Ось як:

  -Вимкніть контролер, натиснувши та утримуючи кнопку PS протягом 10 секунд.

  -Натисніть кнопку скидання за допомогою зубочистки або шпильки Боббі. Кнопка скидання знаходиться всередині крихітного отвору внизу лівого спускового гачка. Спробуйте натиснути та утримувати цю кнопку близько 3 секунд.

Ремонт або заміна.

Якщо жодна з наведених вище пропозицій не вирішила вашу проблему, для вас є два варіанти: ремонт або заміна. Ремонт трекпада відносно простий, якщо ви знаєте, як це зробити. Є цілий ряд простих для перегляду відео YouTube, як це зробити, якщо ви зацікавлені в ремонті самостійно.

Якщо ви не думаєте, що зможете керувати ремонтом, або якщо у вас немає часу на це, ми пропонуємо вам просто придбати контролер заміни.

Пропоновані показники:

 • Як виправити збій Red Dead Redemption 2 | Xbox One
 • Що робити, якщо ваш PS4 не встановить останнє оновлення
 • Як виправити контролер PS4 не буде підключатися або синхронізуватися Легкі кроки
 • Як виправити службовий обов'язок Сучасна війна продовжує руйнуватися Xbox One

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.