Вирішення чотирьох основних проблем, пов’язаних з акумулятором, із Samsung Galaxy S4

Вирішення проблем із акумулятором Samsung Galaxy S4

Близько півроку з моменту запуску було надіслано чимало скарг від власників останнього флагманського смартфона Samsung, Samsung Galaxy S4. Серед цих питань є ті, які пов'язані з роботою батареї, такі як погіршення витривалості, набряк та перегрів тощо. У цьому змісті ми проілюструємо та усунемо чотири основні проблеми, пов’язані з акумулятором, із Samsung Galaxy S4, у відповідь на відповідні електронні листи, які ми отримали від деяких власників S4, що зазнали будь-якої з наступних проблем із акумулятором.

А. Швидко розряджається акумулятор

Деякі власники Galaxy S4 скаржаться на акумулятор, який швидко розряджається протягом декількох годин використання, і що вони не отримали рекомендований час очікування для пристрою.

Проблема, ймовірно, спричинена наступним:

 • використання OEM-зарядного пристрою або акумулятора, що не належать Samsung
 • на пристрої чи акумуляторі виникають фізичні або рідкі пошкодження
 • запуск сторонніх програм у фоновому режимі
 • використання даних у фоновому режимі, таких як потокове передавання відео, потокове передавання музики, часта синхронізація тощо
 • низька потужність сигналу, що впливає на процес передачі / прийому
 • програмне забезпечення пристрою потрібно оновити
 • часті повідомлення електронною поштою / текстовими повідомленнями, дзвінки та використання Інтернету
 • використання пристрою при екстремальних температурах (гарячих або холодних)
 • увімкнув такі параметри бездротового зв’язку, як Bluetooth, GPS або Wi-Fi

РЕКОМЕНДАЦІЇ

 1. Перевірте кабель USB / зарядний пристрій та акумулятор та переконайтеся, що всі вони є виробниками Samsung, а не сторонніми аксесуарами.
 2. Перевірте можливі фізичні пошкодження пристрою, USB або зарядного кабелю. Також переконайтеся, що порт USB, кабель не пошкоджений і відсутні оголені дроти.
 3. Перевірте акумулятор або пристрій на наявність можливих пошкоджень рідини. Пошкодження рідини можна визначити, перевіривши індикатор пошкодження рідини (LDI) пристрою, який знаходиться всередині батареї або на самій батареї. Індикацією непошкоджених показників LDI є суцільний білий або білий з видимими рожевими / фіолетовими X. Якщо пристрій зазнав впливу вологи, він буде виглядати суцільно рожевим / фіолетовим / червоним.

Важливе зауваження: Обмежена гарантія Samsung не поширює пошкодження рідини на пристрої чи акумуляторі.

 1. Для найкращих результатів використовуйте розетку під час заряджання пристрою, а не комп’ютер. Пристрій постачається із настінним зарядним пристроєм USB.
 2. Будь ласка, перевірте, чи пристрій отримує адекватний сигнал, як правило, між 2-4 барами сили. Слабка або низька потужність сигналу також може споживати більше енергії акумулятора для передачі та прийому з'єднання. Якщо ви не отримуєте належної потужності сигналу, зверніться до свого постачальника послуг для подальшої допомоги.
 3. Якщо ваш пристрій застарілий, перевірте наявність доступних оновлень програмного забезпечення для його оновлення.

Підказка: Оновлення програмного забезпечення для Samsung Galaxy S4, а також інших пристроїв Samsung доступні в Інтернеті через веб-сайт підтримки Samsung. У цьому випадку просто відвідайте сторінку підтримки для Samsung Galaxy S4, щоб отримати доступні оновлення програмного забезпечення для пристрою.

Ось як оновити програми на вашому Galaxy S4:

 1. Торкніться значка "Програми" на головному екрані.
 2. Торкніться, щоб вибрати Play Store, щоб продовжити.
 3. Торкніться, щоб вибрати Меню.
 4. Торкніться Мої програми, щоб перевірити наявність оновлень.
 5. Торкніться ОНОВИТИ все, щоб застосувати оновлення.

Якщо проблема не зникає, спробуйте відрегулювати яскравість екрану та час очікування, щоб збільшити заряд акумулятора на вашому пристрої.

Для подальшої ізоляції проблеми або визначення того, чи проблема копіюється на інший акумулятор, спробуйте використовувати інший акумулятор Samsung для того самого пристрою. Ця проблема також може стосуватися вашої поточної батареї.

B. Акумулятор не заряджається

У цьому випадку користувачі скаржаться на акумулятор пристрою, який не тримає заряд, або він тримає заряд лише протягом декількох хвилин перед вимкненням.

Можливі причини цієї проблеми включають наступне:

 • фізичні або рідкі пошкодження
 • використання OEM-зарядного пристрою або акумулятора, що не належать Samsung
 • пошкодження USB / зарядного кабелю
 • незахищене підключення USB / зарядного кабелю
 • акумулятор неправильно розміщений
 • пошкодження джерела живлення, розетки або комп'ютера
 • Кабель USB / зарядний пристрій заблокований або не повністю підключений

РЕКОМЕНДАЦІЇ

 1. Використовуйте для пристрою лише USB-кабель / зарядний кабель та акумулятор Samsung OEM, а НЕ будь-які сторонні аксесуари.
 2. Переконайтесь, що акумулятор правильно вставлений у пристрій.
 3. Переконайтесь, що USB-кабель / зарядний кабель нічим не блокується та надійно підключений.
 4. Перевірте заряд акумулятора або індикатор зарядки та переконайтеся, що він відображається на дисплеї, коли підключений кабель USB / зарядки.

