5 найкращих безкоштовних VPN для Dark Web

Темна павутина може бути досить небезпечним місцем, і тому вона доступна лише за допомогою спеціального програмного забезпечення та браузерів, таких як браузер Tor. Це небезпечне місце, особливо коли ви починаєте завантажувати файли - хакери можуть дуже легко прикріпити до них файли шкідливого програмного забезпечення, щоб взяти під свій контроль комп’ютери, викрасти приватну інформацію тощо. Само собою зрозуміло, ви повинні бути обережними, перебуваючи в Інтернеті, і ви можете переконатися в цьому, підключившись до віртуальної приватної мережі під час перегляду темної Мережі.

Вибір редакції

Наш вибір найкращого VPN - NordVPN.

Отримайте тут 67% знижки на NordVPN (знижує ціну до $ 2,99 на місяць

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ

Тож якщо ви дотримуєтесь нижче, ми покажемо вам найкращі безкоштовні сервіси VPN, якими ви можете скористатися, переглядаючи Dark Web. Ось наші найкращі вибори.

NordVPN

NordVPN легко входить до нашого фавориту, і це завдяки їхній великій підтримці клієнтів та доступності. NordVPN насправді коштуватиме вам лише мізерних 2,75 доларів на місяць, але вони також пропонують безкоштовну версію програмного забезпечення безкоштовно протягом трьох днів. Якщо ви підписалися, і тоді ви вирішили, що вам не подобається те, що NordVPN має для вас, ви можете скористатися їх 30-денною гарантією повернення грошей для повного відшкодування. Вони точно мають вашу спину, подобається вам послуга чи ні!

NordVPN є лідером галузі на ринку віртуальних приватних мереж з якоїсь причини: у них насправді є понад 4000 серверів у своїй мережі, що дозволяє швидко та швидко реагувати на швидкість Інтернету. Ви можете вибрати з більш ніж 60 географічних розташувань, тому є багато вмісту з обмеженим географічним обмеженням, до якого ви також можете отримати доступ. І, що найважливіше, NordVPN захищає вас і захищає за допомогою 256-бітного ключа шифрування AES, автентифікації SHA256, захисту від витоків DNS та IPv6, автоматичного перемикача вимкнення та суворої політики відсутності журналу, що означає, що навіть NordVPN не зберігає відстежувати ваші дані та трафік. Почніть за посиланням нижче.

Отримайте зараз: Ось

ExpressVPN

Ми також великі шанувальники ExpressVPN. У них не така велика мережа, як NordVPN, але вони все ще мають досить грізну інфраструктуру - в їх мережі є понад 1000 серверів, що забезпечує швидкість і швидкість реагування. Маючи понад 94 географічні місцезнаходження, до яких ви можете під’єднатися, у вас не повинно виникнути проблем з доступом до різного роду географічного вмісту.

Найголовніше, що ExpressVPN серйозно ставиться до вашої безпеки. Ви захищені 256-розрядним ключем шифрування AES, автентифікацією SHA256, захистом від витоків DNS та IPv6, автоматичним перемикачем вимкнення та підтримкою різних протоколів безпеки. Мало того, ExpressVPN захищає вас завдяки своїй суворій політиці заборони реєстрації, що означає, що вони не продають ваші дані третім особам.

Отримайте зараз: Ось

Турбо VPN

Якщо ви шукаєте абсолютно безкоштовну послугу, не дивіться далі, ніж те, що може запропонувати Turbo VPN. Ця безкоштовна послуга віртуальної приватної мережі забезпечить вам чудові швидкості під час навігації в Інтернеті, але оскільки вона безкоштовна, ви натрапите на рекламу. Ви також можете розраховувати на безпеку в Інтернеті - ви захищені 256-розрядним шифруванням AES; однак Turbo VPN реєструє ваш трафік і зберігає дані про ваші дані, як правило, щоб продати їх третім особам для отримання прибутку. Turbo VPN, зрештою, безкоштовний з певної причини.

Завантажте зараз: Google Play

Hotspot Shield

Нам більше подобається Hotspot Shield, оскільки він пропонує безкоштовну  та  платну версію. Безкоштовна версія безкоштовна у користуванні, а гроші отримує за рахунок реклами. Вони не продають жодних ваших даних, а фактично отримують дохід від плану підписки - для тих, хто вирішить, що їм подобається Hotspot Shield, ви можете підписатися на преміум-план для швидшого Інтернету, більшої кількості функцій і жодної реклами. Ви можете залишатися в безпеці під час перегляду темної Мережі, а завдяки вбудованому захисту від шкідливих програм вам не доведеться турбуватися про віруси, які заражають ваші пристрої.

Завантажте зараз: Google Play

VPN для Tunnelbear

Останнє в нашому списку Tunnelbear VPN. Нам подобається Tunnelbear VPN, оскільки вони пропонують безкоштовні та платні моделі підписки. Будь-який бажаючий може створити безкоштовний обліковий запис, який буде щомісячно отримувати 500 Мб безкоштовних даних VPN. Якщо вам подобається Tunnelbear, підпишіться на преміум-план на необмежену кількість даних. Насправді у них двадцять країн, за якими ви можете замаскувати свою IP-адресу, відкриваючи всілякий вміст із географічними обмеженнями. Ви також захищаєтеся в Інтернеті за допомогою 256-бітного ключа шифрування AES.

Завантажте зараз: Google Play

Вирок

Якщо ви переглядаєте Темну павутину і хочете переконатись, що захищені в Інтернеті, ви точно хочете скористатися віртуальною приватною мережею. Ми вважаємо, що NordVPN є найкращим у цьому списку, маючи найбільшу інфраструктуру з найвищою безпекою. На додачу до цього це без ризику завдяки 30-денній гарантії повернення грошей.

ПродуктБрендІм'яЦіна
ExpressVPNExpressVPNПеревірити ціну
NordVPNNordVPNПеревірити ціну

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.