Як виправити контролер PlayStation 4 не буде заряджатися

Якщо ваш бездротовий контролер DualShock PlayStation 4 не заряджається, вам доведеться виконати набір кроків з усунення несправностей, щоб визначити, що це спричиняє. Причини цієї проблеми можуть бути різними, але в більшості випадків причини можуть бути незначними. Поки на вашому контролері не буде пошкоджено апаратне забезпечення, рішення повинно бути у межах вашої досяжності.

Незначні проблеми з контролером PS4 можуть включати такі випадки, як пошкодження USB-кабелю, брудний порт USB або збої в прошивці. Будь-яку з цих проблем можна виправити за допомогою наших пропозицій у цьому посібнику. Дотримуйтесь запропонованих рішень у правильному порядку, щоб здійснити логічне усунення несправностей.

У деяких рідкісних випадках виною може бути пошкодження обладнання. Якщо це так, вам доведеться або замінити контролер, або відремонтувати Sony. Консоль і контролер PS4 зазвичай мають 1-річну гарантію, тому, якщо ваш контролер все ще знаходиться в цей період, обов’язково пред’явіть квитанцію під час відвідування місцевого магазину Sony.

Усунення несправностей контролера DualShock PlayStation 4, який не заряджається

Потрібний час: 10 хвилин

Існує ряд можливих причин, через які контролер може не заряджати. Дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб вирішити цю проблему нижче.

 1. Використовуйте інший USB-кабель.

  Перше, що ви хочете зробити, це перевірити, чи є у вас поганий USB-кабель. Усередині типового кабелю USB є крихітні дроти, і якщо деякі з цих проводів пошкоджені, може не вистачити достатньої потужності, яка передається на контролер під час зарядки. Перевірте наявність видимих ​​ознак пошкодження та замініть його іншим. 

  Хороша річ полягає в тому, що ви можете використовувати будь-який тип USB-кабелю, і не обов’язково той, який додається до вашої консолі. Спробуйте використати один кабель для вашого телефону і перевірте, чи це спрацює.

 2. Підключіть ноутбук, ПК або портативний блок живлення для зарядки.

  Якщо ваш контролер DualShock PlayStation 4 не заряджається при підключенні до консолі, спробуйте перевірити, чи можна поповнити акумулятор за допомогою комп’ютера, ноутбука чи навіть зарядного акумулятора. Якщо він справді заряджається будь-якою з цих альтернатив, це може означати проблему з консольвою, її USB-портом або програмним забезпеченням.

 3. Перевірте зарядний порт.

  Зарядний порт у вашому контролері може легко збирати пил, ворсинки або сміття з часом. Коли цих речей накопичується занадто багато, це може перешкодити підключенню USB-кабелю під час зарядки. 

  Спробуйте оглянути USB-порт за допомогою лупи, якщо це можливо, і переконайтеся, що вам потрібно очистити його. Якщо доведеться, використовуйте стиснене повітря для видування пилу або сміття та уникайте застрягання чогось усередині. Якщо ви не можете допомогти, будьте особливо обережні, використовуючи дерев’яну зубочистку для видалення речей, які ви бачите всередині. Пошкоджений роз'єм всередині порту може повністю зробити контролер марним.

 4. Скиньте контролер.

  Якщо ваш контролер PS4 працював останнім часом, також непогано скинути його за замовчуванням. Для цього вам потрібно буде натиснути крихітну кнопку скидання обладнання. Вам потрібно буде скористатися шпилькою Боббі або зубочисткою, щоб натиснути кнопку всередині дуже маленького отвору під лівим спусковим гачком.

Інструменти
 • Контролер PlayStation 4, ПК, зубочистка, шпилька Боббі, USB-кабель, блок живлення.

Якщо жодне з наведених вище рішень не допомагає, ви можете припустити, що, ймовірно, проблема з обладнанням у контролері. Нехай він буде замінений, відвідавши місцевий магазин Sony. Якщо він все ще перебуває на гарантії, можливо, ви навіть отримаєте безкоштовну заміну. В іншому випадку вам, ймовірно, доведеться придбати новий.

Пропоновані показники:

 • Як поділитися бібліотекою ігор Steam сім’ї чи друзям
 • Очистити кеш завантаження Steam, щоб пришвидшити роботу програми
 • Як зробити рахунок Steam в 2020 році
 • Як встановити особисту мелодію дзвінка контакту в Samsung (Android 10)

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.