Виправте Samsung Galaxy S7, який не може телефонувати та приймати телефонні дзвінки, а також інші проблеми, пов’язані із дзвінками

 • Дізнайтеся, як усунути неполадки у вашому Samsung Galaxy S7 (#Samsung # GalaxyS7), який не може робити вихідні та приймати вхідні дзвінки. Деякі випадки траплялися після оновлення мікропрограми, тоді як інші траплялися без видимих ​​причин.
 • Що робити, якщо на вашому S7 відображається повідомлення "Лише екстрені дзвінки" під час використання нано-SIM-картки, вирізаної з мікро-SIM-картки.
 • Чи змінить SIM-карту проблеми з випущеними дзвінками з Galaxy S7?
 • Що робити, якщо дзвінки на ваш номер телефону надходять безпосередньо на голосову пошту, навіть не дзвонячи на пристрій?
 • У чому проблема, якщо абоненти не чують вас під час дзвінків, ви можете їх добре чути?

Проблеми з телефонними дзвінками Galaxy-S7

Можливість телефонувати та приймати телефонні дзвінки є одними з найпоширеніших цілей телефону. Таку послугу можна легко зробити за допомогою базових телефонів, метою яких є надсилання / отримання текстових повідомлень та дзвінків. Смартфони, такі як ваш Samsung Galaxy S7, теж повинні це зробити без затримок, але, схоже, багато власників скаржаться, що багато їх телефонних дзвінків - незалежно від того, чи здійснюють вони їх, чи отримують - продовжують відмовлятися а також бувають випадки, коли вони просто не можуть набрати номер для дзвінка.

Ми отримали багато скарг від наших читачів, тому нам потрібно вирішити цю проблему, особливо тому, що багато хто чекає від нас, щоб ми допомогли їм вирішити проблеми з телефонами. Нижче наведено кроки з усунення несправностей, які потрібно зробити, щоб виправити це. Однак ми не гарантуємо, що ваш телефон буде виправлено, особливо якщо проблема пов’язана з несправним обладнанням або компонентом.

У подальшій частині цього допису я цитував деякі проблеми, які ми отримали від наших читачів, і звертався до них по черзі. Читайте далі, щоб дізнатись більше про них, оскільки ви можете зіткнутися з одним із них у майбутньому.

Для тих, хто має інші проблеми, ви можете відвідати нашу сторінку з усунення несправностей S7 і знайти проблеми, подібні або пов’язані з вашими. Скористайтеся наведеними нами рішеннями та / або інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють або якщо вам потрібна додаткова допомога, не соромтеся звертатися до нас, заповнивши анкету з проблемами Android. Обов’язково надайте нам більше інформації, щоб ми могли запропонувати точніші рішення.

Можливі причини

 • Тимчасова помилка з прошивкою чи обладнанням
 • Тимчасова проблема мережі, така як перебої
 • Сигнал знизився у вашому районі
 • Деякі настройки було змінено у вашому телефоні
 • Деякий кеш чи дані пошкоджені у вашому телефоні
 • Більш серйозна проблема з прошивкою чи обладнанням

Вирішення проблем із Galaxy S7, який не може телефонувати / приймати дзвінки

Завжди дуже корисно, якщо ви знали, що спричинило проблему, оскільки ви завжди можете знайти спосіб її обійти, а не витрачати більшу частину часу на усунення несправностей. Однак частіше подібні проблеми незначні, тому замість того, щоб негайно йти до магазину, щоб перевірити його, ми пропонуємо спочатку усунути неполадки, оскільки це може позбавити вас від проїзду декількох миль і години очікування в магазині. Отже, якщо у вас виникають труднощі під час здійснення та прийому телефонних дзвінків, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Перезавантажте телефон, якщо ви цього ще не зробили

Робіть це особливо, якщо проблема трапляється вперше. Бувають випадки, коли прошивка та / або апаратне забезпечення збій і впливає на продуктивність пристрою під час збою деяких власних служб. Перезавантаження завжди було ефективним для виправлення незначних проблем.

Це легко зробити, не становить загрози для ваших файлів та даних, і вам не потрібно мати передових знань. Після перезавантаження спробуйте зателефонувати на будь-який номер і перевірте, чи можете ви, якщо все ще ні, спробуйте зателефонувати на свій номер з іншого телефону, щоб перевірити, чи дзвонить він.

