Проблема повільного заряджання Samsung Galaxy S6 та інші супутні проблеми

Ласкаво просимо до чергової частини нашої серії виправлення неполадок, де ми прагнемо вирішити проблеми Samsung Galaxy S6, які виникають у наших читачів. У цій останній частині серії ми матимемо справу з проблемою повільної зарядки Galaxy S6 та іншими пов'язаними з цим проблемами. При використанні швидкого зарядного пристрою телефон повинен мати можливість заряджати до 35 відсотків ємності акумулятора від 0 відсотків за 10-15 хвилин. Іноді це не так, оскільки зарядка займає досить багато часу. Це та інші пов’язані з цим проблеми ми намагатимемося вирішити сьогодні.

Samsung Galaxy S6

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

S6 Повільне заряджання

Проблема: Привіт, коли я заряджаю свій galaxy s6 оригінальним зарядним пристроєм, але кабель післяпродажного обслуговування заряджається нормально, але якщо я використовую оригінальний кабель, він видає попередження про “повільну зарядку” і рідко заряджає понад 70%. У мене на телефоні є футляр для мофі, і я не впевнений, чи це взагалі це впливає на нього. Я спробував заряджати як самостійно, так і разом, і він відмовляється працювати, але якщо я вимкну оригінальний кабель на дешевий, хороший, довгий або короткий, він працює чудово. Сюди входять ВСІ «оригінальні» (білі Samsung) кабелі. Рішення може здатися простим (придбати новий кабель), але поки я подорожую, це не такий доступний варіант, як хотілося б, і мене також турбує те, що ця проблема існує. Якщо ви хочете чимсь допомогти, повідомте мене про це

Рішення: У цьому випадку виявляється, що у оригінального кабелю, що постачається з телефоном, є проблема. Найімовірнішою причиною цього є те, що в цьому кабелі можуть бути розімкнуті дроти, що зазвичай трапляється, якщо він постійно накручений або зігнутий. Наразі найкращим рішенням у цьому випадку є використання іншого зарядного кабелю.

Якщо у вас немає доступу до іншого кабелю, вам потрібно провести експерименти зі своїм старим кабелем.

  • Спробуйте шукати найкраще положення зарядного кабелю там, де він заряджає ваш телефон без будь-яких проблем.
  • Очистіть металеві контакти зарядного кабелю. Наявність бруду в контактах зазвичай може спричинити проблеми із заряджанням.

S6 не заряджається

Проблема: Привіт, у мого телефону проблема із зарядкою. Це взагалі не заряджається. Я спробував з іншим зарядним пристроєм, і зарядка на комп'ютері також зробила м'який скидання, але нічого не допомогло. На той момент акумулятор розрядився, і я не можу ввімкнути телефон. Він реагував, коли я тримав кнопку живлення та кнопку зменшення гучності, але це була батарея на 0%, тому вона негайно вимикалася ... Це також трапилося кілька місяців тому, але тоді було м’яко скидання та зарядка за допомогою комп’ютера допомогли. Зараз я спробував усе, і мені не пощастило ... Буду дуже вдячний, якщо ви можете мені допомогти. Дякую

Рішення: У цьому випадку вам залишиться лише кілька варіантів. Спочатку спробуйте почистити зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям або ватного диска, змоченого в спирті. Присутність бруду або сторонніх речовин у цьому порту може перешкодити заряджанню телефону. Спробуйте також використовувати інший зарядний шнур та зарядний пристрій під час заряджання телефону.

Якщо вищевказані кроки не вдаються, то я пропоную принести ваш телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

Деякі можливі причини, чому це відбувається, включають

  • Акумулятор уже несправний
  • Несправна мікросхема живлення
  • Поганий порт зарядки телефону

S6 Випуск акумулятора після оновлення програмного забезпечення

Проблема: З тих пір, як я зробив це оновлення, в налаштуваннях говориться про те, що система щось оновила в диспетчері програм, і час мого заряду акумулятора скасувався, наприклад, мій час автономної роботи становив 59, а тоді, коли я був на телефоні не більше 2 секунд і зросла з 59 до 39 відсотків, а потім, коли я сиджу там і спостерігаю за своїм телефоном, щоб зрозуміти, що робить мій телефон, я бачив, як він стрибає на 1% щохвилини, оскільки це буде відлік часу навіть не триває 2 години, я зараз повністю заряджений з часу його оновлення, що ви можете зробити, щоб допомогти мені подякувати

Рішення. Якщо ця проблема виникла лише відразу після оновлення програмного забезпечення, можливо, дані зі старої версії програмного забезпечення все ще є у вашому телефоні. Ці дані зазвичай видаляються в процесі оновлення, однак бувають випадки, коли вони залишаються позаду. Коли це трапляється, це спричиняє конфлікт із новою версією програмного забезпечення, що спричиняє всілякі проблеми, включаючи цю. Щоб вирішити цю проблему, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

Якщо проблема все ще виникає після скидання, я пропоную перевірити ваш телефон в авторизованому сервісному центрі, оскільки вам може знадобитися отримати новий акумулятор.

