Що робити, якщо у вашого Google Pixel 2 раптом виникла проблема мерехтіння екрана (прості кроки)

Проблема мерехтіння екрану може вплинути на будь-який смартфон незалежно від його технічних характеристик, марки чи моделі. У нас є читачі, які вже зв’язалися з нами щодо цієї проблеми, і деякі з них були власниками Google Pixel 2. Ось чому нам потрібно ще раз вирішити цю проблему, навіть якщо ми вже публікували кілька статей. Цього разу предметом усунення несправностей буде Pixel 2.

У цьому дописі я розповім вам про усунення несправностей вашого Pixel з мерехтливим екраном. Ми розглянемо всі можливості і виключимо їх по черзі, поки не зможемо визначити, в чому проблема і як з нею боротися. Отже, якщо ви є одним із власників цього пристрою або будь-якого смартфона Android із подібною проблемою, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Перш ніж що-небудь, якщо у вас є інші проблеми з вашим пристроєм, спробуйте переглянути сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали кілька проблем із цим пристроєм. Шанси на те, що ми вже опублікували допис, який вирішує подібні проблеми. Спробуйте знайти проблеми, які мають подібні симптоми з тими, що зараз є у вас, і сміливо використовуйте запропоновані нами рішення. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, заповніть нашу анкету та натисніть "надіслати", щоб зв'язатися з нами.

Як вирішити проблеми з Pixel 2 із проблемою мерехтіння екрана

Проблеми мерехтіння екрана - це складна проблема. Найкраще, що ви можете зробити, це виключити можливість того, що це просто проблема, спричинена програмами, або проблема з прошивкою, яка призводить до мерехтіння екрана. Після виключення цього, і проблема все ще триває, це може бути проблемою з апаратним забезпеченням, і для цього вам потрібен технік, який перевірить це для вас. З усім сказаним, ось що ви повинні зробити щодо цієї проблеми:

Перше рішення: запустіть телефон у безпечному режимі

Це потрібно знати, чи причиною цього є сторонні програми. У цьому режимі всі програми, які ви завантажили з Play Store, тимчасово буде вимкнено. Отже, якщо мерехтіння припиняється, коли ваш Pixel 2 перебуває в цьому режимі, це означає, що причиною проблеми є стороння програма. Знайдіть цю програму та видаліть її, щоб вирішити цю проблему.

Ось як ви запускаєте свій Pixel 2 у безпечному режимі:

 1. Коли пристрій увімкнено, натисніть і утримуйте кнопку живлення (розташовану праворуч), доки не з’явиться підказка про вимкнення, а потім відпустіть.
 2. Торкніться і утримуйте живлення, доки не з’явиться запит "Перезавантажити в безпечний режим", а потім відпустіть.
 3. Натисніть OK для підтвердження.
 4. Процес перезапуску може зайняти до 45 секунд.
 5. Після перезапуску внизу ліворуч на екрані розблокування / головного екрана з’являється «Безпечний режим».

Продовжуйте користуватися телефоном, поки він перебуває в безпечному режимі, щоб знати, чи не проблема спричинена сторонніми програмами. Якщо проблема виглядає вирішеною, коли вона перебуває в цьому режимі, то підтверджується, що це пов’язано зі сторонніми програмами. Знайдіть ті програми, які їх видаляють.

 1. На головному екрані натисніть значок стрілки, щоб відобразити всі програми.
 2. Перейдіть: Налаштування> Програми та сповіщення.
 3. Торкніться Переглянути всі програми "xx".
 4. Торкніться програми, яка, на вашу думку, спричиняє проблему.
 5. Натисніть Видалити.
 6. Натисніть OK для підтвердження.

Однак, якщо мерехтіння триває навіть у безпечному режимі, наступне, що вам слід зробити, - це усунення несправностей мікропрограми.

Друге рішення: Витріть розділ кешу

Кеш системи складається з невеликих файлів, створених системою, які допомагають забезпечити безперебійну роботу телефону. Хоча вони є тимчасовими файлами, вони відіграють важливу роль у загальній продуктивності вашого пристрою. Якщо деякі з них пошкоджені або застаріли, можуть виникнути проблеми з продуктивністю та інші проблеми. Краще видалити системний кеш, щоб ці файли були замінені новими. Ось як ви це робите:

 1. Вимкніть Google Pixel 2.
 2. Після вимкнення натискайте кнопку живлення та зменшення гучності протягом деякого часу.
 3. Це ввімкне пристрій, і вам потрібно буде утримувати обидві кнопки, доки логотип Google Pixel 2 не зникне.
 4. Після цього просто почекайте часу, поки пристрій перейде в режим відновлення.
 5. Далі ви можете вибрати мову на ваш вибір.
 6. Далі слід натиснути на опцію “Wipe Data and Cache”.
 7. Після цього просто натисніть на опцію “Wipe Cache”.
 8. Вам буде запропоновано підтвердити те ж саме, натисніть Так, щоб продовжити.
 9. Після цього вам потрібно почекати, поки ваш Google Pixel 2 очистить весь розділ кешу.
 10. Після цього натисніть на перезавантаження. Це перезапустить ваш пристрій.
 11. Після перезапуску ви закінчите.

Якщо мерехтіння екрану продовжується після витирання розділу кеш-пам'яті, то крайнім заходом буде скинути налаштування пристрою.

Третє рішення: створіть резервну копію файлів і скиньте Pixel 2

Це останній крок усунення несправностей, який визначає, чи потрібно вам приносити телефон до магазину чи ні. Якщо мерехтіння пов'язане з проблемою вбудованого програмного забезпечення, тоді скидання зможе це виправити, але якщо це проблема апаратного забезпечення, то з цим можна зробити лише так багато. Перед скиданням переконайтеся, що зробили резервну копію важливих файлів і даних, оскільки вони будуть видалені, і після цього їх не вдасться отримати.

 1. Переконайтеся, що пристрій вимкнено.
 2. Натисніть і утримуйте кнопки живлення + зменшення гучності, доки не з’явиться режим завантажувача (зображення Android із запуском над ним), а потім відпустіть.
 3. Виберіть режим відновлення.
 4. За допомогою кнопок гучності переглядайте доступні опції, а для вибору - кнопку живлення.
 5. Пристрій миттєво спалахне початковий екран Google, а потім перезапуститься в режимі відновлення.
 6. Якщо на екрані відображається зображення зламаного Android із написом “No Command”, натисніть і утримуйте кнопку живлення. Натисніть кнопку збільшення гучності один раз, а потім відпустіть кнопку живлення.
 7. На екрані відновлення Android виберіть Wipe data / factory reset.
 8. Виберіть Так, а потім надайте кілька хвилин для завершення процесу скидання заводських налаштувань.
 9. Виберіть Перезавантажити систему зараз.
 10. Залиште кілька хвилин для завершення процесів скидання до заводських налаштувань та перезавантаження.

Я сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей вам допоміг. Якщо у вас є інші проблеми з телефоном, якими ви хочете поділитися з нами, не соромтеся зв’язуватися з нами в будь-який час або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які також можуть бути вам корисними:

 • Як виправити Google Pixel 2, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]
 • Чому мій Google Pixel 2 не вмикається і як це виправити? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Google Pixel 2, який не може надсилати або отримувати електронні листи? [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити з Google Pixel 2, який не може підключитися до Wi-Fi? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Google Pixel 2, який не буде залишатися на зв'язку з Інтернетом після оновлення, повідомлення не надсилатимуться