Сенсорний екран Samsung Galaxy S4 зупиняє роботу та інші супутні проблеми

Прихід смартфонів на ринок представив новий спосіб взаємодії з мобільним телефоном. Замість використання клавіатури власник пристрою тепер використовує екран телефону. Наприклад, #Samsung Galaxy # S4 використовує свій 5-дюймовий дисплей як вхідний (при торканні екрана), так і вихідний (при перегляді дисплея) компонент. Іноді, однак, при спробі торкнутися екрана все працює не так, як передбачається. Це те, що ми вирішимо сьогодні, оскільки ми прагнемо вирішити проблему з припиненням роботи сенсорного екрану Galaxy S4 та інші пов’язані з цим проблеми.

Samsung Galaxy S4

Якщо у вас є Samsung Galaxy S4 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Сенсорний екран S4 перестає працювати

Проблема: я прокручував facebook, і з нізвідки сенсорний екран перестає працювати. Я спробував перезапустити телефон кілька разів, ніякої допомоги. Це навіть не розпізнає мого дотику. Кнопка живлення, кнопка меню, кнопка додому та попередня кнопка працюють, але сенсорний екран не працює. Я спробував заводську перезавантаження та скидання. Зараз я застряг у налаштуваннях мови на екрані, оскільки мій дотик все ще не працює. Будь-яка допомога буде вдячна.

Рішення: Спробуйте перевірити, чи можете ви запустити телефон у режимі відновлення. Це окреме середовище від основної операційної системи вашого телефону і корисно перевірити, чи проблема не спричинена збоєм у програмному забезпеченні телефону. З цього місця я пропоную вам скинути заводські налаштування. Зверніть увагу, що дані вашого телефону будуть видалені в процесі, тому перед цим переконайтеся, що у вас є резервна копія.

Якщо після скидання сенсорний екран все ще не працює, тоді ця проблема вже могла бути спричинена несправним цифровим пристроєм. Це та частина телефону, яка розпізнає сенсорний вхід. Якщо це так, то я пропоную принести ваш телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

Чорний екран S4 після падіння телефону

Проблема: Кинув мій S4 зі стільця. Відразу на екрані з’явилася чорна хмара на всьому екрані. Важко було щось на ньому побачити. Тож я замовив новий дигітайзер та екран. Але сподівався, що все одно зможе продовжувати використовувати його, поки не потрапить сюди. Сьогодні екран не з’явиться. Але телефон з’являється. Свіжа батарея. М'яке скидання кілька разів, утримуючи кнопку живлення кілька хвилин за раз. Навіть запустив його в безпечному режимі. досі нічого. Чи є “Джиммі Фікс”, який я можу зробити, поки в п’ятницю не прийде Digitizer?

Рішення: На жаль, у цьому випадку буде важко змінити наслідки падіння, якщо не замінити модуль дисплея. Можна спробувати перевірити, чи існує програмне рішення цієї проблеми, запустивши телефон у режимі відновлення. Якщо ви можете побачити екран у цьому режимі, який є довгим знімком, вам слід стерти розділ кешу вашого телефону. Якщо проблема залишається, найкраще дочекатися заміни дисплея.

Екран S4 чорний і не реагує

Проблема: я користувався телефоном, він був увімкнений і раптово вимкнувся. потім я ввімкнув його знову, і на екрані з’явилися зелені плями. Я вийняв акумулятор і повернув його назад, але не працюю. Тепер екран залишається чорним, і він не реагує. що я повинен зробити. І ПРО ЧАСТИНУ "ПЕРЕВОЗНИК" Я НЕ ЗНАВ, ЩО ВИБРАТИ, ТАК Я ОБРАБІВ AT & t

Рішення: Спробуйте вийняти акумулятор, потім натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину. Це розряджає телефонну схему і очищає її оперативну пам’ять. Вставте акумулятор і перевірте, чи телефон не ввімкнеться. Якщо він не вмикається, спочатку підключіть телефон до настінного зарядного пристрою принаймні на 20 хвилин, а потім ще раз перевірте, чи можете ви ввімкнути телефон.