Якщо телефон дзвонить, але ви не можете зателефонувати, це, швидше за все, проблема з обліковим записом; зателефонуйте своєму провайдеру та зверніться за допомогою.

Однак, якщо пристрій не може набрати номер або отримати вхідні дзвінки, продовжуйте вирішення проблем.

Крок 2: Перевірте індикатор сигналу, щоб перевірити, чи телефон отримує гідний прийом

Існують різні способи зробити це, але найпростіший - це подивитися індикатор сигналу в рядку стану. Ви точно будете знати, чи ваш телефон отримує чудовий, справедливий, поганий сигнал або його взагалі немає. Якщо ваш телефон має добрий або відмінний прийом, і ви не можете ні дзвонити, ні приймати дзвінки, спробуйте інші кроки нижче.

Однак, якщо ваш пристрій показує поганий сигнал або взагалі відсутній сигнал, то це повинно бути причиною того, що він не може здійснювати / приймати дзвінки або може спричинити випадкові випадкові виклики.

Поганий сигнал часто спричинений проблемою мережі, або, можливо, ви перебуваєте в районі, де рівень покриття дійсно поганий. Ваш провайдер може надати вам більше інформації про це, оскільки у них часто є карта, яка розкриває райони з поганим покриттям. Але якщо ця проблема почалася нещодавно, і ви насправді користувались хорошим сервісом, то це може бути проблема з прошивкою чи обладнанням.

З іншого боку, якщо ваш телефон показує, що він взагалі не отримує жодного сигналу, то ось що вам потрібно зробити:

 • Переконайтесь, що режим польоту вимкнено
 • Якщо це сталося вперше, перезавантажте телефон
 • Якщо ваш телефон зазнав рідких або фізичних пошкоджень, негайно відвідайте техніка
 • Якщо прийом втрачено після оновлення, спробуйте виконати наступні кроки

Крок 4: Спробуйте стерти розділ кешу, якщо проблема виникла після оновлення мікропрограми

Системні кеші частіше пошкоджуються, особливо після серйозних оновлень, і хоча Galaxy S7 ще не отримував жодних основних оновлень, з моменту його випуску вже було кілька оновлень безпеки. Отже, якщо ваш пристрій нещодавно оновився, а потім сигнал загубився, спробуйте спочатку стерти розділ кешу.

Наведена нижче процедура дозволить вам видалити всі системні кеші, оскільки ми не можемо їх видалити по одному. Для цього вам не потрібно нічого робити, оскільки жоден з ваших файлів, даних та налаштувань не буде видалений. Це дуже ефективно для проблем, пов’язаних з оновленнями, і це може просто позбавити вас від великої кількості проблем. Ось як ...

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Крок 5: Спробуйте скинути налаштування мережі на телефоні

Отже, ви вже стерли розділ кешу, і проблема все ще залишається. Можна з упевненістю припустити, що проблемою є не системний кеш. Тепер прийшов час скинути налаштування мережі вашого телефону, оскільки він, можливо, був переплутаний з якихось причин. Ось як ...

 1. Проведіть вниз від верхньої частини екрана, щоб витягнути тінь сповіщень вниз.
 2. Торкніться значка налаштувань, який схожий на зубчасте колесо.
 3. Прокрутіть трохи вниз, щоб знайти опцію резервного копіювання та скидання.
 4. Тепер торкніться Скинути налаштування мережі, а потім СКИНАТИ НАЛАШТУВАННЯ.
 5. Ще раз натисніть СКИНАТИ НАЛАШТУВАННЯ, щоб підтвердити свою дію.

Крім того, ви можете просто відкрити телефонну програму та набрати ## 72786 # і торкнутися ТАК, щоб скинути налаштування мережі.

Крок 6: Спробуйте скинути налаштування телефону, щоб побачити, чи це має значення

На даний момент у вас немає іншого вибору, крім як зробити головне скидання, щоб виключити можливість того, що це просто проблема з прошивкою. Ця процедура очищає як системний кеш, так і дані, що видаляє всі сторонні файли, збережені у внутрішній пам’яті телефону, додатки, налаштування, ваші уподобання тощо. Само собою зрозуміло, це повертає телефон до заводських налаштувань, хоча якщо було оновлено нещодавно, нова прошивка залишається.

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.

ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.

 1. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 2. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.

ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.

