10 найкращих електронних програм для Android - Огляд програм Droid Guy

Електронна пошта вважається одним із найдавніших і найбільш використовуваних способів спілкування, ми, як правило, отримуємо та надсилаємо електронні листи щодня. Електронні листи від наших близьких, друзів здалеку або навіть отримувати електронні листи від роботи та поштового клієнта. Хочете знати електронну програму для android?

В ідеалі в наші дні у більшості з нас більше немає часу відкривати персональні комп’ютери, щоб просто прочитати електронне повідомлення, яке ми щойно отримали, особливо коли ви не вдома і буквально не маєте доступу до комп’ютера. На наше щастя, це тепер можливо на наших смартфонах. Таким чином, ми покладаємось на наш електронний лист Android, який допоможе нам у цьому.

Більшість людей мають більше одного електронного листа від різних постачальників послуг електронної пошти, вони хочуть обробляти їх разом в одному додатку. Більшість сторонніх програм електронної пошти для Android працюють так само добре, однак також може бути перевага в тому, щоб просто використовувати окрему програму окремо для кожного облікового запису. Тут ми зібрали список найкращих програм електронної пошти для пристроїв Android. Більшість із цих найкращих електронних програм можна завантажити безкоштовно.

Програми електронної пошти для пристроїв Android

Програми електронної пошти

1. Gmail

Програма Gmail поставляється як попередньо встановлена ​​програма на більшості пристроїв Android Smartphone. Одне з найпопулярніших додатків і вважається одним з найбільших імен з точки зору електронних програм для Android. Послуга Gmail була запущена в 2004 році від Google. Спочатку це було лише запрошення, але пізніше було оприлюднено для громадськості до 2007 року, що дозволило потім обсяг пам’яті 1 Гб для кожного користувача, в даний час він надає своїм користувачам принаймні 15 Гб ємності в порівнянні з іншими службами електронної пошти, де вони дозволяють лише до 5мб. На сьогоднішній день Gmail має приблизно 1 мільярд користувачів з найвищим рейтингом 4,4. на Google Play. І оскільки це послуга Google, більшість користувачів Android мають електронну адресу Gmail.

Додаток Gmail вважається одним з найкращих і найпростіших у застосуванні. Зручний додаток, який акуратно впорядковує вашу поштову скриньку, сортуючи їх у різні та окремі папки. Gmail також дозволяє керувати кількома обліковими записами Gmail та службами електронної пошти для зручного використання поштових клієнтів. Крім цього, він також може обслуговувати інші служби електронної пошти від інших постачальників, таких як пошта yahoo, outlook.com тощо.

Завантажте зараз: Google Play

Найкращий електронний додаток

2. Microsoft Outlook

У 1997 році Microsoft придбала та перебрала електронну пошту від Бхатії та Сміта, яку тоді називали HoTMail. Тоді вартість коштувала приблизно 400 мільйонів доларів, після чого вона була перейменована на Windows Live Hotmail. Але лише в 2013 році він знову був перейменований на Outlook.com до теперішнього часу.

Вважається однією з найкращих електронних програм для Android, яка підтримує та працює з Office 365, Microsoft Exchange, Gmail, Yahoo Mail та навіть старими обліковими записами Hotmail.

Однією з важливих особливостей Outlook є Focused Inbox. Можливість зберігати та фільтрувати електронні листи, вкладення, контакти та календар у верхній частині екрана для зручного доступу, щоб ви не пропустили жодного з них, і тепер у нього є нова функція "Не турбувати", хоча вона доступна лише для тепер на пристроях iOS.

Ви можете безкоштовно завантажити програми Outlook у Google Play на свій пристрій Android.

Завантажте зараз: Google Play

Програма електронної пошти для Android

3. Іскра

Проста спільна програма електронної пошти для Android, створена Readdle. Він бере під свій контроль поштову скриньку електронної пошти, фокусуючи та визначаючи пріоритети електронних листів відповідно до їх важливості. Це також миттєво видаляє вашу поштову скриньку.

Однією з найкращих функцій, яку може запропонувати Spark, є можливість зменшення шуму. Це просто означає, що ви отримаєте повідомлення від людей лише про те, що ви вирішите отримувати повідомлення, коли прийде електронне повідомлення від них. Ви зможете не отримувати сповіщення про кожне отримане електронне повідомлення. В основному, можливість бачити важливі повідомлення спочатку від реальних людей, оскільки важливі електронні листи висуваються наверх.