ПРИМІТКА. Деякі вибрані пристрої та планшети Samsung Note зазвичай відображають “не заряджається”, якщо ви намагаєтеся зарядити, коли він підключений до комп’ютера. Користувачам часто пропонується піктограма повільної зарядки або взагалі не заряджається, оскільки більшість портів USB не можуть забезпечити живлення для заряджання пристрою.

І з цієї причини власникам пристроїв рекомендується:

 1. Заряджайте або підключайте кабель USB / зарядний пристрій, що додається, до настінної розетки, а не за допомогою комп’ютера під час заряджання. Також переконайтесь, що розетка працює нормально. Ви можете перевірити це, підключивши інший електронний пристрій до тієї ж розетки. Якщо зарядка не вдалася, спробуйте використати іншу доступну розетку.
 2. Дайте пристрою зарядитися протягом декількох хвилин або до тих пір, поки акумулятор не повідомить, що він повністю заряджений.
 3. Через кілька хвилин заряджання утримуйте кнопку живлення натиснутою, щоб увімкнути пристрій і перевірити, заряджається він чи ні. Якщо ви помітили, що пристрій вібрує або здається, що він вмикається, просто залиште його зарядженим і перевірте, чи вмикається дисплей.

Якщо проблема не зникне, а пристрій все ще не заряджається, спробуйте перевірити наявність можливих пошкоджень зарядного кабелю, акумулятора або самого пристрою.

C. Набряк акумулятора

Проблема з акумулятором, що розширюється або розбухає, була визнана компанією, і фактично вона запропонувала заміну батареї постраждалим клієнтам.

ВАЖЛИВЕ НАПАМ’ЯТАННЯ: Власникам пристрою настійно рекомендується припинити використання пристрою, якщо акумулятор розряджається, і в цьому випадку ніколи не слід намагатися заряджати або використовувати пристрій. Пошкоджені або витікаючі батареї шкідливі, особливо коли рідина акумулятора контактує з очима або шкірою.

Набряк або розширення батарей на Samsung Galaxy S4 або інших пристроях Samsung, ймовірно, обумовлені:

 • використання OEM-батареї або зарядного пристрою, що не є Samsung
 • фізичне або рідке пошкодження пристрою
 • фізичне або рідке пошкодження акумулятора

Підказка: Яскравим свідченням того, що акумулятор може роздутися, є неправильно прилягаючий кришка акумулятора.

Щоб запобігти подальшим проблемам із використанням опухлого акумулятора, переконайтесь, що:

 1. Завжди перевіряйте пристрій або акумулятор на наявність пошкоджень рідини. Ви можете перевірити індикатор пошкодження рідини, щоб визначити, чи є на пристрої фізичні або рідкі пошкодження.
 2. Перевірте акумулятор, щоб переконатися, що роз'єми не зігнуті, не поламані, не розірвані та не засунуті.

ПРИМІТКА. Як і пошкодження рідини, фізичні пошкодження також не охоплюються Обмеженою гарантією Samsung.

Якщо проблема не зникне, зв’яжіться зі службою підтримки Samsung або постачальником послуг мобільного зв’язку для отримання додаткової допомоги.

D. Пристрій теплий

Деякі власники помітили, що їх пристрій або акумулятор занадто сильно нагріваються або віддають надмірне тепло лише за кілька годин використання.

ВАЖЛИВА ПРИМІТКА. Негайно припиніть користуватися пристроєм, якщо він уже занадто гарячий, щоб підтримувати контакт із шкірою. Також не намагайтеся заряджати пристрій.

Так само, як і з іншими проблемами, пов’язаними з акумулятором, проблема із занадто високим нагріванням пристрою або акумулятора може бути спричинена певними факторами, включаючи будь-що з наступного:

 • використання OEM-зарядних пристроїв або акумуляторів Samsung
 • виникають фізичні або рідкі пошкодження
 • використання певних сторонніх додатків
 • вплив пристрою на екстремальні температури протягом тривалого періоду часу
 • корпус пристрою не забезпечує належну вентиляцію
 • використання занадто багатьох програм або функцій, таких як потокове передавання музики чи відео
 • одночасний запуск декількох програм у фоновому режимі
 • погана потужність сигналу також може призвести до того, що пристрій нагрівається, оскільки він штовхає його на посилену роботу, щоб отримати кращий зв’язок

РОБОЧІ ЗАХОДИ

 1. Зніміть з пристрою чохли та сумки, якщо під час заряджання тепло. Це дозволить забезпечити належну вентиляцію.
 2. Перевірте, чи пристрій підключається до мережі. Якщо цього не сталося, зверніться до свого постачальника мережевих послуг, щоб допомогти вам у подальшій роботі з мережевою проблемою, особливо через низький рівень сигналу.
 3. Якщо ви використовуєте сторонні акумулятори або аксесуари для зарядки, замініть їх батареєю Samsung OEM або зарядним кабелем USB.
 4. Переконайтесь, що пристрій розміщується на кілька годин при кімнатній температурі, особливо після впливу сильної спеки. Якщо пристрій працює належним чином, він повинен охолонути через кілька хвилин.
 5. Уникайте надмірного або постійного використання пристрою, оскільки воно може спричинити тепле відчуття.
 6. Якщо ви виявите, що проблему спричиняють певні програми, видаліть програми, які, на вашу думку, спричиняють нагрів батареї або пристрою.
 7. Також перевірте наявність можливих пошкоджень акумулятора або пристрою рідиною. Також огляньте роз'єми на наявність можливих фізичних пошкоджень та переконайтеся, що вони не заштовхані, не зігнуті, не розірвані та не зламані.

Якщо є фізичні або рідкісні збитки, зверніться за додатковою допомогою до виробника Samsung. Зверніть увагу, що обмежені гарантії Samsung не поширюються на рідкі та фізичні пошкодження.