Якщо екран все ще не реагує, чорний, спробуйте отримати доступ до режиму відновлення телефону. З цього місця я пропоную вам скинути заводські налаштування. Зверніть увагу, що це призведе до видалення даних вашого телефону, тому продовжуйте, лише якщо у вас є резервна копія.

Якщо проблема все ще виникає навіть у режимі відновлення, спробуйте використати інший акумулятор на телефоні, щоб усунути будь-які проблеми, пов’язані з акумулятором, які могли спричинити цю проблему.

Якщо вищевказані кроки з усунення несправностей не вдаються, пропоную звернутися до авторизованого сервісного центру та перевірити його.

S4 Завантаження, не вимикайте цільову помилку

Проблема: екран не реагував. Виконували кроки відповідно до вашої пропозиції. Тепер весь телефон заблоковано. На ньому написано "Завантаження, не вимикайте ціль" за допомогою цієї зеленої картинки робота-андроїда. Але нічого не робить. Що тепер?

Рішення: Здається, це проблема з програмним забезпеченням телефону. Якщо телефон застряг на екрані завантаження, вийміть його акумулятор. Повторно вставляючи акумулятор, спробуйте запустити телефон у безпечному режимі. Якщо ви можете запустити пристрій у цьому режимі, зробіть резервну копію даних телефону. Після того, як ви зробили резервну копію своїх даних, перезапустіть телефон у режимі відновлення, а потім скиньте заводські налаштування.

Екран S4 тріснув після падіння

Проблема: Мій Samsung Galaxy s4 сидів зверху холодильника, і хтось відкрив його, і він впав. Тепер екран тріснув зсередини, і він більше не засвітиться, лише кнопки. Світло блимає. Телефон дуже неактивний. Я не можу відповісти ні на телефонні дзвінки, ні на що інше. Екран повністю порожній, але я все одно отримую сповіщення. Я майже впевнений, це пошкоджений РК-дигітайзер

Рішення: Якщо екран телефону зламався, але ви все ще отримуєте сповіщення, то існує ймовірність пошкодження дисплея. Вам потрібно буде доставити його в авторизований сервісний центр, перевірити та замінити.

Чорний екран S4 після заміни дисплея

Проблема: у мене є Samsung Galaxy s4 gt-i9505, скло було потріскане, і після того, як я його відправив на ремонт, вони поміняли скло, але через тиждень екран став чорним, я чую, як телефон працює, коли я торкаюся екрана, але це не відображає що-небудь на екрані, я повернув його до ремонтної майстерні, і вони кажуть, що вони все спробували і не можуть це виправити, і вони не знають, в чому проблема .... будь ласка, допоможіть

Рішення: Спробуйте перевірити, чи можете ви отримати доступ до режиму відновлення вашого телефону. Якщо ви можете отримати доступ до цього режиму, проблема може бути пов'язана з програмним забезпеченням. Я пропоную вам скинути заводські налаштування звідси. Зверніть увагу, що дані телефону будуть видалятися в процесі, тому перед тим, як продовжити, обов’язково отримайте резервну копію.

Якщо ви не можете отримати доступ до режиму відновлення, існує ймовірність, що проблема викликана апаратним забезпеченням телефону. Це може бути спричинено несправним дисплеєм, слабким зв’язком між дисплеєм та платою, або може бути несправна сама плата телефону. У такому випадку вам доведеться доставити телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

Екран S4 стає чорним, коли висуваються попередження

Проблема: Коли я опускаю попередження, екран стає чорним, коли я намагаюся їх прочитати. Щойно це було зроблено, коли я натиснув кнопку додому, щоб відступити від сповіщень. Я мав певний успіх із перезапуском телефону, хоча, звичайно, це очистило сповіщення, які я намагався прочитати, але навіть це перестало працювати.

Вирішення. Якщо проблема тимчасово виправляється після перезапуску, існує ймовірність, що це може бути проблемою, пов’язаною із програмним забезпеченням. Спочатку потрібно зробити резервну копію даних телефону. Після завершення резервного копіювання потрібно запустити телефон у режимі відновлення. У цьому режимі спочатку виконайте видалення кеш-розділу. Перезапустіть телефон, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, поверніться до режиму відновлення, а потім скиньте заводські налаштування. Після завершення скидання перезапустіть телефон.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.