Ви можете безкоштовно завантажити програми Spark у Google Play на своєму пристрої Android.

Завантажте зараз: Google Play

Найкращий додаток електронної пошти Proton Mail

4. ProtonMail

Ще одним найкращим поштовим додатком є ​​ProtonMail, розроблений Proton Technologies. Додаток електронної пошти ідеально підходить для користувачів, що турбуються про безпеку Основною його особливістю є наскрізне шифрування електронної пошти. Це означає, що лише відправник та одержувач повідомлення можуть прочитати електронне повідомлення, унеможливлюючи це будь-кому. В основному, усі повідомлення зберігаються у зашифрованому форматі на сервері, так само сервер також зашифрований. Тоді, окрім згаданого вище, не було б нульового доступу, навіть не ProtonMail. Зважаючи на це, ProtonMail вважається найбільшою у світі зашифрованою електронною поштою.

Програми ProtonMail можна безкоштовно завантажити в Google Play на своєму пристрої Android.

Завантажте зараз: Google Play

Додаток Aqua Mail

5. Aqua Mail

Наступним найкращим поштовим додатком, розробленим MobiSystems, є Aqua Mail. Вважається додатком для щоденних потреб електронної пошти, в якому ви можете легко налаштувати його для інших постачальників послуг електронної пошти, таких як Yahoo, Outlook, Apple, Gmail та багато іншого. Ви можете просто отримати доступ до всіх своїх облікових записів електронної пошти з одного додатка.

Беручи до уваги безпеку та конфіденційність, Aqua Mail не веде запис вашого пароля. Він також використовує потужні та новітні протоколи шифрування. Крім того, це також запобігає підробці електронної пошти.

Іншою особливістю є широкий вибір віджетів, які також можуть синхронізувати ваші календарі та контакти. Push-повідомлення також підтримується Aqua Mail.

Хоча додаток можна безкоштовно завантажити на Google Play на вашому пристрої Android, але ви будете отримувати рекламу постійно після кожного надісланого електронного листа. І більшість його нових та корисних функцій можуть мати доступ лише за допомогою версії pro.

Завантажте зараз: Google Play

Блакитна пошта

6. Блакитна пошта

Blue Mail - це програма для електронної пошти для Android, розроблена Blix. Цей електронний додаток - ще один хороший вибір найкращого електронного додатка для смартфонів Android. Він може підтримувати широкий спектр постачальників послуг електронної пошти, таких як Yahoo, Outlook, Gmail та Office 365, щоб назвати декілька. Він також може підтримувати інші поштові клієнти Microsoft Exchange, POP3 та IMAP. Цей електронний додаток вважається найкращим альтернативним варіантом для використання Gmail з поштовим клієнтом.

Функції програми включають настроювані налаштування та формати сповіщень для кожного облікового запису електронної пошти. І він також має темну тему, завдяки чому їх електронні листи виглядають приємно та створюють сприятливе середовище для читання.

Додаток можна безкоштовно завантажити в Google Play на вашому пристрої Android, але оскільки Blue Mail має власні сервери, деякі з них викликають неабияку занепокоєння, безпечний він чи ні. Поки інші думають про свою безпеку та конфіденційність, інші насправді не проти.

Завантажте зараз: Google Play

Edison Email App

7. Електронна пошта Едісона

Ще одним найкращим додатком електронної пошти для Android є електронна пошта Едісона. Ще один надійний додаток, який також може підтримувати різноманітні та необмежені облікові записи різних постачальників послуг електронної пошти. Ви можете спокійно насолоджуватися Yahoo Mail, Outlook, Gmail, iCloud та багатьма іншими. Отримуйте електронні листи від клієнта, а також можете надсилати електронний лист клієнту.

Його функції включають сповіщення про подорожі, управління пальцем, яке можна налаштувати та налаштувати, а також ви можете керувати своїми обліковими записами електронної пошти за категоріями та дозволяє швидко шукати вміст вашої папки "Вхідні" зі списку папок. Тому буде менше копати повідомлення та економить ваш час. Крім цього, він також доступний для Android, який працює на базі Google WearOS.

