Різниця між Chromecast та Chromecast Ultra

Google винайшов Chromecast, щоб зробити потоковий вміст на вашому телевізорі набагато ефективнішим та зручнішим, ніж раніше. Підключіть Chromecast до порту HDMI телевізора, підключіть його до бездротової мережі, а потім з будь-якого пристрою ви зможете передавати будь-який вміст, який ви переглядаєте, тобто на своєму смартфоні, планшеті чи ПК, на свій Великий екран телевізора. Вони надзвичайно добре працюють зі старими телевізорами, які мають порти HDMI, але не мають жодних функцій Smart TV. Хочете дивитись Netflix на своєму старому телевізорі? Потягніть його на своєму телефоні, а потім просто "киньте" на екран.

ПродуктБрендІм'яЦіна
GoogleChromecast UltraПеревірити ціну

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Це ефективна та зручна технологія; однак, одним із мінусів цього є те, що він не підтримує роздільну здатність 4K. Наразі це чудово, але в міру того, як вміст 4K стане доступнішим, ви захочете мати можливість скористатися цим. Ось чому Google пропонує кілька різних моделей Chromecast для підтримки різної роздільної здатності.

Не знаєте, яка різниця між Chromecast та Chromecast Ultra, двома основними моделями? Потім виконайте подальші дії, де ми допоможемо вам визначити всі основні відмінності між двома продуктами.

Давайте зануримось прямо у різницю між Chromecast та Chromecast Ultra

1) Chromecast

Оригінальний Chromecast є базовою моделлю, яку пропонує Google. Як ми вже згадували вище, підключіть Chromecast до задньої панелі телевізора та підключіть до бездротової мережі. З цього моменту ви зможете транслювати майже що завгодно зі свого телефону на телевізор. Ви навіть можете транслювати речі з планшета чи комп’ютера, якщо ви так вирішили. Chromecast підтримує понад дві тисячі різних програм, включаючи всі такі популярні, як Netflix, HBO Now, YouTube, YouTube TV та Hulu. Ви можете дивитись улюблені телевізійні шоу, фільми або просто завантажувати такі програми, як Pandora або Spotify, і запускати Chromecast через такий список відтворення.

Справді акуратне в Chromecast - це те, як ви можете недорого оновити телевізор. Не подобається, що ваш телевізор не має ніяких “розумних” можливостей? Що ж, вам не потрібно виходити і купувати абсолютно новий Smart TV, щоб вирішити цю проблему - простий, дешевий Chromecast швидко допоможе вам запустити смарт-функції!

Зазвичай Chromecast працює, але оригінал має один головний недолік: він може підтримувати відтворення лише 1080p. Це означає, що ви не зможете скористатися перевагами 2K чи навіть 4K вмісту. Це робить Chromecast дешевим, але також обмежує вас якістю вмісту, яка не є найсучаснішою.

Придбайте зараз: Amazon

2) Chromecast Ultra

Потокове передавання 2K та 4K вимагає набагато більшої обчислювальної потужності, ніж відтворення 1080p. Ось чому ви бачите, що такі речі, як PlayStation 4 Pro та Xbox One X, майже вдвічі перевищують вартість традиційних моделей консолей. Google представив Chromecast Ultra як спосіб передавати користувачам контент 2K та 4K, але, як і у тих моделей консолей, ціна майже вдвічі перевищує вартість.

Досить сказати, ціна - це досить велика різниця між двома продуктами; однак один продукт надає вам більшої цінності, ніж інший, а це Chromecast Ultra, завдяки чому ваш телевізор може відтворювати цей 4K-вміст.

Варто зазначити, що в підсумку Chromecast Ultra може виявитися дорожчим. Якщо у вас є старий телевізор, ви, мабуть, і так не зможете побачити цю роздільну здатність 4K, просто тому, що ваш телевізор його, ймовірно, не підтримує. Щоб повною мірою скористатися Chromecast Ultra, вам знадобиться телевізор із підтримкою 4K.

І коли справа доходить до цього, на той момент більшість телевізорів із підтримкою 4K виходить з коробки з деякими досить потужними розумними функціями та надійними магазинами додатків, що робить Ultra по суті середньою людиною, яка вам не потрібна. Багато додатків навіть починають виявляти ваш Smart TV у вашій мережі, що дозволяє вам "транслювати" його навіть без Chromecast.

Придбайте зараз: Amazon

Вирок щодо різниці між Chromecast та Chromecast Ultra

Як бачите, різниця між Chromecast та Chromecast Ultra насправді досить мінімальна. Різниця зводиться до максимально підтримуваної роздільної здатності; однак Utlra може насправді коштувати вам набагато дорожче, якщо у вас ще немає телевізора, готового до 4K.

У вас є Chromecast або Chromecast Ultra? Що вам найбільше подобається? Повідомте нас у розділі коментарів нижче!

ПродуктБрендІм'яЦіна
GoogleChromecast UltraПеревірити ціну

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.