 1. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 2. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 3. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 4. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 5. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Крок 7: Якщо нічого не вдається, надішліть телефон на перевірку

Після скидання і проблема залишається, тоді настав час надіслати телефон на перевірку. Ваш постачальник послуг може вам допомогти або ви перейдете до Best Buy та проконсультуєтесь із техніком Samsung. Скидання - це все, що вам потрібно зробити, щоб виключити можливість проблеми з прошивкою, але якщо вона залишається після цього, то це може мати щось спільне з апаратним забезпеченням. Потрібні подальші тести, щоб визначити, в чому проблема насправді.

Пов’язані проблеми

Запитання : « Я отримав свій телефон близько тижня тому, і коли я його вперше придбав, продавець розрізав мою мікро-SIM на nano-sim вручну, щоб вона могла поміститися в слот для SIM-карти. Тоді я помітив, що, вставляючи лоток для сим-карт у пристрій, це вимагає набагато більше зусиль, ніж зазвичай.

Наступного дня телефон показував лише екстрені дзвінки, тому я перезапустив пристрій, і він повернувся до нормального стану. Тієї ночі я ще раз перевірив телефон і, як і раніше сьогодні, він знову відображав лише екстрені дзвінки, тому я спробував перезапустити його знову, і він повернувся до нормального стану.

Ця справа триває вже близько тижня, і це починає дратувати, оскільки мені потрібно перезавантажувати телефон майже щогодини. "

В : Ну, вирізати стандартну або мікро-SIM-карту легко, як нано-SIM-карту, але це повинен зробити експерт або хтось, хто вже робив це кілька разів. Як ви вже сказали, лоток для SIM-картки не можна вставити назад у слот без особливих зусиль, тому це показує, що якось SIM-карта насправді не була вирізана, тому вона повинна ідеально підходити до лотка.

Тепер той факт, що телефон відображає підказку "Лише екстрені дзвінки", зрозуміло, що іноді він не може виявити SIM-карту. Ми справді не можемо провести подальші тести з цього приводу, але було б варто, якщо б ви привезли телефон назад до магазину, де ви його придбали, і технік подивився його, особливо SIM-карту. Я розумію, як це засмучує, ми дійсно не можемо з цим щось зробити, оскільки я вважаю, що це справді проблема SIM-карти.

З : “ У мене були погані зв’язки із втратою телефонних дзвінків. Це не має нічого спільного з моїм місцезнаходженням для абонента. Пішов у Verizon, і вони поміняли SIM-карту. Чи це подбає про цю проблему? У мене є цей телефон лише тиждень. "

В : Лише один спосіб дізнатись… спробуйте цю нову SIM-карту та переконайтеся, що проблема не зникає. Якщо так, попросіть заміни, оскільки ви все ще перебуваєте у пільговому періоді, щоб отримати абсолютно нову заміну.

Питання : “ Якщо ви отримуєте сигнал зайнятості, піктограма трубки зникає, і ви не можете покласти слухавку. Дуже розчаровує, коли ти намагаєшся виграти радіоконкурс. "

В : Зайняті дзвінки відключаються автоматично, але це займає трохи часу. Щоб обійти це, у додатку для телефону є параметр, який дозволяє використовувати клавішу живлення для завершення дзвінків. Використовуйте, щоб швидше відповідати на дзвінки та закінчувати їх.

Питання : “ Дочки телефонують. Коли мама називає її, це звучить як дзвінок голосової пошти. Номер мами, але ім’я говорить голосова пошта. Видалив маму і завів новий контакт, але все ще робить те саме. "

В : Ви нічого не можете зробити, щоб вирішити цю проблему. Вам потрібно зателефонувати своєму провайдеру, щоб повідомити про це. Частіше, коли виникає ця проблема, номер телефону, про який йде мова, деактивується, і для його усунення потрібен лише клацання, але технічний представник повинен це зробити з власного боку.

Питання : « Коли я телефоную або хтось телефонує мені через кілька секунд, мій дзвінок переривається. Я чую людину, але вони не чують мене. Коли мені телефонують через іншу сторону, я кажу, що розриваюся. "

В : Якщо дзвінок не розірвано, це має бути проблема у ротовій порожнині або мікрофоні вашого пристрою. У вас повинен бути технік, який це подивиться. Якщо виклик розривається, це або проблема мережі, або проблема з обладнанням. Зателефонуйте своєму провайдеру, і якщо вони скажуть, що у них немає проблем, принесіть телефон до магазину і попросіть їх перевірити.

Якщо проблема почалася після оновлення, спробуйте спочатку стерти розділ кешу, і якщо це не допоможе, зробіть головне скидання.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.