7 найкращих віджетів годинника для Android 2020 - Короткий довідковий посібник

Щось таке принципове, як годинник, може здатися важливим для багатьох користувачів мобільних пристроїв. Це тому, що незважаючи ні на що, воно завжди є. Будь то на екрані блокування або на головному екрані, будь-який пристрій Android дасть вам змогу побачити віджет годинника або дату часу та часовий пояс на будь-якому екрані, якщо ви не перебуваєте в програмі. Більшість віджетів годин, пропонованих виробниками, є досить загальними і не пропонують багато з точки зору налаштувань.

Це може бути дуже неприємно, враховуючи те, що пристрої Android можна широко налаштовувати, що насправді є красою платформи. Однак налаштувати віджет годинника Android досить просто, і це можна зробити за кілька простих кроків завдяки стороннім програмам, доступним у Google Play Store. На жаль, у магазині Play доступно забагато програм віджетів для годинника, що ускладнює пошук найкращого, призначеного на ваш смак.

Сьогодні ми поговоримо про п’ять віджетів, призначених для пристроїв Android, які, без сумніву, покращать ваш досвід роботи на мобільних пристроях. Більшість із цих програм можна завантажити безкоштовно, але деякі спеціальні функції ви зможете розблокувати за допомогою покупок у програмі.

Найкращі віджети годинника для смартфонів Android

віджети годинника для Android

1. Хронус

Це вичерпний віджет для всієї інформації, яка вам знадобиться протягом одного дня. Цей віджет додаток поєднує в собі новини, погоду, годинник, записи календаря, запаси та завдання. Ви можете використовувати широкий досвід роботи з віджетами на головному екрані, який пропонує всі вищезазначені деталі одним поглядом, або вибрати, що ви хочете, на своєму пристрої.

Розділ новин у віджеті годинника має функцію "читати пізніше" за допомогою Pocket. Також доступне розширення Gmail, яке допоможе вам переглядати електронні листи безпосередньо на головному екрані.

Щодо функцій, які він пропонує, віджет годинника Chronus, безумовно, варто спробувати. Він знаходиться високо в нашому списку віджетів годин, які потрібно спробувати для свого пристрою Android. Розробники стверджують, що, поєднуючи такі аспекти, як новини, акції тощо з годинником, центральний процесор не повинен нести основний тягар цих завдань окремо.

Однак це може вплинути на час роботи від акумулятора, але це може залежати від типу вашого пристрою. Chronus можна завантажити безкоштовно. Ви можете розблокувати деякі функції за допомогою покупки в додатку.

Завантажте зараз: тут

віджети годинника для Android

2. Віджет годинника

Це спрощений додаток, який дає вам саме те, що ви хочете, без зайвої метушні. Якщо ви хочете віджет годинника, то це те, що ви тут отримаєте. Ви можете вибрати спеціально розроблені стилі годинника для домашнього екрану, розмір шрифту, вибрати кольори та зробити набагато більше.

Віджет зв’язаний із програмою годинника за замовчуванням і запустить меню будильників одним натисканням. Важливо додати віджет Clock до списку ігнорованих програм, якщо на вашому пристрої встановлено диспетчер завдань. Якщо цього не зробити, годинник не буде оновлювати час.

Це досить основний додаток і робить те, що повинен. Тут вам не доведеться багато до чого скаржитися, враховуючи простоту, яку він пропонує. Додаток сумісний з пристроями під управлінням Android 4.1 або новішої версії. Це безкоштовний додаток, але вам не потрібно турбуватися про рекламу.

Однак тут є покупки через додаток. Розробники часто оновлюють додаток з допомогою декількох нових функцій. Переконайтеся, що ви дуже добре розглядаєте додаток із магазину Play.

Завантажте зараз: тут

віджети годинника для Android

3. Віджет GO Clock

Цей конкретний додаток пропонує інший підхід до віджетів годинника та має дещо інший набір функцій на борту. Всього існує дев’ять різних тем, для вашого домашнього екрану підтримуються як аналогові, так і цифрові годинники. Це одна з найбільш універсальних годинникових програм, доступних там, хоча деякі можуть виявити, що деякі стилі застарілі, але це суб’єктивна думка. Віджет підтримує розміри 4 × 1, 4 × 2 та 2 × 2 на головному екрані.