Ще однією особливістю, яку слід вивчити, є те, що вона має вбудований помічник, що є, мабуть, найкращою частиною цього додатка. Помічник в основному надає та представляє вам вкладення та списки, наприклад, рахунки за комунальні послуги, квитанції, без необхідності відкривати електронний лист.

Завантажте зараз: Google Play

Електронна пошта MyMail для Android

8. MyMail

Ще одним кращим варіантом як альтернативою програмі Gmail є програма MyMail. Програма електронної пошти, яка дозволяє легко керувати кількома обліковими записами одночасно. Незалежно від того, чи є це Gmail, Yahoo Mail, Outlook, AOL, iCloud та інші поштові клієнти IMAP та POP3 gmail, ця програма захищає їх усіх в одному місці.

Зручний додаток, якому потрібні лише ваша електронна пошта та пароль, і ви готові до роботи. Простий процес, що сприяє швидшому спілкуванню. Хоча ця програма може не вважатися найвищою функціональністю, ніж інші програми електронної пошти для Android, але насправді вона пропонує та пропонує необхідні функції для електронної пошти. Те саме, що і з електронною програмою AquaMail, вона також має рекламу кожного разу, коли надсилається електронне повідомлення.

Завантажте зараз: Google Play

Електронна пошта TypeApp

9. TypeApp

TypeApp - це ще одна захоплююча найкраща програма електронної пошти для вашого пристрою Android. Програма електронної пошти, яка технічно виконує більшість речей, яких ви очікували б від програми електронної пошти. Його функції включають підтримку широкого кола постачальників послуг електронної пошти, також підтримуються push-сповіщення, консолідована папка "Вхідні" та підтримка групових листів. Це деякі особливості програми електронної пошти TypeApp.

Yahoo Mail, Gmail, Outlook, Office 365 - це деякі постачальники послуг електронної пошти, які підтримує TypeApp. Ви можете переглядати та синхронізувати їх як консолідовану поштову скриньку, водночас також підтримуються push-сповіщення. Ще одна чудова річ у цій програмі електронної пошти полягає в тому, що ви можете швидко та легко надсилати електронні листи більше ніж одному одержувачу одночасно за допомогою функції Share Group. Ви можете створити Групу спільного доступу між своїми контактами з робочого та особистих облікових записів, а також кожен член цієї групи може мати доступ до надісланих та отриманих облікових записів електронної пошти, а також також можете надіслати поштовий клієнт.

Цікавою особливістю цього додатка є те, що він може підтримувати знос Android за допомогою WatchOS від Google. Ще однією особливістю вважається можливість вносити деякі модифікації та налаштовувати параметри та вибирати теми.

Існує безкоштовна версія для завантаження цієї програми в Google Play на вашому пристрої Android. Якщо ви хочете використовувати додаткові функції та мати доступ до них, можливо, вам доведеться перейти на про-версію за окрему плату, щоб мати можливість це зробити.

Завантажте зараз: Google Play

Додаток Boxer Email

10. Боксер

Останньою і, безумовно, не найменш найкращою програмою електронної пошти для android є програма Boxer. Ця програма також може бути хорошим вибором як альтернатива для інших встановлених програм електронної пошти для Android. Він також підтримує кілька облікових записів від інших постачальників послуг електронної пошти, таких як Gmail, Exchange, Yahoo Mail, Hotmail, Office 365, Outlook.

Цей додаток має довгий список попередньо налаштованих повідомлень, у якому вам більше не доведеться вводити відповідь на поштовий клієнт, просто вибравши зі списків. Це економить ваш час, щоб зосередитись і на іншій роботі. Його захоплюючі функції включають широкий спектр ярликів, і ви можете надсилати електронні листи в архів, смітити чи блокувати електронні листи, просто проводячи їх. Крім цього, є також 12 інших варіантів, які ви можете налаштувати.

На вибір доступні три версії:

a. Boxer for Exchange, який обмінюється підтримкою Boxer Pro та Boxer Pro + Exchange.

b. Boxer Pro підтримує кілька облікових записів, індивідуальні відповіді та індивідуальний підпис.

c. Boxer Pro + Exchange в основному призначений лише для додаткової підтримки Exchange.

Завантажте зараз: Google Play

Яка ваша улюблена програма електронної пошти? Повідомте нас у коментарях нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.