Вирішено Samsung Galaxy S7 Не розпізнає карту microSD

#Samsung #Galaxy # S7 - це один із декількох смартфонів Android, доступних на ринку, з розширеною опцією зберігання. Ця модель має внутрішню пам’ять 32 ГБ або 64 ГБ. Якщо цього недостатньо для зберігання ваших даних, ви можете розширити це, просто додавши карту microSD, оскільки телефон здатний вмістити карту microSD до 256 ГБ. Хоча це надійний телефон, є випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо Galaxy S7, який не розпізнає проблему з картою microSD та інші пов'язані з цим проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S7 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

S7 Не розпізнає карту microSD

Проблема: Протягом кількох місяців (приблизно в середині зими) зараз, коли телефон вимикався і знову вмикався (перезапуск, втрата заряду акумулятора тощо), моя SD-карта деякий час не відображалася. Це було б близько 30 хвилин. Якби це зайняло більше часу, я стер би кеш системи, і з’явиться SD-карта, хоча вона з’явиться через деякий час. Нещодавно моя SD-карта взагалі не з'являється. Це 64-гігабайтна SD-карта марки Samsung, яку я мав з моменту випуску s5, а у мене був s7 з моменту її випуску і використовував ту саму SD-карту. З тих пір, як моя SD-карта перестала з'являтися і не повертатися, я намагався стерти системний кеш, але він не з'являється. Я також спробував його на своєму старому s5, і він може читати карту, і я можу отримати доступ до всіх файлів. Я спробував також вставити картку.Я завантажився в безпечний режим, і досі картка не відображається. Приблизно в той час, коли це почалося, де це затримає появу моєї sd-карти, стало холодно до місця, де мій акумулятор s7 впав надзвичайно швидко (з 15 до загиблих за секунди) . Я ще не спробував відновити заводські налаштування, я хочу спершу знати інші мої варіанти.

Рішення: Оскільки карта працює без проблем, коли вона вставлена ​​у ваш S5, то існує ймовірність, що проблему може спричинити ваш телефон. Щоб виправити це, спершу очистіть гніздо для картки microSD, використовуючи балон із стисненим повітрям, оскільки іноді бруд, що застряг у цьому порту, може перешкодити телефону прочитати картку. Після цього спробуйте перевірити, чи проблема все ще виникає. Якщо це сталося, вам слід подумати про скидання до заводських налаштувань. Не забудьте зробити резервну копію даних телефону перед скиданням.

Якщо описані вище дії не дозволяють усунути проблему, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

S7 Відновлення пошкоджених даних картки microSD

Проблема: Привіт, у мене проблеми з пошуком фотографій, збережених на моїй SD-картці. Я впевнений, що це сталося після нещодавнього оновлення. Коли я заходжу в сховище та налаштування сховища, sd-карта каже, що вона пошкоджена. Єдині доступні варіанти - це "встановити" SD-карту, але вона попереджає, що файли будуть втрачені. Я відчайдушно не хочу втратити їх, як у моїх дочок 1-го курсу. Я спробував підключити телефон до ноутбука, щоб перевірити, чи можу я отримати доступ до sd-карти таким чином, але не мав ніякої радості. Чи є спосіб збереження цих зображень ??

Рішення: Ви можете спробувати скористатися програмою для відновлення даних, такою як Recuva, для відновлення даних на картці microSD. Це програма, яку ви встановлюєте на свій комп’ютер, однак для її роботи комп’ютер повинен мати можливість читати карту microSD.

S7 не розпізнає карту пам'яті microSD 128 ГБ

Проблема: Доброго ранку, я придбав 128 Гб Toshiba Exceria M302 Micro SD, щоб використовувати його в моєму S7, але телефон не розпізнає його після формату. Телефон розпізнає мою давню карту пам'яті microSD об'ємом 32 ГБ, тому з ним все в порядку. У специфікаціях телефону сказано, що він підтримує до 256 ГБ мікрокарти. Чи можете ви допомогти мені в цьому? Чи можу я зробити що-небудь, щоб це працювало? Картка помилкова? Чи не сумісна картка з цим телефоном? Дякую.

Рішення: Спочатку слід підтвердити, що картка працює, прочитавши її на комп’ютері. Якщо його неможливо прочитати, картка може бути несправною, і в цьому випадку вам потрібно буде придбати нову. Якщо картку можна прочитати, спробуйте відформатувати її за допомогою файлової системи FAT32, а потім вставте у свій телефон. Тепер ваш телефон повинен розпізнати карту microSD.