4 найкращі програми для написання книг для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Якщо ви починаючий письменник, ви будете знати, що отримання натхнення писати може статися де завгодно, і найкращий додаток для написання книг може бути дуже корисним. На жаль, неможливо постійно носити з собою комп’ютери, щоб скласти швидку ідею. Ось де додатки для смартфонів увійшли в рівняння за останні кілька років. Завдяки тому, що смартфони стають все швидшими та швидшими, програми значно покращуються і пропонують швидку швидкість набору тексту, а також такі функції, як синхронізація в Інтернеті, що дозволяє вам продовжувати, де ви зупинилися.

Ми поговоримо про декілька подібних додатків з надією допомогти вам знайти найкращий додаток для написання книг для Android сьогодні. Тож, не витрачаючи більше, давайте подивимось на наш список.

Кращі програми для написання книг для Android

найкращий додаток для написання книг

1) Монопростір

Це надзвичайно спрощена версія стандартних програм для письма, з якими ми стикаємось. Він пропонує лише найнеобхідніше, що дає вам основні елементи керування форматуванням. Також є можливість експортувати текст у розмітку або як звичайний текст для додаткової зручності. Крім того, ця програма використовує систему хештегов замість звичайних папок. Вам просто потрібно додати хештег в кінці кожного текстового файлу, і додаток подбає про його організацію на вашому пристрої відповідно.

Завдяки підтримці знижки, ця програма також підтримує пряме копіювання та вставлення до таких служб, як WordPress та Tumblr, які є двома найпопулярнішими платформами для письма на сьогоднішній день. Ця програма була розроблена для широкої роботи з сенсорними дисплеями, тому ви не будете пояснювати затримки або затримки під час спроби взаємодії з екранними спливаючими вікнами. Monospace - це безкоштовне завантаження в Play Store, яке не містить реклами. Тут є покупки в додатках, які розблоковують такі функції, як хмарна синхронізація, яка забезпечує синхронізацію ваших файлів на різних пристроях. Ця програма сумісна з пристроями під управлінням Android 4.0.3 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для написання книг

2) JotterPad

Це ще одна популярна програма для редагування тексту, яка може бути надзвичайно корисною при написанні довгого тексту чи нотаток без необхідності залишати програму. Інструменти, вбудовані в додаток, роблять його ідеальним як для творців, так і для сценаристів. Це означає, що додаток використовує спрощений інтерфейс і позбавлений звичайних засобів обробки текстів, що дає вам доступ до основних функцій редагування тексту, що стосуються розміру, а також стилю тексту. Ця програма також підтримує підрахунок слів, знімки та прокрутку друкарських машинок, що надає користувачам справжній досвід написання.

За допомогою JotterPad користувачі можуть підключатися до всіх своїх служб хмарного зберігання та налаштовувати автоматичну синхронізацію. Більше того, ви виявите, що письменник містить вбудований словник, який може допомогти перевірити ваш словниковий запас, коли ви пишете свій роман чи мрію. Після того, як текст буде готовий, ви можете поділитися ним у будь-якому обраному вами форматі, включаючи PDF та .fdx. Це безкоштовне завантаження, але в ньому можна придбати додатки, щоб розблокувати додаткові функції. Однак оголошень немає.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для написання книг

3) iA Writer

Це можна легко вважати однією з найкращих програм знижки, доступних на ринку сьогодні. Завдяки захопленим відгукам про основні публікації, iA Writer - це відомий додаток для письменницького бізнесу. Ця програма встановлює орієнтир для написання додатків з моменту свого прибуття в 2010 році. Що стосується функцій, ця програма надає підтримку між платформами, включаючи пристрої Windows, macOS, iOS та Android, що робить це справді спроможною пропозицією.

Ви отримуєте доступ до чіткого інтерфейсу написання з усіма необхідними інструментами, про які ви можете попросити. Цей додаток можна завантажити безкоштовно і містить покупки в додатку. Тут немає оголошень. Для використання цієї програми вам знадобиться смартфон або планшет під управлінням Android 4.1. Обов’язково уважніше розгляньте iA Writer.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для написання книг

4) Writer Plus

Це акуратно упакований додаток для написання книг без будь-якого безладу програм обробки текстів. Ви отримуєте лише такі важливі інструменти, як заголовки, жирний шрифт, курсив, збереження, скасування, повтор та списки, що робить це універсальним додатком. Це також допоможе вам упорядкувати ваші книги по главах, дозволяючи повернутися назад і швидко редагувати в будь-який час. Завдяки вбудованій функції нічного режиму користувачі можуть продовжувати писати без будь-якого напруження для своїх очей.

Найкраще в цій програмі полягає в тому, що вона також підтримує клавіатури Bluetooth, що значно покращує вашу швидкість письма, хоча екранна клавіатура теж не надто погана. Writer Plus - це безкоштовне завантаження в Play Store, яке не містить реклами. Однак у ньому є покупки в додатку, які можуть розблокувати деякі додаткові функції. Ця програма працює на пристроях з ОС Android 4.0 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

Чи є у вас інші улюблені програми для письма?

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.