Як виправити Motorola Moto G5 Plus, який не вмикається (прості кроки)

Motorola Moto G5 Plus - це телефон преміум-класу з справді вражаючими технічними характеристиками. Що стосується продуктивності, можна очікувати, що цей пристрій може конкурувати з іншими пристроями у своїй категорії. Але як і будь-які інші пристрої, він не позбавлений помилок і проблем. Серед найпоширеніших проблем, про які повідомляють наші читачі, є щось спільне з можливістю включення або завантаження телефону. Деякі сказали, що виявили, що їхні телефони мертві, після того, як вони залишили їх підключеними до зарядних пристроїв на ніч. Інші, однак, сказали, що їхні телефони просто вимкнулися самі без видимих ​​причин і більше не вмикатимуться.

У цій публікації я розповім вам про вирішення проблем із телефоном, який не вмикається. Ми спробуємо з’ясувати, чи ця проблема насправді є лише незначною проблемою з прошивкою чи це серйозна проблема з обладнанням. Я поділюсь з вами рішенням, яке ми використовували для вирішення подібних проблем у минулому. Отже, якщо ви є одним із власників цього пристрою і на даний момент у вас виникає подібна проблема, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може допомогти вам так чи інакше.

Власникам смартфонів, які знайшли наш сайт, намагаючись знайти рішення, спробуйте перевірити, чи є ваш телефон одним із підтримуваних нами пристроїв. Якщо це так, то відвідайте сторінку з усунення несправностей для цього пристрою, перегляньте його, щоб знайти проблеми, подібні до вашого, та сміливо використовуйте наші рішення та способи вирішення. Однак, якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як змусити Moto G5 Plus знову ввімкнутись

Хоча ця проблема може здатися серйозною апаратною проблемою, насправді це не так. Насправді це може бути лише незначна проблема з прошивкою, якщо ваш телефон не має фізичних та / або рідинних пошкоджень. Тим не менш, якщо ви впустили його на тверду поверхню, і ви насправді можете побачити подряпини зовні, а потім ця проблема почалася, то це, мабуть, апаратна проблема. Подібним чином, якщо телефон надовго занурювався у воду, а потім раптово вимкнувся, то це, мабуть, пошкодження рідиною.

Припускаючи, що це не через фізичні та / або рідкі пошкодження, ось що вам потрібно зробити:

Перше рішення: Примусова перезавантаження

Motorola Moto G5 Plus, навіть якщо у нього є знімний акумулятор, реагуватиме на процедуру примусового перезапуску, яка імітує заряд акумулятора. Найчастіше ця проблема пов’язана із збоєм системи, і примусовий перезапуск вирішить проблему. Ось що вам потрібно зробити в цьому розділі:

 • Натисніть і утримуйте одночасно клавіші збільшення гучності та живлення протягом 10 секунд або більше.

Це перезавантажить ваш телефон, і якщо він справді ввімкнеться, проблема вирішена, але немає гарантії, що вона не повториться в майбутньому. Принаймні, тепер ви знаєте, що робити, якщо він вимкнеться сам і знову не реагує.

З іншого боку, якщо телефон не реагує на першу процедуру, ви можете спробувати наступне:

 1. Спочатку натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності і не відпускайте її.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення, одночасно утримуючи кнопку збільшення гучності.
 3. Тримайте обидві клавіші утримуваними разом протягом 10 секунд або більше.

В основному це те ж саме, що і перша процедура, лише ми переконуємося, що натиснута клавіша живлення після утримування кнопки збільшення гучності, оскільки в іншому випадку ви не отримаєте подібного результату. Якщо телефон все ще не реагує на це, спробуйте наступну процедуру.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити проблему чорного екрану смерті Motorola Moto G5? [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити проблему мерехтіння екрану Motorola Moto G5? [Посібник з усунення несправностей]
 • Що робити, якщо SIM-карта не виявлена ​​на вашому Motorola Moto G5 (прості кроки)
 • Що робити, якщо ви не можете надсилати або отримувати повідомлення на своєму Motorola Moto G5 (прості кроки)

Друге рішення: зарядіть телефон і виконайте примусову перезавантаження

Можливо, акумулятор розрядився, тому в цьому розділі потрібно спробувати зарядити телефон. Але потрібно зробити трохи більше, ніж просто зарядити:

 1. Підключіть зарядний пристрій до робочої розетки та переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний зарядний пристрій.
 2. За допомогою оригінального кабелю підключіть телефон до зарядного пристрою.
 3. Незалежно від того, реагує ваш Moto G5 Plus на зарядний пристрій чи ні, залиште його підключеним до адаптера живлення приблизно на 10 хвилин.
 4. Давши телефону деякий час на зарядку, натисніть і утримуйте клавіші гучності та живлення протягом 10 секунд або більше, щоб виконати примусовий перезапуск.

Злитий акумулятор насправді не є проблемою, але бувають випадки, коли ви даєте повністю розрядитися акумулятору, і прошивка може вийти з ладу, оскільки деякі служби можуть неправильно вимикатись. У такому випадку у вас є телефон, який не реагує через збій прошивки, і у вас є пристрій, який не вмикається, оскільки недостатньо живлення. Виконання наведеної вище процедури вирішить проблему, але якщо телефон все ще не реагує на це, то пора принести його в магазин, щоб технік міг перевірити це для вас.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як розморозити заморожений Motorola Moto E4 (просте виправлення)
 • Як виправити Motorola Moto E4, який не вмикається (прості кроки)
 • Як виправити помилку SIM-карти на вашому Motorola Moto X4 (прості кроки)
 • Як виправити смартфон Moto X4, який працює дуже повільно після оновлення (прості кроки)
 • Як виправити смартфон Moto X4, який не може телефонувати або приймати телефонні дзвінки (прості кроки)
 • Як виправити Motorola Moto X4, який не вмикається після самостійного вимкнення (просте виправлення)
 • Як виправити смартфон Moto X4, який застряг на чорному екрані смерті [Посібник з усунення несправностей]