5 найкращих програм для сканування візитних карток для Android

Візитні картки - це опора повсякденного життя. Ці зручні картки можуть містити всю інформацію, включаючи номери телефонів, адреси електронної пошти тощо, звичайно, разом із іменем. Але зважаючи на те, що медіа все частіше стають цифровими, зберегти кожен номер та електронну пошту, які ви бачите на своїй картці, може бути досить складно. Часи введення деталей на телефоні вручну минули завдяки найкращому додатку сканера візитних карток, якого вдосталь доступно. Ці програми сканують усі деталі за допомогою камери телефону та автоматично розпізнають символи та цифри, згадані там.

Найкращий додаток для сканування візитних карток використовує технологію OCR, інакше відому як оптичне розпізнавання символів, дозволяє легко сканувати документи, а також візитні картки на наявність номерів та інших відповідних деталей. Існує маса програм, і ми поговоримо про декілька з них у нашій сьогоднішній статті. Тож давайте подивимось.

Найкраща програма для сканування візитних карток для Android

найкраща програма для сканування візитних карток

1) CamCard

Ця програма оснащена великим набором функцій, що робить її однією з улюблених програм для сканування візитних карток. Він має зручний інтерфейс, що дозволяє зручно переходити до всіх функцій. Його основна робота - сканувати візитні картки та автоматично вводити ці дані у свою телефонну книгу, і CamCard відмінно виконує цю роботу. Він також має функції масового сканування, якщо ви хочете зберегти кілька контактів одночасно. Завдяки хмарній синхронізації користувач програми може знаходити всі деталі на всіх пристроях без необхідності синхронізувати інформацію вручну.

У програмі вбудований режим сканування секретаря, що дозволяє вам уповноважити секретаря зберігати всі контакти з візитних карток. Якщо контакт на сканованій вами візитній картці перестане працювати в компанії, зазначеній на картці, та в новій компанії, програма також автоматично відстежує це. Що стосується функцій та зручності, CamCard - одна з найкращих програм. Однак хороший додаток не продається безкоштовно. На даний момент ціна в магазині Google Play становить 0,99 доларів. У цій програмі немає оголошень, але є додаткові функції, які можна придбати в додатку.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для сканування візитних карток

2) ScanBizCards Lite

Це програма, яка може синхронізуватися безпосередньо із системами управління взаємовідносинами з клієнтами або системами CRM, що дозволяє компаніям зберігати деталі своїх клієнтів для післяпродажної підтримки. Він постачається з підтримкою CRM-систем, таких як SalesForce та SugarCRM, які є одними з найпопулярніших імен у галузі. В основному він орієнтований на корпоративних клієнтів, хоча програма може прекрасно працювати і для окремих користувачів. Додаток пропонує необмежене сканування візитних карток, що робить його зручним інструментом для великих компаній.

Хоча автоматичне розпізнавання тут є ключовим, користувачі можуть також надсилати файли для ручної транскрипції. Дві транскрипції вручну надаються з преміум-версією, і користувачі можуть придбати більше за допомогою покупки в додатку. Додаток також має підтримку двосторонніх візитних карток. Після сканування візитної картки її можна зберегти як новий контакт або додати до існуючого контакту на телефоні чи планшеті. Дані синхронізуються між пристроями, тому для окремих користувачів це не викликає великих проблем. Це спрощена версія програми, яку можна безкоштовно завантажити, але поставляється з покупками в додатку. Однак оголошень немає.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для сканування візитних карток

3) Об’єктив Microsoft Office

Microsoft не чужа додаткам, заснованим на продуктивності. Додаток компанії Office Lens робить збереження візитних карток легким. На додаток до простого сканування він має кілька функцій, що робить це більш ніж здатне корпоративне рішення для всіх. Оскільки сканування не обмежується лише візитними картками, Office Lens може сканувати майже все, включаючи документи та інші папери.

Однак йому бракує деяких інших функцій, які пропонують конкуруючі пропозиції. Тут відсутні такі функції, як ручна транскрипція, хоча автоматичне розпізнавання працює досить легко в додатку. Office Lens має спеціальний режим візитної картки, якщо це все, що ви шукаєте. Ви можете зберегти деталі у своїй системі або в хмарі за допомогою Microsoft OneNote. Найкраще, додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно і не містить реклами чи покупок у програмі.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для сканування візитних карток

4) Зчитувач візитних карток від ABBYY

Незважаючи на те, що претендентів на головну корону є кілька, Reader Business Card від ABBYY високо оцінений експертами як найкращий додаток. Він може сканувати та зберігати інформацію про візитні картки на ваших пристроях до 25 мов, що робить його надзвичайно функціональною пропозицією. Крім того, удостоєна нагород технологія OCR забезпечує точну точність розпізнавання дрібних деталей візитної картки. Він також може спритно виявити краї візитки та відповідно видалити її, тим самим допомагаючи вам підтримувати професійно виглядаючу візитну картку.

Дані тут резервно копіюються на вашому смартфоні, планшеті, а також ПК, тому у вас є безліч варіантів синхронізації даних. Після сканування контактів можна обмінюватися платформами, зокрема електронною поштою у форматі JPEG або як стандартний файл VCard. Додаток безкоштовний, але з оголошеннями та покупками в додатку. Ми настійно рекомендуємо отримати платну ліцензію за ті функції, які вона пропонує. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкраща програма для сканування візитних карток

5) Картковий штаб

Ми зберігаємо найкращий додаток для сканування візитних карток для останнього тут, оскільки CardHQ - це одна з пропозицій, яка має безліч функцій, але не вимагає жодної копійки від клієнтів. Візитні картки скануються за 3 секунди, що робить це зручним інструментом для бізнесу та приватних осіб. Користувачі можуть сканувати необмежену кількість візитних карток за допомогою цього додатка, що є ще одним важливим бонусом. Після сканування контакту на вашому пристрої ви можете легко поділитися ним через соціальні медіа-платформи, включаючи WhatsApp, Twitter, електронну пошту тощо.

Він постачається з підтримкою декількох мов, з можливістю сканування декількох візитних карток одночасно. Автоматичне розпізнавання працює досить гладко, і користувачі не повинні стикатися з проблемами щодо продуктивності. Для використання цієї програми вам знадобиться смартфон або планшет під управлінням Android 4.1 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.