S6 раптово не заряджається

Проблема: Раніше сьогодні мій телефон заряджався чудово, а тепер він взагалі не заряджатиметься. Зараз він мертвий, і коли я його покладу на зарядний пристрій, загориться енергетичний знак, але він не заряджатиметься. Що мені робити?

Рішення: Спробуйте використовувати інший зарядний пристрій під час заряджання телефону (сюди входить інший зарядний шнур та зарядний блок). Перед увімкненням телефону не менше 20 хвилин підключайте телефон до зарядного пристрою.

Спробуйте також почистити зарядний порт телефону, оскільки брудний порт також може запобігти зарядці телефону. Для очищення отвору використовуйте балончик зі стисненим повітрям або ватяну паличку, змочену в спирті.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, я пропоную перенести телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його, оскільки це вже може бути проблемою, пов’язаною з апаратним забезпеченням.

S6 Акумулятор швидко розряджається

Проблема: Я ледь користувався телефоном на роботі. Увечері, коли я піду залишити свій акумулятор, скажу близько 55%. Спробую скористатися Facebook або YouTube, і телефон замерзне. Відмовтеся від блокування або розблокування. Це буде цикл живлення. Потім увімкніть “критично низький рівень заряду” - 2%, 1% або 0%. Йому лише 8 місяців, але це зводить мене з розуму. Це траплялося щодня протягом останніх 5 днів.

Вирішення: Спробуйте спершу стерти розділ кешу телефону з режиму відновлення, а потім перевірте, чи проблема все ще виникає. Цей процес видалить тимчасові дані у вашому телефоні, які в разі пошкодження можуть спричинити цю проблему.

Ще одним фактором, який слід перевірити, є те, що додаток, який ви встановили, викликає цю проблему. Увімкніть телефон у безпечному режимі, а потім спостерігайте, чи проблема виникає в цьому режимі. Якщо цього не сталося, це, швидше за все, спричинено програмою, яку ви завантажили на телефон. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Останнім кроком усунення несправностей, який ви можете зробити, є скидання до заводських налаштувань. Перед виконанням цієї процедури обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

Якщо вищевказані кроки не вдаються, то я пропоную перенести ваш телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його, оскільки батарея вже може бути розряджена.

S6 Переривчаста зарядка

Проблема: Коли шнур живлення підключений, він постійно запускає та перестає заряджатись, після чого запускається знову. Іноді взагалі не заряджається. Телефон взагалі не помічає, коли це відбувається. Дуже розчаровує!

Вирішення. Цю проблему зазвичай спричиняє несправний зарядний кабель або брудний порт для зарядки телефону. Спробуйте використовувати новий зарядний шнур під час заряджання телефону. Також слід почистити зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям або ватяної палички, змоченої в спирті.

S6 стає дуже гарячим

Проблема: Телефон надзвичайно гарячий. Останні два тижні стало спекотніше. Я видалив кілька зайвих додатків, які завантажив, очистив кеш-пам’ять, .. вчора ввечері підключив його до мережі, оскільки заряд батареї становив близько 43%, і він легко падає, навіть коли нічого не відкрито (ЩО Я ВІДОМУ) відключив його через пару годин, був на рівні 100%. Прокинувся через 8 годин, і він був повністю мертвим. Я користувався різними зарядними пристроями і т. Д. Зараз весь час гаряче, навіть із закритою кришкою. Скажіть, будь ласка, що мені зробити, щоб це виправити !!! Заздалегідь дякуємо за розгляд допомоги!

Рішення: Чи можете ви все-таки ввімкнути телефон? Якщо ви можете, я пропоную вам зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Після перезавантаження ще нічого не встановлюйте у свій телефон. Спочатку спостерігайте, якщо проблема все-таки виникає. Якщо це сталося, то я пропоную вам віднести телефон до авторизованого сервісного центру, оскільки це вже може бути проблемою, пов’язаною з апаратним забезпеченням.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.