Якщо ви маєте намір використовувати якомога більший віджет, обов’язково потрібно заздалегідь звільнити місце. Розробники згадують, що віджет годинника вимагає роботи GO Launcher EX.

Завантажте зараз: тут

віджети годинника для Android

4. ClockQ

Трохи більш досконала опція ClockQ - це вдосконалена програма блокування екрана, яка пропонує різноманітний перелік функцій порівняно з іншими програмами тут. Незважаючи на те, що Google видалив підтримку віджетів блокування або годинника головного екрана після Android 4.2, це все одно можна використовувати на головному екрані. Додаток має 26 шрифтів на вибір, що дозволяє налаштувати віджет годинника до кожної деталі та змінити розмір шрифту. Однак користувачі преміум-класу отримують доступ до 38 шрифтів.

Це легко один із найбільш настроюваних віджетів годинника, який ми можемо знайти зараз, і його варто подивитися, якщо ви шукаєте подібну програму. Додаток також має спеціальний віджет для планшетів, що є приємним стилем. Додаток можна завантажити безкоштовно, але вам потрібно буде здійснити покупку в додатку, щоб розблокувати деякі професійні функції.

Завантажте зараз: тут

віджети годинника для Android

5. Годинник

Ви не можете помилитися з програмою Годинник прямо від Google. Це може мати найкращий дизайн з усіх цих. Це значною мірою тому, що він працює на Матеріальному дизайні Google, який в цілому відповідає чистому вигляду.

Це програма Clock наскрізь, але вона також додає купу віджетів Clock до вашого смартфона для використання. Ви можете використовувати Google Clock як годинник, таймер, будильник тощо, але він також має ці віджети, які можна додати на головний екран.

Завантажте зараз: тут

найкращий віджет годинника -

6. Віджет цифрових годинників

Далі у нас є віджет Digital Clock. Завантажте це на свій смартфон Android, і ви зможете отримати на своєму головному екрані серйозно віджет годинника. Віджет Digital Clock фактично має безліч налаштувань, які ви можете зробити, щоб зробити свої віджети унікальними. Він також має інтерфейс Material Design, тому його легко переміщати та налаштовувати.

Завантажте зараз: тут

7. Віджет DashClock

Одне з найпопулярніших віджетів домашнього екрану, DashClock оснащено захоплюючим набором функцій. Це, безумовно, один з найдосконаліших віджетів годин, доступних у Play Store зараз, завдяки великій спільноті шанувальників та розробників.

На жаль, у списку додатків згадується, що додаток більше не підтримується, тому те, що ви бачите зараз, це те, що ви отримаєте. Однак додаток все ще має багато користувачів, дякуючи за досвід, який він пропонує за замовчуванням.

Тут ви матимете доступ до широкого набору стилів, включаючи можливість додавати електронні листи, погоду та сигнали до списку. DashClock також підтримує віджети блокування або головного екрана, хоча це обмежено лише до Android 4.4. Ви можете додати більше розширень до DashClock на їх виділеному веб-сайті, допомагаючи отримати найкращий досвід. Додаток розробників Роман Нурік та Ян Лейк надзвичайно популярний і існує вже досить давно.

Додаток пропонується безкоштовно, без реклами та покупок в додатку. Розробники пропонують розширення для віджету як частину проекту з відкритим кодом, тому немає мотивів монетизувати додаток. У поєднанні з шпалерами Muzei віджет DashClock, безсумнівно, покращить ваш досвід використання.

Найкращі віджети годинника для вироку смартфонів Android

Як бачите, існує безліч чудових віджетних програм для цифрових годинників, які ви можете використовувати з Android. Android постачається з різноманітними програмами віджетів для цифрових годинників, які ви вже можете використовувати зі своїм смартфоном, але якщо ви шукаєте більш приємні стилі чи варіанти з більшою кількістю налаштувань, вони будуть на вашому шляху. Відвідайте та вивчіть Google Play, щоб отримати більше можливостей.

У вас є улюблений віджет цифрових годинників, який ви використовуєте з телефоном Android і завантажуєте через Google Play? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.