Як виправити, що віддалена відтворення Steam не працює | Не буде підключатися | НОВЕ 2020!

Чи не працює Steam Remote Play, намагаючись поділитися своєю грою з друзями? Не хвилюйтеся, оскільки цей посібник з усунення несправностей покаже вам виправлення цієї проблеми.

Що таке віддалене відтворення Steam?

Віддалена гра - це нова функція в Steam, яка дозволяє друзям спільно ділитися грою через Інтернет, причому одна передає гру зі свого апаратного забезпечення, а інша - за допомогою підключеного до Інтернету пристрою, такого як ноутбук, ПК або смартфон.

Для роботи віддаленої гри Steam потрібна лише одна копія гри, тому, поки гра підтримує локальну мультиплеєр, ви та ваші друзі можете грати в неї через Інтернет.

Залежно від гри та підключення до Інтернету, ви можете запросити до цього більше чотирьох своїх друзів.

Причини, чому віддалене відтворення Steam може перестати працювати?

Хоча віддалене відтворення Steam працює більшу частину часу, деякі користувачі можуть мати проблеми з його використанням. Нижче наведено деякі з відомих причин, через які Remote Play може не працювати або неправильно підключатися.

Клієнт Steam застарів.

Якщо ваш клієнт Steam застарів, ви не зможете користуватися Remote Play. Обов’язково оновіть його перед спробою запросити гру або приєднатися до неї за допомогою віддаленої гри.

За замовчуванням клієнт Steam повинен повідомити вас про необхідність оновлення, яке потрібно встановити.

Використання Steam бета-версії.

Якщо ви випадково використовуєте бета-версію Steam, Remote Play взагалі не працюватиме. Видаліть поточну версію Steam, яку ви використовуєте, та встановіть основний клієнт Steam.

Гра не підтримує локальну багатокористувацьку програму або віддалене відтворення Steam.

Деякі ігри можуть не мати локальної багатокористувацької функції, тому віддалена гра може бути недоступною. Щоб дізнатися, чи підтримує гра віддалене відтворення, ви можете відвідати сторінку згаданої гри у Steam.

З’єднання з Інтернетом повільне або постійно падає.

Для інших повільне підключення може бути основною причиною того, що віддалена відтворення не працює. Ця функція вимагає гідної величини швидкості широкосмугового з'єднання. Якщо ви перебуваєте на мобільному з’єднанні для передачі даних або якщо ваш Wi-Fi повільний, постійний потік даних під час відтворення встановити не вдається.

Те саме справедливо, якщо ваш Інтернет постійно відключається.

Використання старої Windows.

Віддалене відтворення Steam не підтримується в Windows XP або старіших версіях, тому обов’язково оновіть його до вищої версії Windows.

Захисне програмне забезпечення, що блокує з'єднання.

Інші повідомляли нам, що саме їхнє програмне забезпечення безпеки, таке як брандмауер, блокує їх від використання віддаленого відтворення. Якщо ви вже перевірили всі фактори, наведені вище, і вам все ще важко користуватися цією функцією, подумайте про налаштування брандмауера.

Як виправити, що віддалений програвач Steam не працює?

Нижче наведені відомі робочі рішення для широкого кола проблем із підключенням віддаленого відтворення Steam.

Переконайтеся, що гра підтримує віддалене відтворення Steam.

Якщо ви не впевнені, чи підтримує гра, якою ви хочете поділитися, віддалену програму Steam, ви можете відвідати сторінку гри, щоб ще раз перевірити її.

Оновіть гру та / або клієнт Steam.

Клієнт Steam і гру потрібно оновити, перш ніж віддалена гра зможе працювати. Щоб переконатися, що ваша гра готова, спробуйте запустити її спочатку перед використанням віддаленої гри. Якщо він запускається нормально без попереджень про оновлення, тоді ви готові піти.

Припиніть використання бета-версії Steam.

Бета-версія Steam не має функції віддаленого відтворення. Видаліть поточний клієнт та встановіть основного з офіційного веб-сайту Steam.

Перезапустіть Steam.

Іноді для вирішення проблем із підключенням до віддаленого відтворення потрібно лише змусити клієнт Steam перезапуститись. Для цього витягніть Диспетчер завдань ( CTRL + ALT + DEL ) і закрийте звідти програму Steam.

Оновіть драйвери графічного процесора.

Деякі драйвери відеокарт, можливо, доведеться оновити, щоб вирішити проблеми з потоковим передаванням. Якщо ви відчуваєте погане відео, чорний екран або погану роботу віддаленого відтворення, спершу оновіть драйвери.

Спробуйте примусити змінити IP.

Іноді зміна IP може відбуватися, коли ви перебуваєте в процесі використання віддаленого відтворення Steam. Щоб цього не сталося, ви можете спробувати використовувати статичну IP-адресу на своєму комп’ютері (хост) та гостьових системах (друга).

Проведіть швидкий пошук у Google щодо використання статичної IP-адреси. Точні кроки можуть різнитися залежно від типу операційної системи та пристрою, яким можуть користуватися ваші друзі.

Не використовуйте IPV6.

Деякі гравці повідомляли нам, що використання IPv6 замість IPv4 може спричинити проблеми з підключенням під час використання віддаленого відтворення Steam.

Щоб вимкнути IPv6:

 1. Натисніть клавішу Windows + R, щоб відкрити Виконати.
 2. Введіть ncpa.cpl і натисніть Enter, щоб відкрити вікно мережевих з'єднань.
 3. Клацніть правою кнопкою миші на своєму з’єднанні та виберіть “ Властивості
 4. На вкладці «Мережа» прокрутіть вниз до розділу « Протокол Інтернету версії 6 (TCP / IPv6)»
 5. Зніміть прапорець зліва від цієї властивості, а потім натисніть кнопку OK.
 6. Перезавантажте комп'ютер

Вимкніть апаратне кодування в Steam.

Якщо комп’ютер вашого друга (гість) увімкнув апаратне кодування на своєму клієнті Steam, ця функція може перешкоджати хорошій роботі віддаленого відтворення. Попросіть свого друга вимкнути апаратне кодування та перевірте, чи це вирішить проблему.

Ось як вимкнути апаратне кодування в Steam:

 1. Відкрийте клієнт Steam.
 2. Клацніть Steam у верхньому лівому куті.
 3. Клацніть Налаштування .
 4. Клацніть віддалене відтворення .
 5. Клацніть на Додаткові параметри клієнта .
 6. Зніміть прапорець Увімкнути апаратне декодування.
 7. Клацніть OK.

Видаліть і переінсталюйте Steam.

Якщо жодне з наведених вище рішень не працює, спробуйте видалити Steam і додати його знову. За замовчуванням віддалене відтворення Steam слід налаштувати належним чином та оптимізувати для вас. Переконайтеся, що нічого не змінюєте у своїх налаштуваннях Steam, перш ніж повторно спробувати використовувати Remote Play.

Пропоновані показники:

 • Як виправити збої або замерзання холодної війни в режимі "чорна операція" НОВЕ 2020!
 • Як створити обліковий запис Nintendo на комутаторі | НОВЕ 2020!
 • Як виправити помилки підключення COD Black Ops "холодної війни" НОВЕ 2020!
 • Як виправити код помилки NBA 2K21 EFEAB30C | НОВЕ 2020!

Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube, щоб отримати додаткові відео та підручники з усунення несправностей.