7 найкращих соціальних програм для знайомства та знайомства з людьми зі схожими інтересами

Ніхто не кидає очей на молодят, які зустрічалися в Інтернеті, і все це завдяки найкращому додатку для знайомства з новими друзями. Зрештою, наші реальні соціальні кола обмежені, і потрібно багато, щоб знайти когось, з ким можна уявити, як проводити все життя. Але порівняно невелика кількість людей, з якими ми щодня зустрічаємось, також ускладнює знаходження нових друзів та знайомство з людьми зі схожими інтересами.

За допомогою нашого списку 7 найкращих соціальних програм для вашого смартфона або планшета Android ви можете легко знайти однодумців у вашому районі чи по всьому світу. Наступного разу, коли ваша улюблена група буде в місті, і ваша дружина воліє залишитися вдома і дивитись Netflix, просто запустіть свій соціальний додаток на вибір і знайдіть когось, хто був би радий поїхати туди з вами. Ніколи не знаєш, можливо, один вечір перетвориться на дружбу на все життя.

Найкращі соціальні програми для друзів та знайомства з людьми зі схожими інтересами

найкращий додаток для знайомства з новими друзями

1) Facebook

Facebook дуже швидко став найбільшою у світі платформою соціальних медіа. Люди у всьому світі користуються Facebook і часто шукають речі на Facebook з дуже конкретними інтересами. Тим не менш, Facebook робить вам надзвичайно легким спілкування з іншими людьми, які цікавляться тими ж речами, що і ви, простим пошуком у рядку пошуку.

Цей найкращий додаток для знайомства з новими друзями насправді полегшує вам знайомства з людьми загалом, дозволяючи вам знаходити способи залучитись до своєї місцевої спільноти та навіть шукати події, що відбуваються поблизу вас. У наші дні Facebook у цілому пропонує масу контекстної інформації, що робить пошук однодумців ще простішим!

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для знайомства з новими друзями

2) Подорожі на каучсерфінгу

Подорож на каучсерфінгу - наступне, і це більше унікальний вибір, що стосується пошуку однодумців. Насправді це чудовий спосіб залишатися з місцевими жителями, коли ви в дорозі.

Ви можете переглянути мільйони місцевих господарів, які пропонують місце для проживання в тисячах міст по всьому світу, що дозволить вам залишатися на їхньому “дивані” під час подорожей. Ви можете шукати конкретні речі про місцевих господарів, щоб переконатися, що ви залишаєтесь з людьми, які мають подібні інтереси, як ви. Ви можете завести друзів на все життя таким чином!

Крім того, ви можете відкрити свій будинок для каучсерферів. Заповніть профіль, попередньо перегляньте тих, хто хоче залишитися на вашому дивані, і покажіть цим мандрівникам місто!

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для знайомства з новими друзями

3) Зустріч

Слоган Meetup, « Зроби більше» , ідеально відображає дух цього провідного соціального додатка для Android. Додаток дозволяє своїм користувачам робити більше того, що їм найбільше подобається. Будь то вишукування найновіших технічних пристосувань, випробування невеликих закусочних та сімейних закладів швидкого харчування, прихованих у задніх провулках, вивчення відкритого простору, поглинання поту у тренажерному залі чи на місцевій велосипедній трасі та безліч інших заходів.

Події зустрічей відкриті для всіх бажаючих, часто збираючи значну групу незнайомих людей, яких усіх об’єднує спільна мета - розважитись та завести друзів. Більші зустрічі ідеально підходять для людей, які не почуваються комфортно в інтимній обстановці. Можна відвідати зустріч, щоб перевірити її, недбало поспілкуватися з кількома незнайомими людьми, вирішити, залишитися чи піти, і спробувати ще раз.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для знайомства з новими друзями

4) Facebook Local

Facebook створив універсальне місце, де групи людей можуть організовувати заходи та співпрацювати над проектами. Незважаючи на те, що багато людей, часто неохоче, приєднуються до груп Facebook для навчання чи роботи, Групи можна використовувати майже для всього, включаючи зустрічі з новими людьми зі схожими інтересами та заведення друзів. Однак групи Facebook розширили свій власний додаток - Facebook Local, що дозволяє не тільки знаходити групи, які проводять цікаві події, але й насправді бачити, які події відбуваються навколо вас!

