Звучить сповіщення Samsung Galaxy S6, що не працює Проблема та інші супутні проблеми

Отримуючи нове повідомлення, телефонний дзвінок або сповіщення з програми, ваш телефон, швидше за все, налаштовує видавати звук. Наприклад, #Samsung #Galaxy # S6 дозволяє своєму користувачеві налаштовувати різні параметри звуку для різних типів повідомлень. Це дуже корисно для негайного розмежування того, який тип сповіщення ви отримали. Однак існують випадки, коли на пристрої можуть виникати проблеми, пов’язані зі звуком. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми розглянемо проблеми зі звуком сповіщень Galaxy S6, що не працюють, та інші пов'язані з цим проблеми.

Samsung Galaxy S6

Якщо у вас є Samsung Galaxy S6 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Звуки повідомлень S6 не працюють

Проблема: Ми з другом нещодавно оновили новий Зефір .... Був надзвичайно схвильований. Проблема у нас полягає в тому, що звукові сповіщення не працюють із текстовими повідомленнями. Ми обидва пройшли наші налаштування, спробували перезавантажити звуки, перезапустили телефони, все, що ми можемо придумати, і нічого не працює. Мелодії дзвінка чудово працюють. Очевидно, що ми не можемо просто зняти задню панель і вийняти батарею .... Дякую Galaxy (не). Будь-які пропозиції будуть дуже вдячні. Ми обидва досить технічні розумні, але цього нам повністю не вистачає. Я скидав це стільки разів, що втрачаю розум! Допоможіть!

Рішення: Перше, що вам потрібно зробити в цьому випадку, це перевірити налаштування звуку вашого телефону. Ідентифікувати гучність, встановлену на максимальну? Ви пробували використовувати інший рингтон? Чи встановлено телефон сповіщати вас за допомогою мелодії дзвінка повідомлення щоразу, коли надходить текст? Перевіривши налаштування звуку, і проблема все ще залишається, наступним кроком є ​​перевірка, чи не викликає проблему стороння програма, встановлена ​​у вашому телефоні. Для цього просто запустіть телефон у безпечному режимі. у цьому режимі дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми, тоді як завантажені програми вимкнено. Перевірте, чи проблема все ще виникає в цьому режимі. Якщо цього не сталося, це, швидше за все, спричинено додатком. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.

Якщо наведені вище дії не дозволяють вирішити проблему і бачачи, що це сталося відразу після оновлення програмного забезпечення, я пропоную вам скинути заводські налаштування. Перед виконанням цього кроку обов’язково зробіть резервну копію даних телефону.

Звук S6 незрозумілий

Проблема: всякий раз, коли я слухаю будь-яке відео, будь-яке відео на YouTube або Facebook. Звук не чіткий, коли я зупиняю відео і починаю знову, це нормально протягом 2, 3 секунд, а потім знову. Не зовсім впевнений, як це назвати, але звук не зрозумілий, але якщо я покладу навушники, все ідеально. Усі мої звукові ефекти були ввімкнені та вимкнені, я спробував все, що дивилося на YouTube чи Google. Я не знайшов подібної проблеми. Я чую, що звук схожий на зупинки, і щось переплутано, просто не зрозуміло, неможливо прослухати будь-яке відео.

Будь-яка порада, що я міг зробити? Цей телефон є європейською версією телефону на SIM-картці, який розблоковується будь-яким оператором мобільного зв'язку.

Рішення: Оскільки ви згадали, що якщо ви надінете пару навушників, проблема зникає, то проблема може бути пов’язана з несправним динаміком. Щоб додатково перевірити, чи це так, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче. Перейдіть до наступного кроку, якщо проблема все ще виникає.

  • Запустіть телефон у режимі відновлення, а потім витріть його розділ кешу.
  • Увімкніть телефон у безпечному режимі. Коли телефон перебуває в цьому режимі, дозволяється запускати лише попередньо встановлені програми. Перевірте, чи проблема виникає в цьому режимі. Якщо це не так, це може бути спричинено додатком. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Якщо після виконання перелічених вище кроків проблема все ще залишається, то, швидше за все, це вже викликано несправним динаміком. Пропоную принести телефон у сервісний центр і перевірити це.

S6 не може вимкнути звук сповіщень Instagram

Проблема: Після останнього оновлення, навіть коли звук вимкнено, я не можу вимкнути звукові сповіщення з Instagram, якщо повністю не вимкнути всі сповіщення з програми. Тому зараз я повинен випадково перевіряти додаток на наявність будь-яких повідомлень. Коли я не відключив його, мене розбудило випадкове дзвонення сповіщень, і єдиним іншим виправленням (оскільки поворот звуку не виправляє) є функція "не турбувати". Однак звук програми не повинен бути такою проблемою. Не повинно бути так складно вимкнути звук, коли ви вимикаєте дзвінок.

Рішення: Якщо ця проблема виникає лише в програмі Instagram, тоді саме на цьому ми зосередимося на кроках з усунення несправностей. Перше, що вам потрібно зробити в цьому випадку, це очистити кеш-пам’ять та дані програми Instagram з диспетчера програм. Це призведе до видалення тимчасових даних програми. Після цього вам потрібно буде знову увійти у свій обліковий запис. Перевірте, чи проблема все ще виникає. Якщо це сталося, я пропоную вам видалити програму, а потім встановити нову версію з Google Play Store.

S6 Відключення Bluetooth, коли телефон підключається до Wi-Fi

Проблема: У мене є Samsung Galaxy s6 під управлінням XtreStoLite Deo Mod v.2.4 - XXU3COI9. Моя проблема виникає, коли я слухаю подкасти через гарнітуру Bluetooth. Раптом телефон буде відтворювати середину подкасту через динаміки телефону, а не через гарнітуру. Я помітив, що це трапляється, коли я залишаю свій дім, а потім знову, коли я приїжджаю до університету, і навпаки, коли їду додому. Я намагався знайти зразок, і, здається, це пов'язано з роз'єднанням / підключенням WIFI. Я не зміг знайти жодного рішення цього питання (або будь-кого іншого з цією проблемою). Будь-які пропозиції будуть вдячні.

Рішення: Оскільки ваш телефон працює на спеціальному ПЗУ, спробуйте перевірити, чи є оновлення ПЗУ, і відповідно оновіть свій телефон. Це може бути спричинено помилкою в поточній системі, яку можна усунути оновленням.

Якщо нові оновлення недоступні, тоді іншим варіантом є скидання до заводських налаштувань. Не забудьте зробити резервну копію даних, перш ніж робити скидання. Після завершення скидання перевірте, чи не виникає проблема з вами.

Останній крок з усунення несправностей, який вам слід врахувати, - це відновити оригінальну прошивку на телефоні, а потім перевірити, чи проблема все ще не виникає.

Мікрофон S6 не працює

Проблема: Привіт, мої мікрофони, не працюючі люди можуть мене чути лише тоді, коли я ставлю їх на гучномовець. У мене це було вже двічі, вперше мені довелося відіслати, це стає смішним зараз, будь ласка, можете допомогти.

Рішення: Щоб підтвердити, чи працює мікрофон, чи не спробуйте зробити запис голосу за допомогою програми диктофона. Якщо під час відтворення файлу ви нічого не чуєте, виконайте резервне копіювання даних телефону та відновлення заводських налаштувань. Після завершення скидання перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, це, швидше за все, спричинено несправним мікрофоном. Я пропоную перевірити це у сервісному центрі, якщо це так.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.