Як дивитися фільми та телешоу в автономному режимі на пристрої Android

google-play-tv-

Якщо ви в дорозі, але любите дивитися фільми чи телешоу, немає кращого способу, ніж це зробити, ніж у смартфоні чи планшеті. Можливо, ви вже чули про Netflix або використовували його деякий час, але якщо вам потрібна хороша альтернатива, найкращим буде додаток Google Play Фільми та ТБ. Цей додаток дозволяє користувачам iOS та Android брати фільми на прокат або завантажувати. Це також дозволяє користувачам переглядати завантажений вміст і зберігатись для перегляду пізніше. Завдяки щедрому ліміту до 5 пристроїв, які можуть переглядати завантажений вміст за допомогою одного облікового запису, додаток Google Play Фільми та ТБ справді є дуже привабливою альтернативою традиційному Netflix.

Ця програма сумісна зі смартфонами, що працюють під управлінням Android 2.2 та новішими версіями, і з планшетами, які мають Android 3.2 вище. Він призначений для відтворення фільмів та допомоги користувачам знайти потрібні фільми в Google Play.

Ця публікація розповість вам, як дивитися фільми та телешоу в автономному режимі на своєму пристрої Android. Якщо у вас виникли запитання щодо будь-якого з ваших кроків або проблеми з налаштуванням програми, надішліть нам електронне повідомлення за посиланнями внизу цієї статті.

Пам’ятайте, що відео, придбані в Google Play, не можна завантажувати та відтворювати на ваших телевізорах Android або ПК (якщо у вас немає Chromebook).

По-перше, вам потрібно встановити додаток Google Play Фільми та ТБ на свій пристрій. Ви можете зайти в Google Play Store або натиснути на це посилання .

Як завантажувати відео на пристрій Android для перегляду в автономному режимі

Після встановлення програми ви можете негайно розпочати перегляд улюблених фільмів та телешоу. Ось як:

 • Переконайтеся, що пристрій підключено до вашої мобільної мережі передачі даних або домашнього Wi-Fi.
 • Перейдіть до програми Google Play Фільми та ТБ і виберіть потрібний фільм.
 • Торкніться значка завантаження, позначеного стрілкою вниз.

Як дивитися орендований фільм на декількох пристроях Android

Як зазначалося вище, лише п’ять пристроїв можуть спільно використовувати орендований вміст. Якщо у вас більше п’яти пристроїв, спершу видаліть весь завантажений вміст з одного з перших п’яти пристроїв. Для цього просто виконайте такі прості кроки:

 • Відкрийте додаток Google Play Фільми.
 • Натисніть червону позначку біля завантаженого вмісту.

Примітка. Користувач може завантажувати фільми та шоу лише на один пристрій в одному екземплярі. Після завантаження вмісту ви не зможете завантажити його знову на інший пристрій, якщо не видалите його спочатку. Те саме стосується потокової передачі. Жоден два пристрої Android не повинні мати однаково завантажений вміст одночасно. Система не просто дозволить це.

Як вибрати мобільне з’єднання для передачі даних для завантаження вмісту

Завантаження або потокове передавання фільмів чи шоу - це обробка даних, тому, якщо у вас немає необмеженої передплати на передачу даних, найкращим способом буде використання з’єднання Wi-Fi. Додаток налаштовано використовувати Wi-Fi під час завантаження відео за замовчуванням, тому це не проблема. Якщо ви вирішите завантажити вміст через дані, ось такі кроки:

 • Відкрийте додаток Google Play Фільми.
 • Торкніться значка меню .
 • Зайдіть в Налаштування .
 • Торкніться Мережа .
 • Натисніть Завантажити в будь-якій мережі .

Примітка: якщо на вашому пристрої немає передплати на передачу даних, ця опція недоступна.

Як керувати завантаженим вмістом

 • Відкрийте додаток Google Play Фільми.
 • Торкніться значка меню .
 • Торкніться Налаштування .
 • Торкніться Керувати завантаженнями .

Це все про те, як дивитися фільми та телевізійні шоу в автономному режимі на своєму пристрої Android!

Спілкуйтеся з нами

Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто зв’яжіться з нами електронною поштою за адресою [email protected], і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати.

GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.