Оскільки Facebook Local тісно пов’язаний з вашим обліковим записом Facebook, ви можете легко рекламувати груповий захід та запросити інших людей, з якими ви знайомі, прийти разом з вами. Ви можете бути здивовані тим, скільки ваших друзів у Facebook створюють фантастичних справжніх друзів у цьому найкращому додатку для знайомства з новими друзями.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для знайомства з новими друзями

5) MeetMe

У порівнянні з Meetup та групами Facebook, MeetMe - це набагато більш практичний соціальний додаток. Замість того, щоб знаходити групу людей, організованих навколо спільної діяльності чи події, MeetMe дозволяє вам миттєво поспілкуватися з тими, хто поділяє ваші інтереси і хотів би робити те саме, що і ви.

Додаток дозволяє створити персональну сторінку профілю, де ви можете розповідати іншим про свої вподобання та уподобання, тип особистості, місцезнаходження, вік та стать. Використовуючи різноманітні пошукові фільтри, ви можете обробити величезну базу даних із понад 100 мільйонів користувачів до декількох найкращих збігів, розташованих поблизу вас.

Звідти просто привітайтеся та подивіться, з ким ви натискаєте найбільше. Додаток дозволяє обмінюватися фотографіями, надсилати смайли та обговорювати спільні інтереси - все, що вам потрібно, щоб знайти нових друзів та людей, з якими можна виходити.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для знайомства з новими друзями

6) Nextdoor

Ми живемо в дивному світі. З одного боку, загальновідомо точно знати, що думає випадкова людина з іншого боку світу щодо нового трейлера останнього фільму "Зоряні війни", але, з іншого боку, ми часто навіть не знаємо свого наступного сусідські двері за іменем.

Nextdoor дає вам усе необхідне, щоб це змінити. Ця приватна мережа соціальних медіа пов'язує людей, що живуть в одній громаді, та забезпечує їм зручний спосіб спілкування. Багато домогосподарств можуть спільно співпрацювати та обговорювати важливі теми, організовувати спостереження за злочинами в околицях, давати одне одному поради та рекомендації, просити про допомогу, об'єднувати гроші для придбання рідко використовуваних дорогих інструментів та обладнання, і, перш за все, нарешті дізнатися більше громада.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для знайомства з новими друзями

7) Amino Apps

У цьому світі існує два типи вундеркіндів: перший тип вміє будувати ПК з нуля і використовує механічну клавіатуру; другий тип знає напам'ять імена незрозумілих груп K-Pop та їх учасників, володіє подушкою на тему аніме та має обліковий запис у Amino, великій мережі менших спільнот, які можна завантажити як окремі програми з Play Store.

Ви, наприклад, почувались закоханими у широко відому рольову гру Undertale і хочете поспілкуватися з іншими людьми, які вважали це шедевром RPG? Тоді просто завантажте додаток Undertale Amino з Play Store і приєднайтеся до майже півмільйона шанувальників, які діляться тим, що їм подобається в грі, і разом відкривають для себе все, що може запропонувати Undertale.

Завантажте зараз: тут

Вирок найкращому додатку для знайомства з новими друзями

Як бачите, існує безліч чудових варіантів, що стосується пошуку людей зі схожими інтересами. Facebook, очевидно, є одним із ваших найкращих варіантів, але на ринку існує безліч інших програм, які прагнуть об’єднати людей. Ми рекомендуємо зробити більшу частину цих знімків і з’ясувати, яка з них вам підходить, або дає найбільший рівень успіху.

У вас є улюблений додаток у стилі зустрічей? Звук звучить у розділі коментарів нижче - ми б раді почути від вас!

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.