Як виправити Samsung Galaxy S5, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Без живлення ваш Samsung Galaxy S5 стане дорогою вагою для паперу на вашому столі. Ми отримали багато електронних листів від власників S5, які звертаються за допомогою, оскільки їх пристрій не вмикається або не реагує, коли вони натискають клавішу живлення. Річ у цій проблемі полягає в тому, що не існує простого способу визначити, що її спричинило, тому остаточного рішення немає. Саме тому ми вирішили викласти цю публікацію, щоб допомогти вам вирішити проблеми, якщо ваш Galaxy S5 відмовляється ввімкнути.

Galaxy-S5-Stuck-Logo-Проблема

На основі звітів, отриманих електронною поштою, якщо це не проблема батареї, це, швидше за все, проблема апаратного забезпечення. Цей посібник з усунення несправностей розпочнеться з визначення того, чи працює батарея все ще належним чином, а потім перейде до більш складних процедур. Але справжній фокус тут полягає в тому, як повернути телефон до життя.

Читайте далі, щоб дізнатись, як вирішити проблеми, пов’язані з цим, після того, як ви спробували всі процедури і у вас все ще залишаються проблеми, не соромтеся звертатися до нас за адресою [email protected], і ми допоможемо вам їх вирішити. Однак нам потрібно, щоб ви надали нам усі необхідні деталі, щоб ви могли отримати точніші рішення та інструкції з усунення несправностей. Ви також можете опублікувати свої проблеми на наших сторінках у Facebook та Google+. Для будь-яких інших питань, будь-ласка, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S5, оскільки ми перерахували всі проблеми, на які ми зверталися з часу її випуску минулого року.

Крок 1: Спробуйте зарядити свій Galaxy S5

На цьому етапі припустимо, що акумулятор розрядився, і не залишилось живлення для живлення телефону. Отже, підключіть його та залиште телефон заряджатися принаймні 10 хвилин. Дочекаючись закінчення часу, переконайтеся, що телефон відображає звичайний піктограму зарядки, або перевірте світлодіодний індикатор, чи не світиться він. Якщо телефон не показує ознак зарядки, просто залиште його підключеним на кілька хвилин. Бувають випадки, коли акумулятор повністю розряджається, і запалювання компонентів всередині займає кілька хвилин.

Припустимо, що телефон показує ознаки зарядки, спробуйте натиснути клавішу живлення, щоб перевірити, чи ввімкнеться він. Якщо цього не сталося, перейдіть до наступного кроку; зробіть те саме, якщо на телефоні не відображаються знаки зарядки.

Крок 2: Витягніть акумулятор із Galaxy S5

Бувають випадки, коли апаратні збої виникають, і вам потрібно його оновити. Виймання батареї на кілька секунд призведе до споживання електроенергії, що зберігається в конденсаторах.

Хоча багато хто вважає цю процедуру абсурдною, насправді стільки разів було доведено, що вона працює. Тому я пропоную вам виконати наведені нижче дії для подальшого вирішення проблеми. Зрештою, що тут втратити, правда?

 1. Зніміть задню панель телефону.
 2. Витягніть акумулятор.
 3. Поки акумулятор розряджений, натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом хвилини. Цього має бути достатньо для відведення накопиченої електроенергії в деяких компонентах.
 4. Вставте акумулятор назад.
 5. Спробуйте увімкнути телефон.

Якщо перші дві процедури не змогли повернути телефон до життя, настав час заглибитися в проблему. Принаймні, тепер ми знаємо, що основні процедури усунення несправностей не будуть працювати.

Крок 3: Спробуйте завантажити Galaxy S5 у безпечному режимі

Як я вже говорив раніше, основною метою цього посібника з усунення несправностей є з'ясувати, чи телефон все ще може ввімкнутись. Завантаження телефону в безпечному режимі тимчасово вимкне всі сторонні програми, і ця процедура виключить можливість того, що це може бути лише програма, яка перешкоджає включенню телефону.

Ось як ви завантажуєте Galaxy S5 у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з'явиться 'Samsung Galaxy S5', відпустіть клавішу живлення.
 4. Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 5. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 6. У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 7. Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Крок 4: Спробуйте завантажити Galaxy S5 у режимі відновлення

Відновлення системи Android або в народі відомий як режим відновлення є головною кісткою системи Android. Якщо ваш телефон все ще може самостійно живити, він повинен мати можливість завантажуватися в цьому режимі, враховуючи, що графічний інтерфейс Android не буде завантажений під час завантаження. Якщо ви зможете досягти цієї стадії, є великий шанс повернути телефон до життя.

Ось як ви завантажуєте Galaxy S5 у режимі відновлення:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.

Якщо телефон може успішно завантажитися, продовжте стирання розділу кеш-пам'яті або навіть загальне скидання.

Заключний крок: Нехай ваш Galaxy S5 перевіряється техніком

Насправді є один крок, який я тут не включив, і це спробувати інший акумулятор, оскільки немає гарантії, що це проблема батареї. У підсумку ви можете витратити гроші на купівлю нового (особливо якщо у когось не можна позичити) і все одно не працюватимуть.

Якщо ви уклали контракт, ви можете зателефонувати своєму провайдеру, щоб перевірити, чи може він запропонувати вам допомогу. Частіше технічні працівники вашого провайдера не стягуватимуть з вас плату за консультацію, тому, якщо проблема в акумуляторі, це легко можна визначити, оскільки вони можуть спробувати надіти інший, не платячи за це.

Сподіваюся, цей посібник з усунення несправностей може вам якось допомогти. Дякуємо за читання!

Маєте проблеми з телефоном, який не вмикається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:

 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge +
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy Note 5

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому сміливо надсилайте їх за адресою [захищено електронною поштою]. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.